Opinie

  1. Piotr M ★★☆☆☆

    Trafiłem do tego warsztatu po przeczytaniu pozytywnych opinii na google maps, niestety nie mogę się z nimi zgodzić. Przyjechałem ze stukajacym zawieszeniem i na wymianę oleju w silniku i skrzyni. Mechanik twierdził że wymienił łączniki stabilizatora ale stuki nie ustały, bo winne było łożysko amortyzatora, które wymieniłem w innym warsztacie. Wspomniane łączniki stabilizatora wymieniałem ponownie po przejechaniu 5 tyś km. Po wymianie oleju nie została skasowana inspekcja olejowa na komputerze. Za usługi zapłaciłem tyle co w ASO, nie mogę powiedzieć że to dobry warsztat bo byle Mietek z podnośnikiem może nakleić sobie logo amerykańskich aut, ale to nie znaczy że wykonuje rzetelnie swoją pracę. Dwie gwiazdki za dobry kontakt i na tym pozytywy się kończą.

  2. Tomek Barbarzynca ★★★★★

    Facet zna sie na amerykancach jak malo kto. Uczciwy warsztat. Tylko tam jezdze z moim chryslerem

  3. Dominik Mizura ★★★★★

    Polecam w 100% warsztat. Profesjonalne podejście do klienta, wszystko wytłumaczone, bardzo duza wiedza o autach z USA, bardzo miła atmosfera,auto zostalo naprawianone w szybkim czasie i cena rowniez odpowiednia..Polecam wszystkim i napewno tam wroce.

  1. K W ★☆☆☆☆

    Niestety zapłaciłem dużo za naprawę miski olejowej, która nadal przecieka, a mechanik twierdzi za każdym razem co innego. Już proponował wymianę kilku dodatkowych części, oczywiście koszty w tysiącach. Musiałem zdać się na normalnych mechaników, którzy zamówili orginalny uszczelniacz do miski i koszt z robocizną nie przekroczył 1000zł.

  2. Przemek Gawlik ★★★★★

    Z czystym sumieniem chce polecić ten warsztat. Właściciel z ogromną wiedzą na temat aut amerykańskich. Zrobi co należy. Wytłumaczy, podpowie, doradzi. Fachowo, konkretnie, a do tego przyjemnie, kulturalnie i po ludzku. Dla mnie wizyta w tym warsztacie była dużą przyjemnością. Jeśli będę musiał, na pewno skorzystam z usług ponownie. Pozdrawiam.

  3. Piotr Karczmarz ★★★★★

    Polecam widać ludzie konkretni znają się na rzeczy

  1. Tomasz Gomoła ★★★★★

    Pan Karol to fachowiec, auta amerykańskie ma w jednym paluszku... w szczególności Chryslery Town&Country ;) . Korzystam z usług tego warsztatu od lat i jestem zadowolony... POLECAM

  2. Sklep Ima Panasiuk Sławomir ★★★★★

    Bardzo dobry warsztat samochodów USA, korzystałem,korzystam i będę korzystał. Pozdrawiam i Polecam

  3. Radosław Gorgol ★★★★★

    Piękna robota i profesjonalne podejście, człowiek szczęśliwy jakby dziecko odzyskał. Chrysler Neon II

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Warsztat samochodowy Chrysler, Dodge, Jeep Euro Bus Karol Wójcik?

Warsztat samochodowy Chrysler, Dodge, Jeep Euro Bus Karol Wójcik znajduje się przy Aleksandra Świętochowskiego 172D, 20-446 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Warsztat samochodowy Chrysler, Dodge, Jeep Euro Bus Karol Wójcik?

Można skontaktować się z Warsztat samochodowy Chrysler, Dodge, Jeep Euro Bus Karol Wójcik pod numerem +48 605 555 035

Jak można dotrzeć do Warsztat samochodowy Chrysler, Dodge, Jeep Euro Bus Karol Wójcik?

Do Warsztat samochodowy Chrysler, Dodge, Jeep Euro Bus Karol Wójcik można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements