Opinie

  1. Alicja Kruk ★★★★☆

    Jeden z pyszniejszych serników w okolicy! Kawałki spore, choć kiedyś były większe, a teraz porcja sernika kosztuje aż 19 złotych. Lokal urządzony totalnie nie w moim stylu, za dużo sztucznych kwiatów, "ozdób", które zbierają kurz, żywe rośliny w stanie średnim. Kawa podana w uszczerbionej filiżance. Obsługa ok.

  2. BOMBUŚ ★★★★★

    Bardzo polecam! Obsługa jest wyjątkowo miła, a atmosfera ciepła i spokojna. Kawa prosta, ale naprawdę smaczna, idealna na chwilę przerwy. Do tego pyszne ciastko, które świetnie do niej pasuje. Pani Sandra to przemiła osoba – uprzejma, uśmiechnięta i zawsze pomocna. Z przyjemnością wrócę ponownie!

  3. Mateusz Domin ★☆☆☆☆

    Po dzisiejszych odwiedzinach stanowczo odradzam przekraczać próg tej pseudo „kawiarenki” Kelnerki podają drinki z miętą która jest ścinana z doniczek które stoją przed lokalem. Jeśli ktoś chce zasmakować aromatów spalin, niedopalonych pet i różnych płynów ludzi bezdomnych to polecam - rewolucję na kiblu gwarantowane. Obsługa na bardzo duży minus, zamiast grzecznie załagodzić sytuację Panie wdają się w pyskówkę niczym 10 letnie dzieci. Lepiej odwiedzić inny lokal niż marnować czas i pieniądze na nich. Nie polecam!

  1. Mariola Domin ★☆☆☆☆

    Niestety wizyta w tej kawiarni podczas 50. rocznicy ślubu rodziców okazała się rozczarowaniem. Ceny w menu różniły się od tych naliczanych przy kasie, obsługa była nieuprzejma, a podanie drinka z miętą zerwaną z zaniedbanej donicy,ktora stoi na ulicy przed lokalem,obok popielniczki pełnej niedopałków było nie do przyjęcia. Do tego brudne, oblepione cukrem łyżeczki. Zdecydowanie nie polecam. Pani na odchodne poinformowała nas że jeżeli się cos nie podoba możemy zadzwonić na policję.

  2. Ewelina L ★★★★★

    Bardzo przyjemna kawiarenka i właśnie zastanawiam się dlaczego nie weszłam tu wcześniej. Ale napewno nie goszczę tutaj ostatni raz. Klimatyczne wnętrze. A także kącik dla dzieci gdzie po przepysznym deserze mogą się trochę pobawić. Obsługa też bardzo miła i uśmiechnięta. Serdecznie polecam ten lokal ze względu na pyszne desery. I ceny bardzo przystępne.

  3. Larysa Ciapcińska ★★★★★

    Extra miejsce ,super klimacik ,pyszne jedzenie zwłaszcza naleśniki na słodko i na słono. Kawa ,winko ,drinki jest wszystko, a do tego przemiła obsługa!!! POLECAM

  1. Jo Ma ★★★★☆

    Bardzo smaczne goferki, kawa super - z opcją mleka roślinego. Drinki też ok.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Słodka Kawiarenka?

Słodka Kawiarenka znajduje się przy Katowicka 4, 41-600 Świętochłowice, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Słodka Kawiarenka?

Do Słodka Kawiarenka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements