Jeździłam z instruktorem Panem Jarosławem, który jest właścicielem OSK Zebra. Uczęszczałam na kurs prawa jazdy, gdzie jeździłam głównie samochodem Toyota cross, który bardzo polecam. Bezstresowo i szybko udało mi się wyjeździć wszystkie godziny i dzięki mojemu instruktorowi polubiłam jazdę samochodem.
Zdjęcia
Opinie
-
Pola Trzaskowska ★★★★★
-
Vanessa Kocjan ★★★★★
Jeździłam z najlepszym instruktorem Jarosławem, jazdy przebiegły w super atmosferze i bardzo dobrym i ciepłym podejściem. Pan Jarosław w sposób jasny i bardzo pomocny wszystko wyjaśniał powoli i zrozumiale . Dla mnie najlepsza szkoła jazdy! Auto na którym jeździłam to Toyota yaris cross która zostanie mi podstawiona na egzamin za darmo.
-
Karolina Szczudło ★★★★★
Super podejście instruktorów do kursantów, wszystko świetnie poszło a nauka była tylko przyjemnością. Jeździłam z właścicielem Panem Jarkiem Węsierskim, Toyotą Yaris Cross, którą będę miała podstawioną na egzamin państwowy. Zdecydowanie polecam wszystkim tą szkołę jazdy.
-
Julia ★☆☆☆☆
Jazdy mialam z Panem Jarosławem- właścicielem zebry, wybrałam go ze względu na wiele pozytywnych opinii lecz juz po pierwszych zajęciach zastanawiałam sie skąd jest ich aż tyle. Pan Jarosław byl bardzo nerwowy wręcz znudzony, pomimo ze powiedziałam mu ze nigdy nie jeździłam a mysle ze szkola jazdy jest od tego zeby wlasnie nauczyc. Pan Jarosław jedyne co robił to siedział w telefonie a mi przez 2 godziny kazał jezdzic w kółko po placu. Panie które siedzą w biurze nie są miłe wręcz mają pretensje jezeli chce sie cos załatwić. Jeżeli chodzi o terminy wszystko jest bardzo przedłużane juz nie mowie o umowieniu sie na jazdy bo z Panem Jarosławem graniczyło to z cudem. Ogolnie szkola nie jest w żadnym stopniu godna polecenia, jest wiele innych dobrych szkół których opinie są prawdziwe a nie wykupione.
-
Robert ★☆☆☆☆
Nie polecam tej szkoły, jazdy maksymalnie 2 razy w tygodniu. Instruktor wyjechał na miesiąc, a innego dostałem dopiero po 2 tygodniach przez co straciłem 2 tygodnie na czekanie. Miałem jazdy z właścicielem Jarosławem Węgierskim, w samochodzie byla nerwowa atmosfera, instruktor darł sie ze jak mozesz tego nie umieć itd. Ogólny brak profesjonalizmu, wszystko się okropnie dłuży.
-
Karolina Kopczewska ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z jazd z Panem Markiem, przez cały czas panowała przyjemna atmosfera oraz pełen profesjonalizm. Instruktor jest bardzo cierpliwy, oraz sympatyczny, co przyczyniło się do radości z jazdy oraz zniwelowania stresu podczas pierwszych godzin za kierownicą. Obsługa klienta oraz wykłady również przebiegły bezproblemowo i przyjemnie. Zebra to świetny ośrodek, polecam każdemu!
-
Kamil Walenciak ★★★★★
Jazdy miałem z kierownikiem Jarosławem, miły sympatyczny instruktor. Świetne przygotowanie do jazdy i wspaniale spędzone chwile w dobrym humorze. Pani Magda z recepcji również super miła.
-
Roxie _09 ★★★★★
Jazdy miałam z kierownikiem Jarosławem, serdecznie polecam. Podczas jazd luźna atmosfera co sprawiało, że z przyjemnością wyjeździłam całe 30 godzin. Zdecydowanie mogę powiedzieć, że dużo się nauczyłam i pewnie czyje się za kierownicą. Ponadto miła pani z zebry pomagała mi w wypełnianiu dokumentacji podczas trwania całego kursu, a także po jego zakończeniu.
-
kuba pronobis ★★★★★
Jazdy miałem z instruktorem Jarosławem Rychlewskim. Serdecznie polecam, instruktor nie tylko dobrze przygotował mnie do egzaminu, ale również atmosfera jazdy z nim była bardzo przyjemna.
-
Natalia Natalia ★☆☆☆☆
Strata pieniędzy i czasu!!!! Jazdy max 2h w tygodniu , ciężko się na nie umówić. Kiedy chcesz zrezygnować poniżej 24 godzin przed jazdami to nie możesz i tracisz godziny, kiedy instruktor dzwoni i mówi, że musimy odwołać 2h przed jazdami to nie ma problemu. Instruktor nie inforuje o tym, że nie wyrobił się czasowo z innym kursantem i tracisz swój czas. Atmosfera w aucie bardzo niekomfortwa, ciągłe niezadowolenie z tego, że minęły tylko 6h, a ty nadal nie umiesz jeździć. Kiedy zadaje sie pytanie , instruktor ma pretensje, że jak można tego nie wiedzieć i z łaską odpowiada. Nie polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres OSK ZEBRA?
OSK ZEBRA znajduje się przy Księcia Józefa Poniatowskiego 17, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do OSK ZEBRA?
Można skontaktować się z OSK ZEBRA pod numerem +48 322 689 214
Jak można dotrzeć do OSK ZEBRA?
Do OSK ZEBRA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku