Pan Paweł, owszem, jest miły, natomiast nie spełnił prośby (nie pierwszy raz) dotyczącej jak chcę być obcięta, uznał, że wie lepiej, jego pomysł jest lepszy i będę wyglądała super. Rezultat - moim zdaniem zostałam oszpecona, mam wygolone pół głowy maszynką. Świetna fryzura na Sylwestra...nigdy już tam nie wrócę. Komentarz do odpowiedzi właściciela: Nie rozumiem w jakim celu jestem oceniana, nie znamy się. Pokazałam Panu zdjęcie, dłuższy zaokrąglony tył, takie ścięcie zgodził się Pan wykonać. Maszynką mam wygolone do górnego płatka ucha cały tył głowy, nie umawialiśmy się na takie skrócenie. Opinię na booksy postaram się zmienić.
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka Piotrowska ★☆☆☆☆
-
Weronika Lalik ★★★★★
Paweł uratował moje loczki. Jestem zachwycona i bardzo szczęśliwie wzruszona, i zszokowana tym, jak wyglądają po wizycie. Bałam się, że nic już się z nimi nie da zrobić, bo niestety z pięknych loków przez własne eksperymenty, wykruszyły się i zniszczyły, pozostały po nich napuszone piórka ( poza tymi co rosły od nasady). Paweł bardzo szczegółowo i wyczerpująco wyjaśnił mi, w czym tkwi problem, następnie dobrał odpowiedni zabieg odżywiający oraz cięcie, które spowodowały efekt WOW i taki o którym w głębi serca marzyłam. Polecam salon z całego serca i zachęcam tych, którzy mieli złe doświadczenia w innych salonach, aby nie eksperymentowali sami w domu, tylko pewnym krokiem umówili się do Pawła.
-
Anna Rps ★★★★★
Do Pawła chodzę od wielu lat i za każdym razem wracam z uśmiechem – nie tylko dlatego, że mam piękne włosy, ale też dlatego, że czuję się u niego po prostu dobrze. To miejsce, gdzie można być sobą, gdzie jest bezpiecznie, swobodnie i po ludzku miło. Paweł ma wyjątkowy dar – nie tylko świetnie strzyże i czaruje z kolorem, ale też słucha, doradza i tworzy atmosferę, do której chce się wracać. Dziękuję, że jesteś i że robisz to, co robisz z taką pasją i sercem.
-
Dominika “DD” ★★★★★
Pan Paweł jest niesamowitym fryzjerem. Miałam problem z włosami - nie chciały rosnąć. Pan Paweł ma świetną rękę do cięcia. Włosy układają się perfekcyjnie i rosną jak szalone! Dobór koloru - poziom perfect. Pełen profesjonalizm. Z całego serca polecam!
-
Justyna Pietrzyńska ★★★★★
Pan Paweł to fryzjer z rewelacyjnym podejściem do klienta! :) Przede wszystkim słucha, a to wcale nie takie oczywiste. Opowiedziałam, czego mniej więcej oczekuję, a on nie tylko mnie wysłuchał, ale też doradził coś od siebie i… efekt przerósł moje oczekiwania! Kolor wyszedł idealnie dobrany do mojej urody, nic nie wygląda sztucznie czy “na siłę”. Zdecydowanie wrócę i polecam każdemu :)
-
Paulina F ★☆☆☆☆
Niestety nie udało mi się być na fotelu u Pana Pawła, ponieważ odwołał mi wizytę, którą rezerwowałam 2 miesiące wcześniej. Odwołanie wizyty nastąpiło 3 dni przed ślubem, ale zdaniem Pana Pawła zdołam jeszcze kogoś znaleźć. Rozumiem sytuacje losowe, ale to szuka się alternatywy dla Klienta w innym salonie, a tak to zwyczajnie brak profesjonalizmu i odpowiedzialności. Na pewno więcej nie będę ryzykować, aby umawiać się to tego fryzjera.
-
Amanda Kościołek ★☆☆☆☆
Dziś miałam umówiona wizytę, gdy przybyłam pod salon okazało się, że jest zamknięty. W salonie były zamknięte żaluzje, a pan Piotr nie odbierał telefonu, nie dostałam informacji, że wizyta się nie odbędzie. Straciłam tylko czas i wiarę w "profesjonalistów".
-
stanstanstan ★☆☆☆☆
Pan Paweł ma straszną kulturę osobistą w stosunku do klienta. Również zrobił z włosami to co chciał, a nie to co było mówione. Informuje, że nie schodzimy z długości a dzięki niemu mam polowe swoich włosów co wcześniej. Również pokazuje co mi się podoba (jasne refleksy na ciemnych włosach) a dostałam rude na farbowanych włosach, a nawet nie, bo nie zapytano się czy robimy całe w koloryzacje czy tylko odrosty, a sam mi robił odrosty. Jak umawiam się do fryzjera liczę na jakąś poradę a nie, ze nakłada jak chce bo ma swoją wizje twórcza bez informowania o kolejnych krokach. Jeszcze ścinanie tak ze własnymi włosami dostawałam w twarz. Kolejna sprawa jest przyjmowanie znajomych i olewanie nowych klientów na rzecz starych. Jeszcze powiedzenie, że klient jest niewyrozumiały w okresie przedświątecznym, gdy spędza się dwie godziny totalnie olanym na kanapie na rzecz ploteczek jest wynikiem bardzo niskiej kultury. Nie polecam, Pan Paweł robi wszystko od niechcenia i z wielką obojętnością, chyba, że jest się starym znajomym to przyjmie i ugości was jak królów.
-
Natalia Mck ★☆☆☆☆
Ja nie wiem co jest z "profesjonalnymi" fryzjerami, że zawsze źle ścinają włosy - ZAWSZE. Po to się płaci taką sumę pieniędzy, żeby wyjść z salonu zadowolonym, a nie załamanym. Zadaniem Pana fryzjera było tylko odświeżenie fryzury, lekkie wycieniowanie i podcięcie. Efekt jest taki, że teraz moje włosy będę doprowadzać do porządku przez najbliższe pół roku. Włosy są tak wycieniowane, że wyglądają jakby ktoś je od niechcenia wycinał w różnych miejscach, tył włosów nie ma nic wspólnego z długością przedniej części. Jest po prostu prosty, dziwnie podcięty i jest zdecydowanie dłuższy niż reszta, przez co włosy nie chcą się układać. Nie odzywałam się w salonie na temat fryzury bo myślałam, że po umyciu będzie lepiej. Nawet nie przyjdę do salonu na jakąkolwiek poprawkę bo boję się, że moje włosy zostaną jeszcze bardziej zepsute. Jedna gwiazdka za obsługę. Chociaż nie wiem jak po moich słowach, że zapuszczam włosy można było zrobić coś takiego (gdzie teraz będę musiała je ściąć, żeby miały przynajmniej jednakową długość).
-
Magda Broda ★★★★★
P. Paweł ma głowę pełną pomysłów, zawsze wychodzę zadowolona i za każdym razem mam inny kolor włosów i jeśli to możliwe to i fryzurę. W moim przypadku strzał w 10 , że na takiego PROFESJONALISTĘ trafiłam a i mąż jest bardzo zadowolony. Umie doradzić i pracuje na rewelacyjnych produktach, zna się na trendach , jest na bieżąco. Jestem uczulona na jakiś składnik farby , lakierów itp. a u p. Pawła nie ma mowy by mnie głowa podczas czy po farbowaniu swedziala. Jest bardzo miłym i uprzejmym młodym człowiekiem , bardzo kontaktowym i kazdemu polecam usługi u p. Pawla. Magda B.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Paweł Dąbrowski fryzjer "Włos"?
Paweł Dąbrowski fryzjer "Włos" znajduje się przy Łabędzia 38, 71-453 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Paweł Dąbrowski fryzjer "Włos"?
Można skontaktować się z Paweł Dąbrowski fryzjer "Włos" pod numerem +48 536 078 001
Jak można dotrzeć do Paweł Dąbrowski fryzjer "Włos"?
Do Paweł Dąbrowski fryzjer "Włos" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku