Opinie

  1. Basia ★★★★★

    Jedzenie zamówione na Glovo, szybka dostawa. Jedzenie gorące i świeże, a przede wszystkim PYSZNE. POLECAM!!!!!

  2. Patrycja Kastelik-Małolepszy ★☆☆☆☆

    Zamówiłam obiad przez pyszne.pl. Zapłaciłam. Czekałam 2 godziny i po tym czasie dostałam informację że moje zamówienie zostało anulowane i dostanę zwrot środków na konto. Jestem bardzo niezadowolona. Nie polecam robić tam zamówień. Gdybym od razu została poinformowana że nie można zrealizować mojego zamówienia to bym zamówiła obiad w innym miejscu, a tak czekałam 2godziny głodna i nic z tego nie było. Nawet nie dostałam informacji dlaczego tak się stało. Ogromny brak profesjonalizmu.

  3. Łukasz Dorosiński ★☆☆☆☆

    Żenada! Nie trać czasu i pieniędzy!!! Zamówienie złożone przez pyszne.pl oczekiwanie 2,5h aż w końcu pracownicy lokalu anulowali zamówienie !!!! SKANDAL !!!! LOKAL DO ZAMKNIĘCIA !!!!!!!! Pyszne.pl traci na jakości niestety, lokale takie jak ten nie powinny się znajdować w ofercie!

  1. m e r c e 3 p e u e ★☆☆☆☆

    Nie dziwię się opiniom, porażka. Zamówienie złożone przez pyszne.pl w niedzielę po południu, sklepy zamknięte, człowiek głodny a po godzinie czekania dostaje powiadomienie że zamówienie anulowane, ani me ani be ani kukuryku dlaczego.

  2. Olga ★☆☆☆☆

    Żenada!!! Zamówienie złożone na pyszne.pl, czas dostawy przewidywany na godzinę. Po DWÓCH I PÓŁ godz. oczekiwania i co chwilę zmienianym czasie dostawy zaczęliśmy dzwonić do restauracji - zero kontaktu. Dzwoniliśmy z dwóch numerów, najpierw był sygnał, później już nas odrzucali i anulowali zamówienie. ODRADZAM! Stracony czas - obsługa na żałośnie niskim poziomie.

  3. Nikodem Heder ★★★★☆

    Fajne miejsce, bardzo dobre jedzenie i napoje

  1. Wiktoria Gruszka ★☆☆☆☆

    Zamowiłam kotleta po szwajcarsku przyjechało stare mieso sine i śmierdzące nie polecam.

  2. Dominika Rybok ★★☆☆☆

    Jedzenie smaczne. Takie jakie się oczekuje w tego typu miejscu. Jednak mam duże zastrzeżenie dotyczące obsługi zamówienia. Zamawiałam na pyszne.pl, zamówienie zostało przyjęte i określone, że będzie za około 1,5h. Po upłynięciu dwóch godzin nie można było się skontaktować z restauracją, dopiero za jakimś szóstym razem Pani odebrała i poinformowała, że czekają na kierowcę oraz, że czas oczekiwania to jeszcze około 50 minut. Dramat. 3h czekana na schabowego i placek ziemniaczany? Jeśli ktoś chce zjeść obiad o przyzwoitej porze to radzę poszukać innego miejsca na mapie Katowic.

  3. Jacek Kurkowski ★★★★☆

    Ciekawy pub połączony z restauracją. Miła lokalizacja, oryginalny wystrój, spory (klimatyczny) ogródek. Bardzo sympatyczna obsługa i pyszne, świeże, lane Górnośląskie piwko. Byłem tam pierwszy raz, ale z chęcią jeszcze powrócę.

  1. Krk Gr ★☆☆☆☆

    Zamówienie zrobione po 19 w Niedzielę... W zamówienie wchodził bogracz i fuczki, bogracz zrobiony z totalnych ściep z rosołu bez ogórka, cebuli itd... prawdopodobnie dorzucona tona przypraw do mięsa i papryki słodkiej od której aż się nie dobrze robiło... Do tego placki, które były tak kwaśne że aż nie do zjedzenia mimo iż wiedzieliśmy że są z kapusty kiszonej. Zazwyczaj nie jestem krytyczna w stosunku do jedzenia ale to co dziś dostałam to jakaś totalna tragedia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pub Kocioł?

Pub Kocioł znajduje się przy Krahelskiej 11, 40-285 Katowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pub Kocioł?

Można skontaktować się z Pub Kocioł pod numerem +48 327 859 696

Jak można dotrzeć do Pub Kocioł?

Do Pub Kocioł można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements