Tragedia zamówiłem błotniki do Audi a3 8p, w ogłoszeniu nie ma mowy że to jakiś zamiennik tylko napisane że używane oryginalne. Jedna gwiazdka to za dużo tragedia nie polecam nikomu. Omijać szerokim łukiem
Zdjęcia
Opinie
-
Mariusz Janik ★☆☆☆☆
-
Jacek Zawadzki ★☆☆☆☆
TRAGEDIA ! szukałem oryginalnego blotnika do audi a4 b6 a dostałem najtańszy Chiński zamiennik ! W dodatku w kolorze który totalnie się różni. Nie odpuszczę tego , nie chodzi o te 380zł ale sam fakt . Oszukiwać to sobie męża możesz, ale nie mnie . Spotkamy się w sądzie .
-
Artur Kołodziej ★★★★☆
Dużo używanych części do starszych modeli pojazdów, obsługa ok, znają się na rzeczy.
-
pkolarz985 ★☆☆☆☆
Błotnik miał być orginalny w kolorze pochodzić z demontażu niestety, przyszedł zamiennik w innym kolorze nie polecam, brak możliwości zwrotu bez paragonu.
-
Agata Machlarz ★★★★★
Witam w moim a4b6 wymieniałam błotniki przednie ,może i niekoniecznie orginalny ,wiadomo autko już dawno pełnoletnie ale wyszło super ,całokształt iefekt końcowy łącznie ze spasowaniem super. Polecam.
-
Dariusz D ★☆☆☆☆
UWAGA! OSZUŚCI sprzedają na otomoto części, które wystawiane są jako używane oryginały, natomiast wysyłają tanie chińskie podróbki, które nie mają nic wspólnego z oferowanym towarem.
-
Lu Bi ★☆☆☆☆
Szukałem oryginalnych błotników z demontażu w kolor, znalazłem w internecie (otomoto, tam nie ma opinii) w tej firmie. Niestety przyszły nowe nieoryginalne, jakich na allegro pełno, oczywiście kolor się różni bo to srebrny. Nie mam czasu i ochoty odsyłać, zwłaszcza, że wysyłka dwóch błotników trochę kosztuje. Szkoda, że wcześniej nie czytałem opinii w google.
-
karol maroszek ★☆☆☆☆
Jeśli chodzi o części podobno z demontażu, to moje błotniki były chyba z fabryki, nie nosiły oznaczeń fabrycznych, a kolor blachy był czarny jak na tanich zamiennikach. Rozbierają każdy kolor samochodu jaki człowiek chce, dzwoniłem kilka razy o inny kolor i mieli dostępny bez jakich kolwiek wad. Firma porażka
-
Aleksandra Rombel ★☆☆☆☆
Zaczynając od tragicznej obsługi przez telefon, niemożliwość dogadania się z Panią obsługująca punkt, która nie ma pojęcia o rozmowie z klientem i jest po prostu arogancka. Dochodzi do tego kłamstwo na temat rzekomej niemożliwości wysyłki po 3 dniach od zamówienia przez telefon. Część, która miała być oryginalna, okazała się malowana, dodatkowo w sposób nieudolny, różnica jest widoczna gołym okiem dla laika. Cena też absurdalnie wysoka jak za część malowaną (która miała być oryginalna). Absolutnie nie polecam w żadnym aspekcie! Wszędzie, byle nie u Państwa. Ocena 1 jest już zawyżona.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Phu-Car?
Phu-Car znajduje się przy aleja Warszawska 175, Sławin, 20-824 Lublin, Lubelskie, Polska
Jak można dotrzeć do Phu-Car?
Do Phu-Car można dotrzeć, korzystając z poniższego linku