Zamówiony kebab w bułce budzi kilka zastrzeżeń. Mięso całkiem ok choć z mikrofali ale bułka tragiczna. Gumowata, ciężka w gryzieniu, całość polana sosem na odwał.
Zdjęcia
Opinie
-
Adrian Ilczuk ★★☆☆☆
-
Martyna Lisek ★☆☆☆☆
OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!! Na zamówienie z dowozem czekaliśmy prawie 2 godziny Po przyjeździe kierowcy nie mogliśmy się dogadać ponieważ pan nie mówi po polsku, pokazał na kalkulatorze daną kwotę do zapłaty blikiem. Za dwa kebaby i sałatkę z dowozem zapłaciliśmy 103 zł gdzie mieszkamy w Lubartowie Dopiero po zapłacie i odjeździe kierowcy,zorientowaliśmy się że za dużo zostało policzone lub ceny na stronie są nie aktualne Po wykonaniu telefonu do Kebaba najpierw podliczyli,przyznali rację i kazali czekać na kierowcę . Potem zaczęły się urywane telefony że nie słyszą, a jak kierowca dojechał to zaczęły się wymówki że jeszcze sobie doliczył 5 zł za czas w którym się nie mogliśmy dogadać i co chwilę się rozłączali. Kazali również wysłać moje potwierdzenie przelewu że taka kwota została pobrana.. panowie nie chcieli zwrócić nam 30 zł które zostało naliczone za dużo albo specjalnie. Po długiej dyskusji przelali nam tylko 10 zł A zamówienie po otwarciu i tak nie zostało zrealizowane poprawnie NIE POLECAM !!!
-
Wi Ka ★★★☆☆
Jadam tam od dłuższego czasu i dopóki nie zmieniła się obsługa było naprawdę okej, niestety po zmianie obsługi zawsze coś jest nie tak a to zamiast trzech zamówionych tortilli były dwie, tortilla nie ma w środku prawie w ogóle sosu, sucha, innym razem do dania nie dali sosów, bywa tak że na prawdę długo trzeba czekać mimo że zamówienie leży na parapecie gotowe. Panowie średnio mili chyba że na prawdę humor im dopisze, wydaje mi się że czasem nie ogarniaja sajgonu mimo ze jest ich tam sporo za ladą, tak czy siak zraziłam się bardzo do jedzenia tam.
-
Viola Kowalska ★★★★☆
Kebab zamawiany w lokalu na wynos oceniam jako poprawny.Cały czas ruch w lokalu.
-
Patryk Ka ★★★☆☆
Kebab na cmentarnej więc i nazwa zobowiązuje. Wziąłem ostrego samo mięso, który był piekielny i w niczym nie przypominał innych kebabów. Może coś obsługa miała gorszy dzień i zamiast chilli była carolina reaper i dosłownie zmiotło mnie na cały drugi dzień. Zastanawiałem się już czy czasem nie zejdę z tego świata. 3ci dzień dochodzę do siebie więc ostrzegam, jeśli nie jesteście wprawionymi chilli headami - nie radzę a ostre jem od lat.
-
Lui Define ★★★☆☆
Kiedyś na początku było bardzo pysznie lecz z biegiem czasu odwalają kiche i raz jest smacznie drugim razem są myśli żeby wrócić i rzucić kogoś tym,bo przeważnie biorę na wynos, raz komuś zapomniało się włożyć mięsa i naprawdę miałem tylko kapuche w swojej tortilli! Problem też jest gdy nie mam czasu i dzwonię z wyprzedzeniem po czym przyjeżdżam po 20-30 minutach żeby wpaść zabrać żarcie i lecieć dalej a za każdym razem jest tak że dopiero zaczyna któryś robić leniwym krokiem. Mimo tego bywam tu częściej niż w hayati.
-
Krst1996 ★★★☆☆
Danie kebab extra moim zdaniem średni w smaku nie zrobił na mnie wrażenia jak za 23 zł mało surówki frytek też nie za dużo
-
Pablo P ★★★★★
Zajrzałem po dłuższej przerwie i mega zaskoczenie. Wybrałem pite małą, baranina, ostry sos i teraz moje odczucia. Porcja całkiem spora, placek chrupiący, mieso bardzo smaczne, sos mega. Ogólnie 5/5
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kebab Center?
Kebab Center znajduje się przy Cmentarna 1, 21-100 Lubartów, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kebab Center?
Można skontaktować się z Kebab Center pod numerem +48 513 336 077
Jak można dotrzeć do Kebab Center?
Do Kebab Center można dotrzeć, korzystając z poniższego linku