Serdecznie polecam ! I szczególnie Panią Ewelinę do pasemek ;)
Zdjęcia
Opinie
-
Ilonka Szultka ★★★★★
-
Wiktor Sobański ★★★★★
Niesamowity fryzjer a pani Natalia niesamowita fryzjerka (na poziomie bardzo dobrego barbera) było widać przykładanie się do pracy i dlatego polecam Panią wszystkim chłopakom
-
Michael ★★★★★
Pani Kinga to prawdziwa profesjonalistka! Jestem niezwykle zadowolony z efektu – fryzura wygląda fantastycznie, dokładnie tak, jak sobie wyobrażałem. Pani Kinga ma wyjątkowe wyczucie stylu i dbałość o detale, a przy tym jest bardzo miła i zaangażowana. Widać, że fryzjerstwo to jej pasja, co przekłada się na jakość usług i atmosferę w salonie. Gorąco polecam jej usługi każdemu, kto szuka najwyższej jakości fryzjerskiej i przyjemnej, bezstresowej wizyty!
-
Dominika Królak ★☆☆☆☆
Miejsce totalna masakra masa praktykantek które są traktowane jak popychadła przez ponoć doświadczone fryzjerki. Rzeczy które spadają przypadkowo na podłogę nie są dezynfekowane a jako osoba zajmująca się strzyżeniem męskim widząc jak ostrzyżeni wychodzą mężczyźni dziwię się że w ogóle chcą za to płacić farbowanie moich włosów wyszło fajnie lecz atmosfera w salonie to tragedia spędzając tam 4 godziny po każdym prawie kliencie słyszałam ocenianie ich przez fryzjerki plotkowanie i brak szacunku do ludzi więcej tam nie wrócę i z całego serca nie polecam
-
Przemko Przemko ★★★★★
Serdecznie polecam P. Kingę. Widać, że posiada bardzo dużą wiedze na temat strzyżenia, potrafi profesjonalnie podejść do klienta i wysłuchać jego potrzeb. Na pewno skorzystam z usługi nie jednokrotnie, jestem bardzo zachwycony, z takim talentem trzeba się urodzić a to rzadkość w dzisiejszych czasach. :)
-
Joanna Grzegorczyk ★★★★★
Polecam w 100% Swietna i miła obsługa
-
Keicam Rbk ★★★★★
Bardzo dobry Salon fryzjerski, mile i uśmiechnięte Panie
-
Martyna Krzyżanowski ★☆☆☆☆
W listopadzie udałam się do tego salonu z polecenia, obsługiwała mnie pani Nikola, cały etap rozjaśniania i farbowania trwał 4 godziny... Ok jedni pracują szybciej inni wolą poświęcić czas na odpowiedni efekt... W trakcie już rozjaśniania mówiłam o moich obawach co do stosowania cieplarki na moje włosy podczas rozjaśniania (po prosto że zostaną spalone) panie powiedziały że absolutnie nic takiego się nie stanie. Efekt końcowy było bardzo fajny, ale z czasem włosy zwyczajnie znikały bo oczywiście zostały spalone. Myślałam że wrócę ale po tym że prawie brakuje mi włosów to odradzam panią z cienkimi włosami do rozjaśniania ich w tym salonie.
-
Mikołaj Przech ★★★★★
Najlepszy fryzjer :) każda Pani fryzjerka zasługuje na 5 + :)
-
Anna Szwech ★★★★★
Najwspanialsze Dziewczyny pod słońcem a ja zawsze zadowolona z nowej fryzurki . Polecam z całego serca ❣️❣️❣️
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Urody Domanowska M.?
Centrum Urody Domanowska M. znajduje się przy Marszałka Józefa Piłsudskiego 94/1, 73-110 Stargard, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Urody Domanowska M.?
Można skontaktować się z Centrum Urody Domanowska M. pod numerem +48 666 345 163
Jak można dotrzeć do Centrum Urody Domanowska M.?
Do Centrum Urody Domanowska M. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku