Świetne miejsce na kawę i coś słodkiego (spory wybór ciast, gofrów, lodów). Zamówienie składa się przy barze, ale zamówienia kelnerka przynosi do stolika. Obsługa bardzo miła, nigdy nie zdarzyło mi się długo czekać na kawę czy gofry, nawet przy dużym ruchu. Miejsce czyste, po odświeżeniu :)
Zdjęcia
Opinie
-
Alicja Kruk ★★★★★
-
Anna Kowol ★★★★★
Dobra, włoska kawa. W lokalu nowe krzesła i stoły. Z tyłu wygodne welurowe kanapy. Przyjemnie się siedzi, w sam raz na spotkanie ze znajomymi czy poczytanie książki (szczególnie rano, kiedy jest mniej ludzi). Miła obsługa, polecam.
-
Barth TheRabbit ★★☆☆☆
Beza raczej przesłodzona, a ilość składników na gofrze w porównaniu ze zwykłem gofrem z pierwszej lepszej budki jest nieprawdopodobnie mała. Ciasto gofrowe było okej. Kawa czarna mocno średnia, jakby rozwodniona. Natomiast nie to w tym wszystkim było najgorsze. Lokal prawie pełny, dość sporo różnorodnych zamówień, część gości kończy jeść, więc na stołach pozostają siłą rzeczy brudne rzeczy, a obsługa w sile jednej pani. Na prawdę współczuję pracy w takich warunkach. Długi czas oczekiwania, jak na kawiarnię, ale nie ma co się dziwić skoro najwidoczniej właściciel tnie koszty i wymaga od jednej kelnerki posiadania czterech par rąk. Kiepsko.
-
Nicole L ★★★★★
Ciasta marchewkowe oraz Brownie,coś niesamowitego,przepyszne. Kawa również bardzo smaczna,obsługa sympatyczna a lokal bardzo przytulny,polecam :)
-
Aga Hara ★★★★★
Bardzo przytulne, urokliwe miejsce, bardzo miła obsługa. Jeśli chodzi o kawę, bardzo dobra aromatyczna, a shake był dziełem sztuki, dziecko przeszczęśliwe!
-
Kasia B ★★★★★
Dość przyjemna atmosfera, miła obsługa i co ważne smaczna kawa i pyszny maszket podane w sympatycznej formie ;) Polecam Sama na pewno będę wracać
-
Sonia ★★★★★
Kawa bardzo dobrej jakości, przepyszne ciasta, każdego dnia inne. Lody rzemieślnicze również bardzo dobre. Obsługa jest miła. Lokal jest przytulny, można się tam umówić na spotkanie albo przyjść samemu poczytać książkę. Polecam wszystkim tą kawiarnię.
-
Grzegorz Volvotech ★★★★★
Maszkiety były, w zamian kawy dobra zimowa herbatka. Mała ale bardzo przytulna kawiarnia z słodkościami. Tutaj każdy łakomczuszek znajdzie coś dla siebie. Miła i pomocna obsługa. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kawa i Maszket?
Kawa i Maszket znajduje się przy Katowicka 8, 41-600 Świętochłowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kawa i Maszket?
Można skontaktować się z Kawa i Maszket pod numerem +48 881 600 755
Jak można dotrzeć do Kawa i Maszket?
Do Kawa i Maszket można dotrzeć, korzystając z poniższego linku