Obsługa nie najmilsza, rogale i słodkie bułki były stare. Ceny nie wiadomo skąd.
Zdjęcia
Opinie
-
Żabunia_Aesthic ★★☆☆☆
-
Sylwia Żulińska ★☆☆☆☆
Kupiłam kawałek ciasta w poniedziałek - sernik. Zapytałam czy jest dzisiejsze. Uzyskałam odpowiedź że tak. Po przyjściu do domu od razu sprawdziłam i okazało się że ciasto jest obsuszone i nadawało się do obkrojenia. To nie było ciasto świeże. Konsystencja spodu oraz boku wskazywała na dłuższe leżenie. Przed wyjściem nie otrzymałam paragonu. Oczywiście udałam się zwrócić ciasto. Minęło maksymalnie 10 minut od zakupu. Od razu usłyszałam że nie mam paragonu i wytłumaczeniem pani było że jest na popołudniu i taką informację uzyskała od koleżanki ze zmiany rannej. I jeszcze ja powinnam być miła i uśmiechać się do pani. Jak można się nie irytować jak otrzymuje się nieświeży towar bez informacji o tym i płaci się za niego pełną wartość. Zaznaczam że nie byłam niegrzeczna ale konsekwentna. Po usłyszeniu argumentów otrzymałam zwrot pieniędzy.
-
Agnieszka Agnieszka ★★★★★
Polecam. Miła obsługa, życzliwe Panie. Produkty smaczne. Z cenami nie ma co polemizować- inflacja i tyle. Polecam
-
przemysław fedorczuk ★☆☆☆☆
Ceny jak z dworca w Krakowie, i tutaj również wraz z ceną w parze nie idzie jakość. Jedno z tych miejsc, które jak upadnie to raczej nikt nie zapłacze...
-
Marcela Kowalik ★☆☆☆☆
Panie ogólnie nie śpieszą się z obsługą, wolą poplotkować ze swoimi klientami. Nie ma siły na szybki zakup. I jakby no sorry, ale te ceny. Żeby się nie dało chleba za 6 zł kupić, to chyba się coś komuś pokiełbasiło.
-
Roksana Gajer ★☆☆☆☆
Dramat…kupiłam w tej cukiernik 4 rogale Marcina, za które zapłaciłam 26 zł okazały się stare. Mega twarde, zęby można na nich połamać. Maku nie czuć, może wywietrzał od starości…jak jestem Klientką Maciusia od kilkunastu lat to w tym punkcie więcej się nie pojawię.
-
Кеті ліворуч ★☆☆☆☆
Niby promocja drożdżówki 2+1 gratis, ale w praktyce płacisz za 3. To już kolejny raz, kiedy zostałam naciągnięta! Pączusie serowe po raz drugi nieświeże, twarde.. Niestety, rezygnuję całkowicie z zakupów w tej piekarni i zdecydowanie nie polecam.
-
Diamond Fox ★☆☆☆☆
Pierwszy i ostatni raz robiłam zakupy w tej piekarni.. Pieczywo bez szaleństw, ceny jak wszędzie niskie nie są, ale Pani która obsługiwała powinna się zastanowić nad swoimi komentarzami skierowanymi do klientów. Chyba drugiej ekspedientce zrobiło się głupio gdy usłyszała co koleżanka obok mówi. Ja rozumiem że chciała "zachęcić" do kupienia większej ilości produktów ale takim komentarzem wręcz uzyskała odwrotny efekt. Także mogę dać dobrą radę dla ekspedientki: Jeśli chcesz powiedzieć coś głupiego, to lepiej nie mów nic, bo takim nieprzemyślanym komentarzem można kogoś urazić
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Cukiernia - Piekarnia "MACIUŚ" Sp. z o.o. sp. k.?
Cukiernia - Piekarnia "MACIUŚ" Sp. z o.o. sp. k. znajduje się przy Spacerowa 4, 41-253 Czeladź, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Cukiernia - Piekarnia "MACIUŚ" Sp. z o.o. sp. k.?
Można skontaktować się z Cukiernia - Piekarnia "MACIUŚ" Sp. z o.o. sp. k. pod numerem +48 662 065 037
Jak można dotrzeć do Cukiernia - Piekarnia "MACIUŚ" Sp. z o.o. sp. k.?
Do Cukiernia - Piekarnia "MACIUŚ" Sp. z o.o. sp. k. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku