Opinie

  1. Anita Szczukocka ★☆☆☆☆

    Obsługa skandaliczna!!sprzedawczyni o imieniu Ela ,nie spytała o aplikacje więc kupiłam coś drożej, zwracając uwagę, ze powinna zapytać o aplikacje z wielkim fochem oddala pieniądze za towar ,a zwracając je bezczelnie rzuciła je w moja stronę!!!jeszcze śmiała się, że moge na nią naskarżyć do szefa ,ją to nie interesuje i dalej się wydzierała na mnie ,tupet i zachowanie, z którym jeszcze się nie spotkałam obsługując klienta.Pierwszy raz w tej Żabce tak zostałam obsłużona, bo reszta załogi zawsze jest miła.

  2. milosz jakubowski ★☆☆☆☆

    Tragedia. Obsługa z najniższej półki. Patologia wchodzi z amstafami do koleżanki po piwo. Do pizzy na wynos sos powinien być gratis natomiast obsługa każe płacić. Trzeba doszkolić. Nie polecam tej Żabki, najgorsza z najgorszych. Sieć powinna się wstydzić za taki sklep.

  3. Piotr W ★★★★★

    Sklep ok, obsługa w porządku, towaru nie brakuje. A co najważniejsze blisko

  1. Raptus Johnson ★☆☆☆☆

    Najgorsza Żabka w Tychach. Pani nie uprzejma, towaru brakuje, mysz biega po półkach a Pani nie chce zrobić nuggatesow bo jest leniwa i nie pójdzie do zamrażarki.

  2. Nyn ★☆☆☆☆

    Nigdy w życiu bym tej opinii nie dodał gdyby była Pani Natalia (właściciel). Co teraz w tym sklepie się dzieje to jest totalna porażka. Pytając o promocję, dostaje wiadomość, że nie mają kartonika i nie leży w jednym miejscu. Mam sobie sam szukać po półkach. Przepraszam... Są chyba odgórne standardy co narzuca Żabka. Brak zainteresowania klientem. Dostając paragon na którym jest bon do wykorzystania przy następnych zakupach powinienem otrzymać promocje. Stać mnie na pełny zakup, no ale po coś to jest, a nie otrzymanie odpowiedzi, że tutaj się nie da. Dwie ulice dalej jakoś się dało. Ciekawe co na to główna siedziba odpowie. Pani Natalio niech Pani zrobi tam porządek bo to nie Pani wina jak ludzie podchodzą do pracy.

  3. Maja Mackiewicz ★★☆☆☆

    Piękny sklep, czysto, schludnie. Natomiast obsługa pracująca „za karę”.

  1. Szymon Szymanek ★★★★★

    Super Żabcia. Pięknie wyeksponowany towar. Bardzo pomocna i przemiła obsługa .

  2. Alicja ★☆☆☆☆

    Niekompetentna obsługa

  3. Krzysztof Kocurek ★★★★★

    Miła i pomocna obsługa

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Starokościelna 1, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements