Lody to porażka, zamówiłam loda oreo, a dostałam bez oreo. Nie chodzi tu o pomyłkę kasjerki, lecz o wykonanie tych lodów. Na całą gałkę dostałam mały kawałek ciasteczka i w niektórych miejscach były pokruszone kawałki, ale były one nie wyczuwalne więc w zasadzie mogę powiedzieć że jadłam loda oreo o smaku śmietankowym, czy co tam mają w podstawie. Jakby tego było mało co któryś kęs znajdowałam kawałki lodu, to było nieprzyjemne. Nie wiem jak reszta lodów ale ja już niestety nie skorzystam z usług tej firmy.
Zdjęcia
Opinie
-
Zuzia M ★☆☆☆☆
-
Iza Ostrowska ★★☆☆☆
Miejsce fajne z super lokalizacja , ale czystość pozostawia wiele do życzenia …,stoliki na zewnątrz brudne. Wystarczyłoby od czasu do czasu przejść ze szmatką przetrzeć stoliki i posprzątać
-
piotrek kołodziejczyk ★★★★★
Pyszne lody , wspaniałe miejsce, warto skorzystać z aplikacji przy zamawianiu
-
Luk Gra ★★☆☆☆
Lody bardzo dobre. Szkoda że po zamówieniu musieliśmy czekać dosyć długo na deser,kawę oraz kawę mrożoną. Po długim oczekiwaniu aż beeper zakomunikuje gotowe zamówienie podszedłem do obsługi, a obsługa bardzo niegrzecznym tonem odpowiedziała mi że już kilkukrotnie włączali beeper. Beeper nie zadzwonił ani razu. Zamówienie czekało i się roztapiało na ladzie. W związku z czym córka jadła deser lodowy który wprawdzie był shakem a żona piła zimną kawę. Ja miałem mrożoną kawę więc mi to bez różnicy. Lody smaczne z opodeszłemochę gorzej.
-
Zbigniew Olszewski ★★★★☆
Lody czekoladowe z gorzkiej czekolady - super. Kawę podaje się bez pytania dużą. Kiedy już się opiłem, nadal miałem prawie pełny kubek. Duży ruch, miejsce świetne, na jeziorem.
-
Marta Stachurzewska ★☆☆☆☆
Miejsce nieprzyjazne rodzinom z dziecmi. Z dwojka dzieci (na rowerku, drugie w wozku) i z psem zostala mi odmówiona sprzedaz kawy w okienku, i kazano wejsc do srodka, chociaz para przede mna bez problemu kupila kawe z zewnątrz. Po nieudanym i logistycznie trudnym wejsciu do kawiarni zwrocilam uwage sprzedajacej ze to nie fair to zostalam wysmiana. Nie polecam tego miejsca ze wzlegu na obsługę.
-
Jacek Klimczok ★★★★★
Lodziarnia GRAMY to bardzo dobry punkt w upalne dni, jezeli wybraliście Paprocany na chwilę aktywnej lub biernej rekreacji. Biegacze, spacerowicze czy rowerzyści mogą tutaj uzupełnić elektrolity lub po prostu rozkoszować się lodami lub kawą. Jak dla mnie 5 gwiazdek w upalny dzień.
-
AcHiM ★★★★☆
Czytając opinie o tym miejscu byłem nastawiony na nie. Bedąc tam na spacerze postanowiłem zaryzykować i coś zamówić. Na początek poszły lody śmietankowe i czekoladowe, porcja kosztuje 5.50 ale watro były smaczne i duże. Potem wraz z żonką zamówiliśmy kawe latte XXL i affogato też okazały sie dobre i w czystych kubasach, na koniec był apperol smaczny ładnie podany z dużą ilościa lodu i plastrami pomarańczy. Osobiście polecam
-
Bl ue ★★★★☆
Fajna miejscówka na mapie Tychów. Super jest fakt że ta kawiarnia czynna jest całorocznie. Kto przyjeżdża nad jezioro paprocanskie aby zrobić pętelkę docenia możliwość wypicia kawki lub zjedzenia posiłku nad samym jeziorem. Polecamy!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lodziarnia GRAMY?
Lodziarnia GRAMY znajduje się przy Parkowa 17, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lodziarnia GRAMY?
Można skontaktować się z Lodziarnia GRAMY pod numerem +48 665 005 500
Jak można dotrzeć do Lodziarnia GRAMY?
Do Lodziarnia GRAMY można dotrzeć, korzystając z poniższego linku