Bardzo polecam usługi Pana Kamila, pomógł mi wymienić koło pasowe w bardzo szybkim czasie, dodatkowo dojeżdżając na miejsce zdarzenia.
Zdjęcia
Opinie
-
Janina Kowalska ★★★★★
-
Bartosz Zaniewicz ★★★★★
Panowie wykonują świetną robotę! Kontakt z p. Kamilem profesjonalny zarówno jak fachowa naprawa. Dokładnie analizuje usterki z właścicielem, omawia wszelkie usterki a potem wykonuje swoją pracę z wielką pasją. Takich mechaników i takiego warsztatu jak ten nie znajdziecie w całej Polsce. Zdecydowanie polecam!
-
s m ★★★★★
Pan Kamil był dzisiaj jedynym mechanikiem, który przy nagłej awarii hamulców na ekspresówce udzielił mi pomocy, ogarnął lawete, przewiózł do zakładu i naprawił mi samochód dzięki czemu mogłem jeszcze w ten sam dzień dojechać do celu. Przy oględzinach wyszły dodatkowe naprawy, które trzeba zrobić od ręki, ogarnął części, szybko naprawił i to wszystko w bardzo dobrej cenie. Polecam z całego serca Pana Kamila i kolegę po fachu ;) Oby więcej takich pomocnych ludzi!
-
Artur Borkowski ★★★★★
Odebrałem dzisiaj samochód po praniu tapicerki, wygląda to naprawdę rewelacyjnie. Fotele są wyczyszczone naprawdę dokładnie a plastiki wyglądają jak nowe. Auto umyte dokładnie też z zewnątrz. Miła i fachowa obsługa. Naprawdę serdecznie polecam
-
Grzegorz Kurasiński ★★★★★
Bardzo polecam właśnie odebrałem mojego forda mondeo mk4 po naprawie klimy nareszcie zimno w aucie oleje filtry po wymieniane auto czyste po naprawach miła obsługa dobry fachowiec polecam jeszcze raz na pewno tam wróce na przeglądy auta
-
Rafał Lipert ★★★★★
Bardzo polecam! 23 lata jeżdżę samochodem, wielokrotnie widziałem sezonowe zmiany kół lub ogumienia ale tak fachowej pracy jeszcze nigdy. Wymiana, usunięcie nagaru z felg i piast, bardzo dokładne wyważenie na nowoczesnym sprzęcie, instrukcje i porady. Do tego uprzejme i miłe podejście do klienta. Dodatkowy atutem Pana Kamila jest duża wiedza i umiejętności z zakresu mechaniki samochodowej. Warto skorzystać. W dwóch konkretnych słowach - tak jak na wstępie: Bardzo polecam!
-
Małgorzata ★★★★★
Pan Kamil to świetny fachowiec z dużą wiedzą i doświadczeniem. Przegląd, ozonowanie, wymiany filtrów i oleju wykonane na najwyższym poziomie z dbałością o detale. Ceny bardzo atrakcyjne, a usługa wykonana terminowo. Więcej takich specjalistów! Bardzo dziękuję! Z pewnością przyjadę za rok na kolejny przegląd :)
-
Tomasz Pawlak ★★★★★
Lakierniczo i mechanicznie samochód doprowadzony do perfekcji. Inni marudzili, wymyślali a tu po prostu został naprawiony. Cenowo zaskakująco mało. Polecam w 100%. Bez naciągania i kombinowania. Pełna fachowość w wykonywanej pracy i podejściu do klienta. Serdecznie pozdrawiam.
-
Pawel ★★★★★
Umawiamy się na robotę i jest zrobiona. Zgodnie z umową i na czas. Nie będę opisywał swojego przypadku, bo każdy jest inny, ale współpraca bardzo profesjonalna a przy tym po prostu przyjemna - czuje się, że samochód zostaje w dobrych rękach. Firma godna polecenia.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Warsztat 007?
Warsztat 007 znajduje się przy 21-050 Wierzchowiska Drugie, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Warsztat 007?
Można skontaktować się z Warsztat 007 pod numerem +48 726 735 502
Jak można dotrzeć do Warsztat 007?
Do Warsztat 007 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku