Opinie

  1. Amelia ★☆☆☆☆

    Brak ceny przy torcie oraz brak informacji o tym że jest z dużą ilością alkoholu. Po zapytaniu Pani powiedziała jedynie że jest o smaku makowym. Smaku maku tam nie było, a jedynie alkohol. Dodatkowo cena 179zl uważam ze nie warto.

  2. Paulina Gabrysiak ★☆☆☆☆

    Najgorsza kawa jaką piłam i najgorsze ciasto jakie jadłam- czekoladowe z orzechami. Zdecydowanie odradzam to miejsce.

  3. Zbyszek Zbyszel ★★★★☆

    Bardzo lubię to miejsce. Obsługa miła i sympatyczna nigdy nie czekałem. Ciasta i lody świeże i smaczne. Jedynie ceny coraz bardziej powstrzymują przed częstszymi odwiedzinami. Ale to trend w całej gastronomii.

  1. Patrycja D ★☆☆☆☆

    Podchodząc do kasy w dniu 11.10.2025r. Panie miały taką minę, że aż nie chciało się podchodzić. Jak zamówiłam lody to druga Pani słysząc jaki chce smak przewróciła oczami z kwaszoną miną i po cichu do drugiej teraz będę musiała donieść" - drogie Panie taką pracę wybrałyście sobie, więc jeśli coś nie odpowiada to ją zmieńcie. Przy stoliku również brudno, stół nie umyty, kanapy... (zdjęcia mówią same za siebie). Nie wrócę już.

  2. Magdalena M ★☆☆☆☆

    Poziom zdecydowanie spada. Miesiąc temu gorąca czekolada była fajną, gęstą czekoladą. Natomiast w zeszłym tygodniu dostaliśmy kakao. Jakby z 1 porcji były zrobione 3...

  3. Agnieszka Gręda ★★☆☆☆

    Odesłano nas od lady/bufetu do stolika twierdząc, że na górnym tarasie jest obsługa kelnerska. Obsługa nie podeszła (czekaliśmy 14 minut). Córka zamówiła pucharek lodów "Miś", otrzymała rozsypującą się (uszczerbiony z każdej strony i popękany pucharek) "Pszczółkę". Moja szarlotka była mikroskopijna...wiem, że inflacja, drożyzna, itp... ale szanujmy się wzajemnie..

  1. Kamil Juszczyk ★★★☆☆

    Dobre ciasto i bardzo mocna kawa. Obsługa miła i życzliwa. Na tle innych kawiarni wypada średnio przy tej samej cenie

  2. Piotr ek ★★★☆☆

    Ciężko ocenić bo może to znak obecnych czasów ale wydaje mi się, że 18 zł za " herbatę zimową", w której były dosłownie dwa goździki, pół plastra pomarańczy i jakiś słodki syrop to lipa i przegięcie. No i smaczne to nie było. Może moja wina, że zamówiłem herbatę w kawiarni?

  3. Aleksandra Gębska ★☆☆☆☆

    Lubiłam bardzo tą kawiarnie ale zauważyłam iż porcje tortów i ciast zamawianych na miejscu różnią się znacząco od tych na wynos a mianowicie te na wynos są znacznie mniejsze!! Dzisiaj kupiłam dwie porcje tortu pomarańczowego na wynos jakież było moje zdziwienie kiedy pani kelnerka skasowała mnie ponad 35 zł za dwie porcje a w opakowaniu było niecałe 1,5 porcji. Po zwróceniu na to uwagi usłyszałam że teraz po prostu maja mniejsze porcje, z tortu na 12 osób zrobił się tort na osób 14. Nie było by w tym nic dziwnego że wszędzie szukają oszczędności ale Chopin do najtańszych kawiarni nie należy i traktowanie klientów w ten sposób na pewno odbije się negatywnie.

  1. Emilia Raźniewska ★★★☆☆

    Kawa smaczna, gorąca czekolada to tak naprawdę kakao. Sernik dziwny - goły na talerzu, kruszący się. Żadnej polewy, lukru, owoców. Plus taki, że bez rodzynek.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Cafe Chopin?

Cafe Chopin znajduje się przy Będzińska 80, 41-250 Czeladź, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Cafe Chopin?

Można skontaktować się z Cafe Chopin pod numerem +48 327 639 035

Jak można dotrzeć do Cafe Chopin?

Do Cafe Chopin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements