Opinie

  1. Karina Kawala ★★★★★

    Pani Anita która często tam pracuje na zmianie i obsługuje jest to pełen profesjonalizm bardzo pomoca dobrze doradzi uśmiechnięta zawsze Bardzo lubię do lokalu przyjść gdy jest na zmianie Jedzenie kawa oraz ciasta także bardzo dobre Polecam lokal

  2. Aleksander Kępka ★★★★☆

    Wszystko byłoby ok gdyby nie dodatek konserwowych brzoskwin do swierzych owoców w gofrach.

  3. Rafał Piotrowski ★★★★★

    Bardzo smaczne, lody, osobiście polecam czekoladowe i Rafaello. Porcję odpowiednio duże, na duży plus bardzo miła i uśmiechnięta obsługa oby zawsze tak było bo aż się wtedy chce tam wracać ;) Pozdrawiam

  1. Katarzyna ★★★★★

    Jestem tu co tydzień od miesięcy w każdą środę i sobotę. Przystanek przed pociągiem do domu. Niesamowicie przyjemna obsługa. Na fanfary zasługuje Pan Kelner. Bardzo, bardzo sympatyczny, pomocny, zawsze uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do klientów oraz swojej pracy. Dziewczyny oczywiście też na ogromny plus. Rzadko się zdarza taka obsługa. Bardzo polecam. Kawka, szarlotka z lodami.

  2. Salvador Rodrigues ★☆☆☆☆

    Chcielismy zamowic dwie pozycje z menu - obie niedostepne. Jedyne co ratuje ta kawiarnie to dobra kawa.

  3. Kamila ★☆☆☆☆

    Jednym słowem TRAGEDIA! Na sali bałagan,obsługa jakby pracowała tam za karę ,brak jakichkolwiek kompetencji,dziewczyny nie potrafią się odnaleźć. Niedobra kawa i ogrodowe krzesła to hit…. Nie polecam.

  1. Yamrooo ★☆☆☆☆

    Ta kawiarnia to nie to samo co było, obsługa fatalna jak za karę,jakby pracowała tam pierwszy dzień. Gałki to jakiś żart nie wiem za co zapłaciłem praktycznie nic nie miałem w wafelku. Porażka !!

  2. Party K ★☆☆☆☆

    Przyszedłem na naleśniki, zamiast tego figa z makiem, bałagan na sali i płacz dziecka któremu obiecałem naleśniczki. Co tam się dzieje? Chyba zbyt dosłownie traktujecie "kawiarnie"...

  3. Angelika Katarzyna Ubik ★☆☆☆☆

    Dwa tygodnie temu spotkaliśmy się z siostrą i dziećmi z brakiem zainteresowania ze strony obsługi. Na początku kawiarni były stoliki nie uprzątnięte od dłuższego czasu i pomimo zapytania czy możemy dołożyć stołki do jednego z nich( są tylko po dwa fotele) usłyszałam -można . Czekałyśmy ponad 20 minut aby, któraś z trzech pań posprzątała zostawione talerze, kubki itp że stolika. Niestety zero zainteresowania. Stały za ladą i rozmawiały, dodam że nie było dużego ruchu. Miejsce nie przystosowane gdy masz wózek, zostają tylko dwa stoliki do wyboru.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kawiarnia Miód Malina?

Kawiarnia Miód Malina znajduje się przy Trzebińska 40, Osiedle Niepodległości, 32-500 Chrzanów, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Kawiarnia Miód Malina?

Do Kawiarnia Miód Malina można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements