Opinie

  1. Aleksandra Wajgert ★★☆☆☆

    Poszłam do tego salonu z nadzieją na nareszcie odpowiednie cięcie włosów. Fryzjer wysłuchał moich próśb i uwag, zaakceptował to ile pokazałam, że chce ściąć po czym wyszłam z krótkimi (ściął 8-10cm więcej niż poprosiłam) Moje włosy są krótkie, zwłaszcza na tył zwróciłam uwagę by nie były za krótkie bo poprzez wichry nie układają się za dobrze. Ja jestem załamana i zapłakana. Skomentowałam, że te włosy są za krótkie ale fryzjer stwierdził że ściął to co zniszczone. Szkoda że mnie nie poinformował o tym zamiarze podejmując się cięcia. W życiu bym się na to nie zgodziła. Dramat, nigdy nie wyszłam od fryzjera tak załamana, nawet nie wiem co mam z tym teraz zrobić. Gwiazdki zostawiam za koloryzację która jest zrobiona starannie.

  2. Monika Brzózka ★★★★★

    Polecam ten salon. Jest to miejsce kameralne, gdzie pracownik skupia się na kliencie i jest między współpracownikami miła atmosfera oraz współpraca. Pomoc w dobraniu koloru, tonacji- odpowiedniego do karnacji i typu urody. Polecam Panią Julię G.do której chodzę od kilku lat, jeszcze zanim zaczęła tutaj pracę. Właściciel salonu, również idealnie analizuje typ urody i współpracuje z resztą ekipy. Cięcie dobre, grzywka też, kolor również, pomimo problematycznej atopowej i łuszczycowej skóry, użyte produkty jej nie podrażniły. Ceny konkurencyjne.

  3. Monika Basina ★☆☆☆☆

    Wczoraj skorzystałam z usługi koloryzacji odrostów, rozważając rozjaśnienie lub przyciemnienie koloru. Po konsultacji zdecydowałam się na przyciemnienie. Niestety efekt jest bardzo niezadowalający – kolor jest nierówny: u nasady znacznie ciemniejszy, na końcach jaśniejszy. Zaplacilam 650PLN za efekt koloryzacji ktory mogłabym osiagnac sama w domu, korzystając z produktów z drogeryjnych za 80PLN. Powodem wizyt w salonie jest dla mnie uzyskanie możliwie jednolitego koloru na całej długości włosów. Jeśli nie jest to możliwe, oczekuję jasnej informacji podczas konsultacji. Kilkukrotnie pytałam, czy kolor będzie równy na całej długości – zapewniano mnie, że tak. Niestety efekt jest odwrotny. Dodatkowo mam wrazenje ze nałożona odżywka sprawiła, że włosy zupełnie się nie ukladaja. Nawet po użyciu mojego standardowego żelu do loków nie skręcają się, lecz są sztywne i wyglądają jak druty. Załączam fotki. Odradzam koloryzacje.

  1. Magdalena Kazimierak ★★★★★

    Salon fryzjerski zdecydowanie zasługuje na najwyższą opinię! Obsługa jest bardzo profesjonalna i miła, a atmosfera w salonie – przyjazna i relaksująca. Fryzjerzy doskonale doradzają, słuchają potrzeb klienta i wykonują swoją pracę z pełnym zaangażowaniem. Efekt końcowy spełnia moje oczekiwania, a włosy wyglądają zdrowo i pięknie. Zdecydowanie polecam!

  2. Anna Kaszczyk ★★★★★

    Trafiłam przez przypadek kilka lat temu i z przyjemnością wracam. Profesjonalizm i dbałość o klienta tak określiłabym to jednym zdaniem. Polecam Mateusza i Karola. Możliwość płatności kartą to wygoda a wypicie kawy, herbaty czy wody uprzyjemnia czekanie. SMS przypomina o wizycie co dla mnie jest fantastyczną sprawą. Najwyżej jakości produkty do pielęgnacji i vouchery prezentowe to idealny prezent. Dziękuję i do zobaczenia.

  3. Małgorzata Jaworska ★☆☆☆☆

    Miałam dzisiaj "przyjemność" korzystać z usługi strzyżenia u Mateusza, oto moje wnioski: - atmosfera wiecznego pośpiechu - strzyżenie, mycie i "modelowanie" długich (jeszcze przez chwilę) włosów trwało pół godziny - pomimo uzgodnienie, że nie oczekuję dużej zmiany wizerunku, ani dużego ścięcia, włosy zostały zdecydowanie zbyt mocno skrócone (o mniej więcej 20 cm). Z przodu chciałam włosy ścięte maksymalnie do połowy szyi, a zostały wycieniowane do ucha. - na pierwszy rzut oka jeszcze w salonie fryzura nie wyglądała aż tak źle. Jednak po powrocie do domu zauważyłam, że włosy zostały ścięte KRZYWO. Po lewej stronie przy twarzy włosy są dłuższe o jakieś 5 centymetrów. Może to tylko na mnie trafiło, może nie, nie wiem. Wiem jednak, że nie mogę nikomu polecić wizyty w tym salonie.

  1. Bartłomiej Zakrzewski ★★★☆☆

    Moje ostatnie strzyżenie u Mateusza trwało nie dłużej niż 15 minut, wliczając w to czekanie na wizytę, mycie włosów i konsultację. Szczerze mówiąc, nigdy nie widziałem. żeby ktoś tak "zasuwał" z nożyczkami. Sama fryzura ok, polecam jeśli komuś zależy na czasie ;)

  2. Klaudia Pluchrat ★★★★★

    Niedawno miałam okazję odwiedzić Państwa salon, który zdaję się być prowadzony na świetnym poziomie! C: Obsługa bardzo uprzejma i miła, po chwili rozmowy oraz przedstawienia moich oczekiwań dało się zauważyć jak ogromną wiedzą w kwestii stylizacji dysponują tutejsi fryzjerzy, którzy przy okazji idealnie pomogli mi dopasować swą fryzurę do owalu twarzy. Szkoda, że nie mieszkam bliżej Szczecina, gdyż z pewnością bywałabym regularnie w salonie, chociażby na zabiegach regenerujących. Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych salonów, z których usług miałam możliwość skorzystać. Pozdrawiam całą ekipę i życzę samych sukcesów w Nowym Roku :)

  3. dominika ★★★☆☆

    Choć Pan Mateusz ma umiejętności, które pozwoliłyby mi wyjść z salonu w radości, próżnym spełnieniu i spokoju ducha, to niestety drażniące niuanse sprawiły, że czuję zawód. Czas – w salonie czuć atmosferę niepokojącego pośpiechu. Ciągle pikające alarmy, brak propozycji herbaty/kawy/wody (pewnie – salon fryzjerski to nie jest kawiarnia, ale chyba cenię sobie tę zwykłą kurtuazję, zwłaszcza w środku mroźnej zimy), zdanie: "W TAKIM RAZIE zapraszam na myjkę" w odpowiedzi na pytanie, kiedy myłam włosy (dzień przed). Czy gdybym myła w tym samym dniu, to zrezygnowano by z ich mycia? Dodajcie do tego suszenie włosów na dwie suszarki (i cztery ręce) plus pytanie na sam koniec, czy moje włosy bardzo się puszą (nie bardzo). A przynajmniej nie puszyły, bo właśnie zaczęły – zaczynam podejrzewać, że odpowiedź przecząca dała przyzwolenie na niecieniowanie (z braku czasu) końcówek. Druga sprawa – niesłuchanie klienta. Na wstępie zaznaczyłam, że nie chcę na co dzień z włosami nic robić. Stylizacja odpada – nie umiem, nie mam czasu, kropka. Wyszłam z grzywką, taką, która nie łapie się w kucyk i trzeba ją wywijać na zewnątrz, żeby wyglądała dobrze, inaczej smętnie opada płaskim pasmem. Przed rozczesaniem włosów poprosiłam też, aby uważać na pieprzyk przy szyi, o którym zapomniano już przy pierwszym ruchu grzebienia. Nie zamierzam robić problemu z tego, że włosy zamiast maksymalnie 15 cm, o które prosiłam, zostały podcięte co najmniej 25 cm, bo – proszę mnie dobrze zrozumieć – fryzura wygląda ok i nie muszę chodzić po domu w czapce, po prostu droga do jej wykonania dalece odbiegała od komfortowej, a konieczność wywijania włosów na szczotce doprowadza mnie do furii po każdym myciu. I tyle. Żadnych roszczeń, zwykły feedback trochę smutnej, niewysłuchanej klientki, która oczekiwała czegoś więcej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hrehorowicz Hair Design?

Hrehorowicz Hair Design znajduje się przy Adama Mickiewicza 136, 71-150 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hrehorowicz Hair Design?

Można skontaktować się z Hrehorowicz Hair Design pod numerem +48 664 455 422

Jak można dotrzeć do Hrehorowicz Hair Design?

Do Hrehorowicz Hair Design można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements