Opinie

  1. Mariusz Janik ★☆☆☆☆

    Tragedia zamówiłem błotniki do Audi a3 8p, w ogłoszeniu nie ma mowy że to jakiś zamiennik tylko napisane że używane oryginalne. Jedna gwiazdka to za dużo tragedia nie polecam nikomu. Omijać szerokim łukiem

  2. Jacek Zawadzki ★☆☆☆☆

    TRAGEDIA ! szukałem oryginalnego blotnika do audi a4 b6 a dostałem najtańszy Chiński zamiennik ! W dodatku w kolorze który totalnie się różni. Nie odpuszczę tego , nie chodzi o te 380zł ale sam fakt . Oszukiwać to sobie męża możesz, ale nie mnie . Spotkamy się w sądzie .

  3. Artur Kołodziej ★★★★☆

    Dużo używanych części do starszych modeli pojazdów, obsługa ok, znają się na rzeczy.

  1. pkolarz985 ★☆☆☆☆

    Błotnik miał być orginalny w kolorze pochodzić z demontażu niestety, przyszedł zamiennik w innym kolorze nie polecam, brak możliwości zwrotu bez paragonu.

  2. Agata Machlarz ★★★★★

    Witam w moim a4b6 wymieniałam błotniki przednie ,może i niekoniecznie orginalny ,wiadomo autko już dawno pełnoletnie ale wyszło super ,całokształt iefekt końcowy łącznie ze spasowaniem super. Polecam.

  3. Dariusz D ★☆☆☆☆

    UWAGA! OSZUŚCI sprzedają na otomoto części, które wystawiane są jako używane oryginały, natomiast wysyłają tanie chińskie podróbki, które nie mają nic wspólnego z oferowanym towarem.

  1. Lu Bi ★☆☆☆☆

    Szukałem oryginalnych błotników z demontażu w kolor, znalazłem w internecie (otomoto, tam nie ma opinii) w tej firmie. Niestety przyszły nowe nieoryginalne, jakich na allegro pełno, oczywiście kolor się różni bo to srebrny. Nie mam czasu i ochoty odsyłać, zwłaszcza, że wysyłka dwóch błotników trochę kosztuje. Szkoda, że wcześniej nie czytałem opinii w google.

  2. karol maroszek ★☆☆☆☆

    Jeśli chodzi o części podobno z demontażu, to moje błotniki były chyba z fabryki, nie nosiły oznaczeń fabrycznych, a kolor blachy był czarny jak na tanich zamiennikach. Rozbierają każdy kolor samochodu jaki człowiek chce, dzwoniłem kilka razy o inny kolor i mieli dostępny bez jakich kolwiek wad. Firma porażka

  3. Aleksandra Rombel ★☆☆☆☆

    Zaczynając od tragicznej obsługi przez telefon, niemożliwość dogadania się z Panią obsługująca punkt, która nie ma pojęcia o rozmowie z klientem i jest po prostu arogancka. Dochodzi do tego kłamstwo na temat rzekomej niemożliwości wysyłki po 3 dniach od zamówienia przez telefon. Część, która miała być oryginalna, okazała się malowana, dodatkowo w sposób nieudolny, różnica jest widoczna gołym okiem dla laika. Cena też absurdalnie wysoka jak za część malowaną (która miała być oryginalna). Absolutnie nie polecam w żadnym aspekcie! Wszędzie, byle nie u Państwa. Ocena 1 jest już zawyżona.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Phu-Car?

Phu-Car znajduje się przy aleja Warszawska 175, Sławin, 20-824 Lublin, Lubelskie, Polska

Jak można dotrzeć do Phu-Car?

Do Phu-Car można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements