Opinie

  1. Edyta Brzostek ★☆☆☆☆

    Park powinien być zamknięty. Pobieranie opłat za wejście do niego to oszustwo. 80 zł za osobę to pomyłka.... Lepiej pójść do lasu na spacer.... Wszystko brudne, pajęczyny, trawa po kolana. Pokazów w dniu naszego wejścia nie było (nikt przy wejściu nas o tym nie poinformował), trampoliny i dmuchane zamknięte....właściwie nie wiem za co zapłaciłam...za obejrzenie kilku połamanych dinozaurów i postaci z bajek, które straszą?

  2. Patrycja Sobczak ★☆☆☆☆

    Stracony czas i pieniądze. Park był fajny może 20 lat temu. W tej chwili wszystko nadaje się do gruntownego remontu i wyszyszczenia. Cena nieadekwatna do jakości. Za 2 osoby dorosłe i dziecko zapłaciliśmy 200 zł. Zdecydowanie można te pieniądze wydać w ciekawszym miejscu.

  3. Aleksandra Urban ★☆☆☆☆

    Byliśmy tydzień temu na „święto ziemniaka” była to totalna porażka i źle wydane pieniądze. Toalety z zapchanym zlewem, bez możliwości wysuszenia rąk, ciemne po prostu nieprzyjemnie. Dmuchańce brudne a cała strefa wraz z trampolinami bez nadzoru. Nie wiem kto miał liczyć dzieci na atrakcjach skoro podane są limity. Dodgems i strzelnica nieczynne. Brak rozpiski obiecanych „atrakcji” plastycznych, których finalnie nie było. Połowa dinozaurów spróchniała, bez jakieś kończyny. Żenujące… nikt nie umiał odpowiedzieć na pytanie co i kiedy będzie się działo i tylko odsyłanie na bar albo do kogoś z obsługi. Jak płaci się gotówką otrzymacie państwo na wejście -20% bez paragonu. Kartą nie zapłacicie nigdzie. Gotówką lub blik. Drodzy właściciele miejsce ma ogromny potencjał i mogłoby być piękną wizytówką miasta a jest wielkim rozczarowaniem. Jeśli podczas przedstawienia jest hałas (wystrzały z broni) należy uprzedzić widzów. Jeden łuk i 3 strzały ze słomy na 300gości to również kpina. Można by wymieniać jeszcze kilka rzeczy a wystarczy poświęcić obiektowi trochę czasu albo zmniejszyć kwotę za wejście.

  1. Katarzyna Wojciechowska ★★☆☆☆

    Toalety w miarę ok . Pokazy nie do końca dla dzieci, efekty bardzo głośne i nieodpowiednie słowa. Pociąg nie jeździ według rozkładu. Z lunaparku wyłączone są niektóre atrakcje. Park wymaga odświeżenia. Mało atrakcji jak za tą cenę.

  2. Dariusz Sobucki ★★☆☆☆

    Bardzo mieszane uczucia z pobytu. Dzieci wiek 7 i 11 ogólnie zadowolone z zabawy. Ale minusy za cenę!!!!!!! OK 350 zł za jeden dorosły plus senior i 2 dzieci. Naprawdę jest to szok. Ten obiekt jest totalnie zaniedbany. Widać to szczególnie w figurach dinozaurów i innych postaci. Gra aktorska na bardzo słabym poziomie. Aktorzy odgrywają swoje rolę na siłę i z rezygnacja. Nie polecam.

  3. Tomasz Kołakowski ★★★★★

    Świetne miejsce na spędzenie praktycznie całego dnia!! Na miejscu można zjeść, pobawić się w lunaparku, a także zobaczyć mini zoo, pokarmić zwierzęta, odwiedzić miasteczka westernowe i meksykańskie. Do tego Safari, dinozaury, owady w powiększeniu (!!!!), kraina baśni bajek i legend, kraina morska, Asterix i Obelix, Flinstonowie, kolejka dla dzieci, samochody elektryczne, strzelnice... i masa innych atrakcji. Cena 69 zł za dorosłego wydaje się duża, ale ilość atrakcji zdecydowanie to rekompensuje.

  1. Karolina ★★★☆☆

    Odwiedziłam park z tròjką dzieci (5 lat, 3 latka i niemowlę) oraz mamą. Za wstęp zapłaciłam 208 zł. Weszliśmy po 10 przed 14 uciekaliśmy, bo dzieciom się nudziło... Za wodę i dwa napoje typu Kubuś zapłaciłam 17 zł, lody 6 zł gałka. Załapaliśmy się na dwa pokazy, które mi osobiście się podobały, ale dzieci były na nie po prostu za małe. Im podobał się tylko namiot z kulkami, zjeżdżalniami itp, kolejka, kogarty,no i może dmuchany tor przeszkód. Dinozaurów niestety się przestraszyły, ale dla starszaków będzie to fajna atrakcja. Podsumowując, za tę cenę polecam zabierać nieco starsze dzieci, bo wtedy jest szansa wyciągnąć maksimum z tego miejsca, w innym wypadku po prosto przepłacicie.

  2. Rafał ★★☆☆☆

    Niestety musze wystawić negatywną opinie. Zaczynając od ceny 70zł za wejście mimo ze na internecie inne ceny. Pokazy nudne, Dorośli jak i dzieci sie wynudziły. Figurki zniszczone, zaniedbane. Zwiedzanie na łącznie 1h, jedynym plusem były samochodziki i dmuchańce w cenie, ceny picia i jedzenia też zawyżane. Nie wybrałbym się. Z plusów można głaskać zwierzątka. Ubikacja zaniedbana - pełno pająków. Kolejka wokół parku to przejazd zatłoczonym traktorem przez 2 minuty. Nic tylko pełno kurzu. Nie polecam, zmarnowany czas i pieniądze.

  3. Monika Kisiel ★★★★★

    Świetne miejsce na spędzenie czasu z rodziną duża różnorodność każdy znajdzie coś dla siebie od zwierzątek w zoo po dzikie dinozaury które ożywają gdy się do nich zbliżysz dodatkowo lunapark smaczne jedzonko oraz świetny klimacik western.

  1. Robert Błochowiak ★★★★★

    Wrażenia pozostaną. Dzieci bardzo zadowolone i nasze i te które były w tym czasie co my. Animatorzy pełna profeska . Karuzela, basen, gry ..... zajefajne nawet dorośli o duszy dziecka się bawili i ja też się bardzo dobrze bawiłem

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Mega-Park Rodzinny Park Rozrywki?

Mega-Park Rodzinny Park Rozrywki znajduje się przy Południowa, 86-300 Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Mega-Park Rodzinny Park Rozrywki?

Można skontaktować się z Mega-Park Rodzinny Park Rozrywki pod numerem +48 601 660 534

Jak można dotrzeć do Mega-Park Rodzinny Park Rozrywki?

Do Mega-Park Rodzinny Park Rozrywki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements