Super sklep, Panowie posiadają bardzo dużą wiedzę, spory wybór części do wielu marek. Przystępne ceny i miła atmosfera. Polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Kamil Kondej ★★★★★
-
Marek Ka ★★★★★
Fachowa obsługa. Pomogą, doradzą. Na miejscu dość dużo części. Nie wiem skąd te negatywne opinie. Wiadomo, że jeżeli sklep jest dobry to ludzie tu kupują i trzeba trochę poczekać w kolejce.
-
Andrzej Rzucidlo ★☆☆☆☆
Sytuacja z dziś 14,30 Pytanie o miernik płynu chłodzącego do auta, ok jest. poproszę też koncentrat płynu do chłodnicy jest litrowy poproszę 2. Dolewam(nie czytając jest zimno) ufając sprzedającemu... Coś świta płyn się pieni .... Dostałem płyn do spryskiwaczy... Opinia zero profesjonalizmu większość czasu podczas obsługi to klikanie w tą cholerną klawiaturę jak by to było najważniejsze. Nie polecam nigdy więcej.
-
mariusz dobosz ★★★☆☆
Średnio. Jeśli coś mają na miejscu to ok. Ale jeśli trzeba zamawiać to nie polecam. Już drugi raz się zawiodłem. Jadę 15 km po coś co było zamówione a nie zamówili. Albo zamówili ale miały być 2 części a przyszła jedna. Następnym razem dam im paragon ze stacji paliw.
-
Monika Klimek ★★★★★
Serdecznie polecam ten sklep! Większość części są dostępne na miejscu, zaś te których nie ma, są zamawiane od ręki i nie trzeba na nie czekać tygodniami. Obsługa jest szybka i bezpośrednia, w szczególności p. Adam, który jest rzetelny, przyjazny i pomocny.
-
Rob ★★★★★
Super sklep .duży asortyment .fachowa obsługa
-
Kriso ★★★★★
Współpracowałem kiedyś , teraz odwiedzam sporadycznie bo części dowozi hurtownia ale zawsze współpraca na plus solidna firma co tu dużo mowic polecam
-
Prawdziwy Polak za kierownicą ★★★★★
Ceny dobre, czasami tańsze niż w Lublinie. Polecam z czystym sumieniem
-
Barbara Krzesło ★☆☆☆☆
przyszedłem do sklepu towar był dostępny od ręki sprzedawca po przyniesieniu towaru podliczeniu ceny za niego już gdy kładłem pieniądze na ladę odebrał telefon po pół godziny czekania aż szanowny pan skończy rozmawiać zabrałem swoje pieniądze towar i wyszedłem.
-
Emilia Diana ★☆☆☆☆
Moj mechanik kupil ze sklepu Automar swiece zarowe po 55 zl za szt. Tego samego dnia zadzwonilam do sklepu anonimowo by zapytac ile kosztuja swiece i powiedziano mi, ze 42 zl. Potem moj maz tez dzwonil i powiedziano mu rowniez ze cena to 42 zl. Po podaniu numeru WZ, zapytalam dlaczego taka cena, a pan Andrzej nie wiedzial co powiedziec. Dostalam tylko odpowiedz: No za tyle sprzedlismy. Dowiadywalam sie tez w dwoch hurtowniach w Lublinie, po ile sa te konkretne swiece i cena jest w przedziale 38 do 42 zl. Nawet na woreczku po nowych swiecach (do ktorego machanik wlozyl stare), jest naklejka z cena 42 zl. Wiec to jasne, ze wspolpracuja z machanikami i ustalaja sobie cene jaka chca, bo za to i tak placi klient. W zalaczniku zdjecie WZ-ki i woreczka, wiec kazdy moze zobaczyc ze moja opinia jest uzasadniona. Nigdy juz tam nic nie kupie i tez nie polecam, bo to oszusci.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto-Mar?
Auto-Mar znajduje się przy Piękna 2, 23-100 Bychawa, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auto-Mar?
Można skontaktować się z Auto-Mar pod numerem +48 815 660 284
Jak można dotrzeć do Auto-Mar?
Do Auto-Mar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku