Dobra usługa nie potrzebuje reklamy, ale zawsze warto wesprzeć dobrą oceną. Ode mnie Zasłużone 5/5
Zdjęcia
Opinie
-
Eryk Kamel ★★★★★
-
Ada Staniurska ★☆☆☆☆
Zadzwoniłam zapytać się czy można wykonać zbieżność, nie zdążyłam dokończyć zdania z pytaniem czy jest szansa umówić się na następny dzień, a Pan po słowach “czy jest szansa...” już mi przerwał i powiedział chamskie i suche nie. Poziom obsługi klienta na najniższym poziomie. Jak można być takim chamem, żeby zainteresowanej osobie nawet nie dać dokończyć pytania, tylko przerywać jej w pół słowa.
-
-- ★★★★☆
Diagnosta zaliczył przegląd i nic nie mówił, więc założyłem, że auto sprawne. Kilka tygodni później zastanowiły mnie spękania na oponach - pojechałem do wulkanizacji i dowiedziałem się, że opony są do pilnej wymiany. Zatem dobrze by było, żeby stacja kontroli pojazdów zadbała nie tylko o ładne wnętrze i fajne prezenty, lecz również to, co jest jej podstawową funkcją, czyli sprawdzanie, czy samochód jest bezpieczny. No i mogliby sprawdzać spaliny, żeby ludzie kopciuchy naprawiali, ale stacja pewnie woli nie ryzykować, że wynik wyjdzie zły i klient będzie niezadowolony.
-
Magdalena Zatorska ★☆☆☆☆
Dzisiaj byłam na tej stacji ostatni raz. Jestem klientką od kiedy ta stacja powstała. Miałam o niej zawsze jak najlepsza opinię. Zawsze trafiałam na pana, który pracuje tam od początku i jest wybitnie dobrym fachowcem i ma świetny kontakt z klientami. Dlatego byłam zdziwiona, kiedy mój mąż przyjechał z przeglądu wzburzony jak nigdy. Powiedział, że nigdy nikt go tak nie upokorzył i potraktował „z buta”. Wierzę mężowi, ale tego zupełnie nie rozumiałam. Ja zawsze byłam traktowana miło i otrzymywałam pomoc wykraczającą ponad oczekiwania. Ale dzisiaj zrozumiałam o co chodzi. Trafiłam chyba na tego samego pana, co poprzednio mój mąż. Pan z białymi włosami. Pojechałam sprawdzić co mi brzęczy pod podłogą. Pan był wybitnie niemiły. Zaczynając od tego, że dowiedziałam się, że szmatkę kładzie na siedzenie, nie żeby nie zabrudzić samochodu, ale żeby siebie nie zabrudzić. Ton, z którym się zwracał do mnie był tak nieprzyjemny, że poczułam się , jak przygłup przed naczelnikiem więzienia. Pan sprawdził dokładnie podwozie, nie mam zastrzeżeń, długo sprawdzał. Gdy wysiadł chciałam trochę rozładować niemiłą atmosferę i zażartowałam : I co panie doktorze, będzie żył ? - szybko pożałowałam, że pozwoliłam sobie na żart. Pan wyraźnie obrażony jeszcze bardziej z góry i nieprzyjemnie pouczył mnie, że nie jest lekarzem, a szpital jest tam, wskazał ręką, sugerując, do czego doszłam sama, że lepiej powinnam się tam udać. Pan oznajmił, że samochód jest w porządku, po czym zakończył, że skoro mi dzwoni jak jest zimny, to na drugi raz mam przyjechać zimnym. Ja naprawdę jestem miłą osobą i zazwyczaj nie oceniam, ale to było po prostu chamskie. Konkluzja jest taka, że stacja jest super, pod warunkiem, że nie trafi się na zakompleksionego pracownika, który urodził się na prezesa, a musi obsługiwać pospolitych klientów. Na pewno nigdy tam więcej nie pojadę, dopóki będzie mi grozić spotkanie z tym panem, a szkoda, bo bez niego stacja była super.
-
Krzysztof Piwowarski ★★★★★
Badanie zrobione powiedzieli co trzeba naprawić. Dostaje sie 2 prezenty
-
Łukasz Tokarski ★★★★★
Szybko, sprawnie i bez kolejek. W poczekalni do dyspozycji kawa. Po przeglądzie gratisy i karnet na sprawdzanie stanu technicznego.
-
Franciszek Stawski ★★★★★
Robię przeglądy auta i motocykla. Polecam tę Stację. Dokładnie wykonują pracę i rzeczowo instruują. A na koniec dwa prezenty z bogatej szafy.
-
Michał Żuchowski ★★★★★
Przemiła obsługa, komfort podczas badania i na dodatek w gratisie kawa i dwa upominki. Polecanko!
-
Sym Phos ★★★★★
100% profesjonalizmu. Pracownik odbiera samochód, sam wykonuje wszystkie czynności a ty w siedzisz wygodnie w klimatyzowanym biurze. Usługa wykonana szybko, sprawnie bez czekania. C3 Picasso.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Smart-Test Przeglądy Rejestracyjne?
Smart-Test Przeglądy Rejestracyjne znajduje się przy Aleja Kraśnicka 78, 20-718 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Smart-Test Przeglądy Rejestracyjne?
Można skontaktować się z Smart-Test Przeglądy Rejestracyjne pod numerem +48 885 885 533
Jak można dotrzeć do Smart-Test Przeglądy Rejestracyjne?
Do Smart-Test Przeglądy Rejestracyjne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku