Super, syn zdał za pierwszym razem. Bardzo dziękujemy :)
Opinie
-
Anka Reklama ★★★★★
-
Magdalena Wagner ★★★★★
Nauka w miłej atmosferze, świetnie wytłumaczone.Zdane za pierwszym razem.Polecam
-
Gosia Suślik ★★★★★
Polecam każdemu! Atmosfera i nauka w miłej atmosferze. Profesjonalnie przekazana wiedza. Brak jakiekolwiek presji ze strony instruktorów :)
-
Małgorzata Suślik ★★★★★
Polecam każdemu! Atmosfera i nauka w miłej atmosferze. Profesjonalnie przekazana wiedza. Brak jakiekolwiek presji ze strony instruktorów :)
-
normusxd “normusxd” ★★★★★
30 godzin wykładów to czysta przyjemność wiedza przekazywana w 100% i z lekkim chumorkiem 30 Godzin jazd mi wystraczyło 23h żeby zdać za pierwszym. Instruktorzy bardzo dobrze tłumaczą i są oponaowani, można z nimi pośmiać więc atmosfera jest wymarzona. Zdane za pierwszym (oświęcim) !!
-
Iwona Sojka ★★★★★
Nauka w miłej atmosferze. Bardzo polecam. Zdane za pierwszym razem (pierwszy raz za kierownicą). Dziękuje.
-
Adrian Michalek ★★★★★
Profesjonalnie przekazana wiedza, świetne podejście do uczącego się jeździć, polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres OSK Prawko?
OSK Prawko znajduje się przy Imielińska 127, 41-407 Imielin, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do OSK Prawko?
Można skontaktować się z OSK Prawko pod numerem +48 509 223 523
Jak można dotrzeć do OSK Prawko?
Do OSK Prawko można dotrzeć, korzystając z poniższego linku