Lody smaczne, ceny jednak wysokie (9 PLN za porcję, 10 PLN za smak premium, 11 PLN za smak extra premium). Z tyłu lokalu ogródek ze zjeżdżalnią dla dzieci
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz Kuchnecki ★★★★☆
-
Natalie (HaNatka) ★★☆☆☆
W zeszłym sezonie byliśmy stałymi gośćmi tej lodziarni, jednak obecnie była to nasza druga wizyta w tym roku i prawdopodobnie ostatnia. Podczas pierwszej wizyty, otrzymaliśmy taaak małą porcję lodów, że aż sami byliśmy zdziwieni. Ceny wręcz odstraszają, gałka lodów standardowych 9 zł, gałka lodów premium 11 zł. Argumentując tą kwestię, iż ceny produktów a zwłaszcza czekolady belgijskiej poszybowały w górę, zupełnie do mnie nie przemawia. Porcje lodów są znacznie mniejsze niż w ubiegłych sezonach. W centrum miasta można znaleźć lodziarnie, gdzie serwują pyszną gałkę lodów w cenie 8 zł a porcje są wręcz podwójne. Przykro mi, ale nie mogę polecić już tego miejsca tak jak kiedyś. A szkoda!
-
Patyśka ★★☆☆☆
Wnętrze lokalu ładne, lody bardzo dobre, ceny przyzwoite. Jeżeli chodzi o obsługę super, lecz ubiór niektórych z nich nie jest ubiorem do pracy mam na myśli odkryty brzuch, nie wygląda zachęcająco szczególnie gdy przychodzę tam z dziećmi! Przekrzykiwanie się przy rozmowie z klientem nie jest zachęcające do dalszej rozmowy. Niestety z niektórymi pracownikami będzie potrzebna rozmowa wychowawcza, że nie wtrąca się w rozmowę innych. Nakładanie loda po powrocie z papierosa nie jest apetyczne, rozumiem nakładanie lodów w rękawiczkach, lecz zapach odrzuca człowieka.
-
Bartłomiej Andrzejewski ★★★★★
Rewelacyjne smaki, a w smaku jeszcze lepsze! Zarówno kremowe, jak i sorbety, granita też super! Ceny przystępne, obsłudze uśmiech nie znika z twarzy (dosłownie!) i w ogóle naprawdę rewelacyjne miejsce. Polecam każdemu!
-
pelagia sobota ★★★★★
To istne lodowe niebo!!! Lody pyszne!!! Smak całkowicie naturalny. Choć mamy kawałek będziemy wracać w to miejsce. Polecam wszystkim! A pani z obsługi bardzo sympatyczna i miła!
-
Martyna Karendał ★★★★★
Najlepsze lody rzemieślnicze w okolicy. Wybór smaków jest przeogromny, codziennie świeże lody. Obsługa przemiła. Porcja kosztuje 5zl. Polecam idealne na spacer po pobliskim parku.
-
Patrycja S ★★★★★
Idealny smak lodów! Nigdy nie jadłam lepszych! Nie byłam zdecydowana co do smaku, ale sprzedawca dał do spróbowania parę smaków i dzięki temu każdy z nas wybrał porcję idealne dla siebie. Wybór padł na mango marakuja i to był strzał w 10. Duży plus za ogródek. Bardzo duży wybór i atrakcyjna oferta. Ceny na prawdę niskie w porównaniu do smaku i jakości lodów. Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Wielkolódek - lody rzemieślnicze?
Wielkolódek - lody rzemieślnicze znajduje się przy Rotmistrza Witolda Pileckiego 12, 42-500 Będzin, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Wielkolódek - lody rzemieślnicze?
Można skontaktować się z Wielkolódek - lody rzemieślnicze pod numerem +48 507 506 907
Jak można dotrzeć do Wielkolódek - lody rzemieślnicze?
Do Wielkolódek - lody rzemieślnicze można dotrzeć, korzystając z poniższego linku