Opinie

  1. Sylwia Sylwia ★☆☆☆☆

    Zero kompetencji pracownika. Nie polecam tego salonu.

  2. Helena Patola ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Nigdy!!!!! Pani była nieuprzejma niegrzeczna wręcz chamska . Nie potrafiła lub nie chciała udzielić żadnej informacji. Kazała dzwonić na infolinię. Poinformowała nas że ona nie jest od udzielania informacji!!! I usłyszeliśmy wyniosle DOWIDZENIA

  3. Madagaskar ★☆☆☆☆

    W dniu dzisiejszym chciałam zasięgnąć informacji na temat przeniesienia numeru do plusa, "pani blond długie wlosy" powiedziala że jest za wcześnie i powiedziała że mam sobie poczytać na internecie...ale halo jak by mnie na dzisiejszy dzień oferta nienie zainteresowala może jednak bym nie przenosila numeru. zapyt w takim razie po co tu jest ta pani, odpowiedz usłyszałam że już tu nie pracuje i sobie siedzie i mnie wkurza... Więc ja się pytam po co ten salon tam jest i po co jej płaci ktoś pencje!!!... nie udzieliła żadnych informacji jak poprosiłam o jej imię i powiedziała żebym sobie darowała skargę bo to i tak nic nie da. Jest bardzo opryskliwa nie mila, aroganancka pyskuje do klientow i chyba bardzo skrzywdzona przez los i życie, siedzi tam chyba za kare. A widać skargi nic nie dają i dalej tam pracuje bo musi nieźle dupę lub faje lizać właścicielowi może dlatego ma w sobie tyle jadu !!!

  1. Alojz Skalsky ★☆☆☆☆

    Jak masz coś do załatwienia nie związane z podpisaniem umowy to daruj sobie ten punkt!!!! Zadzwoń sobie do Biura Obsługi Klienta a dowiesz się więcej bo w tym punkcie nie udzielają informacji.

  2. Agata Gie ★☆☆☆☆

    Nie polecam korzystania z tego punktu Plusa- Panie są zainteresowane jedynie szybkim podpisaniem umowy, a kiedy pojawia się problem, z resztą wygenerowany przez ich brak kompetencji, zbywają klienta opryskliwym zachowaniem, pyskówkami i "zaszczekiwaniem". Pani w salonie (jak się później okazało) nie wprowadziła odpowiednich danych do systemu, przez co pod jeden z numerów w pakiecie nie była podpięta żadna oferta (a więc nie działał internet LTE, sieć naliczała opłaty za smsy itp.), na zapytanie dlaczego tak się dzieje, Pani nawet nie zaglądając do komputera, bezczelnie zaczęła naskakiwać na nas, że pewnie mam zepsuty telefon, mamy sobie dzwonić na infolinię, a w ogóle to "umowa jest podpisana, nic mnie to nie obchodzi" (sic!) , wtórowała jej koleżanka. Salon zupełnie bezużyteczny jeśli chce się załatwić jakąkolwiek sprawę, lepiej zaoszczędzić sobie przykrych doświadczeń i od razu dzwonić pod infolinię- miły pan z BOK zlokalizował i rozwiązał problem w ciągu 5 minut, przepraszając za niedopatrzenia pracowników punktu...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Liberty Poland S.A. Autoryzowany punkt sprzedaży Plus GSM?

Liberty Poland S.A. Autoryzowany punkt sprzedaży Plus GSM znajduje się przy aleja Bielska 107, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Liberty Poland S.A. Autoryzowany punkt sprzedaży Plus GSM?

Można skontaktować się z Liberty Poland S.A. Autoryzowany punkt sprzedaży Plus GSM pod numerem +48 322 199 111

Jak można dotrzeć do Liberty Poland S.A. Autoryzowany punkt sprzedaży Plus GSM?

Do Liberty Poland S.A. Autoryzowany punkt sprzedaży Plus GSM można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements