Zamówienie wydane sprawnie, jedzenie mimo wydania na wynos było ciepłe, ilość mięsa była bardzo zadowalająca, dla mnie na plus że kebab nie był totalnie zalany sosem. Jedyne co to troszkę warunki do poprawy.
Zdjęcia
Opinie
-
TheMloda8 ★★★★☆
-
Mirosław Ż ★☆☆☆☆
Definicja porażki i straty pieniędzy. Obsługa nie rozumie praktycznie po polsku, kebab miał być z sosem łagodnym i czosnkowym, a był mieszany z ostrym i nijakim. Ponad 50 złotych za niejadalny szajs. A 2 złote za opakowanie na wynos to nieśmieszny żart kebab zawinięty w worek papierowy niecałe 10 minut rozmoczony. Tragedia.
-
Karol Kostrzewa ★★☆☆☆
Kebab bardzo słaby, mimo zamówienia dodatkowego mięsa porcja nie była za dużo. Tani popełniacz mi słabej jakości sos czosnkowy. Mięso typowa kolka
-
T O M A S Z ★☆☆☆☆
Totalne rozczarowanie i strata pieniędzy! Przyszedłem o 16:00, Pan nie miał wydać z 30 zł, więc zapytałem, co może mi dać za tę kwotę — zaproponował boxa. No to myślę: okej, będzie coś sensownego. A tu dramat! Frytki źle usmażone, mięso zimne jak z lodówki, a ten sos… nie wiem, kto to wymyślił, ale czegoś tak ohydnego jeszcze nie jadłem. Na dnie jakieś niby nuggets, ale po spróbowaniu reszty odechciało mi się jeść czegokolwiek. W MENU w kebabie box jest surówka u mnie jej nie było .. ale może to i dobrze XD Serio, tak się klienta nie traktuje. 30 zł wyrzucone w błoto. Nigdy więcej!
-
Karollo 951 ★☆☆☆☆
Po dzisiejszej wizycie w lokalu jestem mega rozczarowany. Z jakością niestety kebab zjechał mocno w dół. Zamówiłem rollo XXL i otrzymałem danie wypchane kapustą pekińską i śladową ilością mięsa i sosu. Za tą cenę jest to nieakceptowalne. Kiedy obsługiwała Pani z Ukrainy kebab był smaczny i dosłownie ciężki od zawartości mięsa i reszty składników. Teraz nie ma nawet porównania. Była to moja ostatnia wizyta w tym miejscu a szkoda bo wcześniej poziom był wysoki a jedzenie super.
-
Liwia Nowak ★★★★★
Przepyszny kebab, ja akurat wzięłam rollo mini, które jest dosyć spore. Zniżka studencka 10%, wyszło 13,41 za porządną porcję mięsa. Ogromny plus za pyszny sos i dużo warzyw w tym pomidor. Bardzo polecam, najlepszy kebab, jaki jadłam
-
Chemik 1 ★★★★★
Do największych zalet tego miejsca należy lokalizacja oraz wgląd w każdy etap przygotowywania dania. Ceny nie są wygórowane, a nawet istnieje możliwość zniżki. Obsługa jest bardzo miła i rozpatruje każde uwagi. Jedna z lepszych budek z kebebem w tym regionie miasta.
-
El Ka ★★★★☆
Edit: mimo że ceny wszystkiego się ustabilizowały i zmalały to oni podnieśli cenę o 20% niefajnie! Kwiecień 2023r. Zamówiona pita duża kurczak. 15,95zl Była naprawdę duża! A jestem wymagającą osobą. Kurczak w porządku i całkiem sporo. Kebab chrupiący i dużyy. Delikatna wpadka to albo sos albo surówka bo dziwne uczucie na żołądku było. Nie mam pewności. Jadłem we wszystkich 3 kebabach zeer i ten wygrywa. Na pewno wrócę. Ale polecam podreperować surówkę i sos. Być może nie były świeże. Na Diamentowej pod kaufem porażka. W tej cenie dają 2x mniejsze... Pod bieda na Czechowie w miarę ok ale tu dużo lepiej.
-
Kacper Jaworski ★★★☆☆
Cena git, ale w sumie wolę gdzie indziej dopłacić 5 zł i dostać ciepłe danie. Najadłem się za dobrą cenę, ale nie był to szczyt moich marzeń. Nie wiem też czemu, ale kebab był taki słodkawy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Zeer Kebab?
Zeer Kebab znajduje się przy Doktora Witolda Chodźki, 20-093 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Zeer Kebab?
Można skontaktować się z Zeer Kebab pod numerem +48 884 954 430
Jak można dotrzeć do Zeer Kebab?
Do Zeer Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku