Opinie

  1. Andzelika Michalak ★★★★★

    Miałam przyjemność na ,,spontanie" odwiedzić to miejsce.Ogólnie miałyśmy z koleżanką spontaniczny wyjazd do Torunia ale pogoda troszkę zaskoczyła...Mimo dość sporego spóźnienia nikt nam nie odmówił zabawy-Za co bardzo,bardzo dziekuje(koleżanki był to 1 pokój i bardzo jej się spodobało).Jest klimat!Bardzo fajna obsługa i pomocna:)Jeszcze raz dziękujemy...Wpadniemy na inne pokoje-Polecam!!!(Dla nowo czytających-nie był to mój 1 pokój zagadek, ale był inny niż te w których byłam)

  2. Marek Dobrucki ★★★★★

    Duży wybór scenariuszy, klimat pomieszenia z PRL fajnie zachowany. Zagadki ciekawe i wyciągające. Obsluga uśmiechnięta, zabawna, pomocna!

  3. Karolina Brz ★★★☆☆

    Byłam już w siedmiu escape roomach i niestety ten wypadł najsłabiej. Sam pokój oceniam na 4/5, jednak obsługa pozostawiła bardzo złe wrażenie. Już od momentu naszego wejścia pani wyglądała na niezadowoloną z samego faktu, że przyszliśmy. Tym bardziej było to przykre, że świętowaliśmy urodziny naszej córki razem z zaproszonymi przez nią dziećmi i zamiast miłej i życzliwej atmosfery od początku czuliśmy się skrępowani. Drzwi do naszego pokoju były uchylone. Kiedy mój syn, jak to dziecko, zajrzał do środka, pani w niemiły sposób, podniesionym tonem, zwróciła mu uwagę. Tak się przestraszył, że aż odskoczył. Można naprawdę inaczej...Kupując wodę, od razu usłyszeliśmy uwagę, wypowiedzianą w protekcjonalny sposób, żebyśmy po zabawie na pewno zabrali butelki z pokoju. Brzmiało to tak, jakby była to najważniejsza sprawa całej wizyty, choć nawet gdyby któraś została, to przecież żaden problem po prostu ją wynieść. Uwaga była zupełnie nie na miejscu i sprawiła, że poczuliśmy się potraktowani z góry, jak dzieci, łącznie ze mną i mężem. Już wtedy miałam ochotę wyjść, ale nie chciałam psuć dzieciom urodzin. W innych escape roomach, w których byliśmy, po grze zawsze witano nas z uśmiechem, gratulacjami i miłym słowem. utaj natomiast po wyjściu z pokoju pracownica krótko zapytała o nasze wrażenia, po czym od razu wróciła do tematu wody. Sprawiała wrażenie, że bardziej interesuje ją to, czy nie zostawiliśmy żadnej butelki, niż to, jak nam się podobało. Miałam trzy schowane w torebce, a ona od razu przypomniała, że było pięć. Wyglądało to tak, jakby kwestia wody była dla niej ważniejsza niż to, czy dobrze się bawiliśmy. Takie podejście skutecznie odbiera radość z wizyty i sprawia, że do tego miejsca na pewno już nie wrócimy.

  1. Zosia Czerwińska ★★★★★

    Przyszliśmy z założeniem, że zrobimy tylko jeden pokój, a ostatecznie wracaliśmy codziennie i zaliczyliśmy aż cztery, w tym Sierociniec. Byliśmy absolutnie zachwyceni! Już od samego wejścia czuć było świetną atmosferę, ekipa jest naprawdę fantastyczna. Pani Alicja, Kamila i Pan Patryk to ludzie z pasją, pomocni, zaangażowani, potrafiący wprowadzić w klimat gry i wesprzeć w odpowiednim momencie. Widać, że zależy im na całym projekcie. Zagadki były bardzo ciekawe i różnorodne, nie mamy dużego doświadczenia w escape roomach, a mimo to poradziliśmy sobie świetnie i czuliśmy ogromną satysfakcję z każdego rozwiązania. Pokoje są dopracowane w najmniejszych detalach, poziom wykonania naprawdę robi wrażenie. Przestrzenie były świetnie zaaranżowane, często zaskakiwały swoją formą i rozwiązaniami. Już niedługo otwiera się nowy pokój i jesteśmy absolutnie pewni, że wrócimy tylko po to, żeby przejść ten ostatni, którego nie zdążyliśmy jeszcze zrobić. Z całego serca polecamy to miejsce, atmosfera, ludzie i poziom pokoi sprawiają, że chce się tam wracać!

  2. M ★★★★★

    Pokój KRYPTA godny polecenia. Świetna zabawa. Obsługa też świetna, potrafiąca wprowadzić opowieścią przed nadchodzącym zadaniem. Polecam. Na pewno wrócimy zobaczyć inne pokoje.

  3. Radoslaw Zolnowski ★★★★★

    Polecam ! Obsługa bardzo profesjonalna, podejście do grupy wyśmienite i fajny wstęp przed pokojem ! Pokój PRL , ciekawy, wymagający i utrzymany na dobrym poziomie, zagadki dosyć trudne i dające do myślenia ! Plus za pozwolenie skończenia pokoju po czasie :) ogólnie super i wybieramy się jeszcze raz do Was !

  1. Pat ka ★★★★★

    Fajne miejsce i super obsługa. Mamy do wyboru kilka pokoi, każdy z nich w innym klimacie. Idealne miejsce dla par lub większej grupki osób. Świetna zabawa gwarantowana. Z pewnością wybiorę się jeszcze raz.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dom Kłódek - Toruń Escape Room?

Dom Kłódek - Toruń Escape Room znajduje się przy Wielkie Garbary 13, Stare Miasto, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dom Kłódek - Toruń Escape Room?

Można skontaktować się z Dom Kłódek - Toruń Escape Room pod numerem +48 733 111 507

Jak można dotrzeć do Dom Kłódek - Toruń Escape Room?

Do Dom Kłódek - Toruń Escape Room można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements