Opinie

  1. Krzysztof ★★★★★

    Profesjonalna, miła obsługa klienta. Fryzura zrobiona idealnie. 5/5

  2. Andrzej Kochanowski ★☆☆☆☆

    Panie Krzyżanowski,to pan mnie zaatakował kiedy folią przykrywałem fotel na którym miałem usiąść do strzyżenia przez panią Mariannę z Ukrainy w dniu 30.07.2025.Zrobiłem to,ponieważ nie chciałem się zarazić od poprzednich klientów,ponieważ wiadomo,że nikt tych foteli w pańskiej fryzjerni ani nie myje ani nie dezynfekuje.Jedynie wy fryzjerzy nosicie maski i rękawiczki,aby się od nas Klientów przypadkiem nie zarazić.Także, to co pan pisze to kompletna żenada i dlatego zrezygnowałem z pańskich usług.Nie ma pan za grosz szacunku do Klienta,nie mówiąc już o podstawowej kulturze osobistej.Ja rozumiem,iż nie wychowano pana należycie,ale ja błędów wychowawczych pańskich rodziców nie będę w żadnym wypadku naprawiał.W dniu 12.08.2025. odmówił mi pan strzyżenia,kiedy przyszedłem na termin o godz. 18.00.Myślę,że tym zachowaniem wypełnił pan znamiona niezdolności do wykonywania tego zawodu. Pan Andrzej - były KLIENT fryzjerni Mistrz Cięcia ale nie wiadomo czego!

  3. Bogdan Poborski ★☆☆☆☆

    Panie Krzyżanowski,ładnie to tak się KLIENTA pozbywać? Niech pan uważa,aby KLIENCI się pana nie pozbyli.Wtedy może pan wrócić na swoje wyspy,ale te koło Puckiej w Szczecinie.Pańska buta,arogancja i zarozumiałość biją wszelkie rekordy nagannego wychowania,a słoma dalej z butów wystaje.Po prostu wstyd. Szanowny Panie Krzyżanowski,pańska informacja n/t mojej osoby z dnia wczorajszego nosi znamiona naruszenia moich dóbr osobistych i znieważenia mojej osoby i ja daję panu 3 dni na przeprosiny,i w przypadku ich braku,mój adwokat skonaktuje się z panem i sprawa ta będzie pana kosztować finansowo,ponieważ jego jednorazowa interwencja kosztuje 1.000,-zł plus vat.Jeżeli natomiast on pana pozwie do sądu,to koszty te będą niewspólmiernie wyższe. Z Poważaniem.

  1. Piotrek W. ★★★★★

    Przemiła młoda dziewczyna zajęła sie moją zaniedbaną brodą , pełen profesjonalizm. Polecam każdemu !

  2. Jerzy ★☆☆☆☆

    Właściciel nieuprzejmy dla Klientów,brak jego nazwiska na stronie oraz private policy w obcym języku.Nie polecam tego zakładu.

  3. Tomasz Z ★★★★★

    Polecam, korzystam od paru miesięcy z cudownych umiejętności Marianny. Na plus wysoka dbałość o czystość i higienę stanowiska pracy i dezynfekcja grzebieni.

  1. Marcin Bilak ★★★★★

    Najlepszy fryzjer z jakiego usług było mi dane skorzystać. Standard obsługi na bardzo wysokim poziomie . Polecam z czystym sumieniem

  2. Paweł K. ★★★★★

    Pełna profeska, miła obsługa, świetnie się tam czuję :)

  3. Kamil ★★★★★

    Dziś byłem pierwszy raz, kultura, jakość oraz umiejętności na najwyższym poziomie. Nie znam imienia Pani, która mnie strzygła, ale miała czarne włosy i fotel z prawej strony sali. Na prawdę pełen profesjonalizm, nie spodziewałem się, że zostanę tak dobrze obsłużony. Bardzo dziękuję i będę wracał. Pozdrawiam P. S. Dla potomnych: Ceny za tak profesjonalną usługę bardzo przystępne. Nie wiem czy można płacić kartą, miałem gotówkę przy sobie.

  1. Koto Hlep ★★★★★

    Witam, nie zgodzę sie z przedmówca. Pani Mariana wykazuje sie profesjonalizmem, wie co robi, jest kreatywna. Wielkie uznanie. Jesli chodzi o Pana Przemka, to nie wiem - z powodu braku włosów nie korzystałem z usług, ale z zasłyszanych opinii i czasu oczekiwania na wizyte (nierzadko kilka tygodni) wnioskuje, jest mega profesjonalistą. Zresztą, cały zakład jest sympatyczny. A do tego serwują kawę dla oczekującyh. Żeby nie było ZA słodko, to jedna uwaga - możecie jednak dawać rabat stałym klientom xD

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MasterCuts Fryzjer Męski?

MasterCuts Fryzjer Męski znajduje się przy Emilii Gierczak 24, Prawobrzeże, 70-819 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MasterCuts Fryzjer Męski?

Można skontaktować się z MasterCuts Fryzjer Męski pod numerem +48 914 865 882

Jak można dotrzeć do MasterCuts Fryzjer Męski?

Do MasterCuts Fryzjer Męski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements