Opinie

  1. Dave Mo ★★★☆☆

    3 gwiazdki za to że pracownicy nie wiedzą jak używać telefonu do odbierania.. sklep pusty ja z innego miasta dzwonię 4 dni, nie odbierają, no to jadę na Tychy wchodzę do sklepu dzwonię na telefon, panowie chodzą w du..e go mają... Nie idzie się dowiedzieć nic trzeba jechać na miejsce

  2. wariat maly ★★★★★

    Jestem stałym klientem. Polecam!

  3. Włóczykij ★☆☆☆☆

    Jeśli blondyna pracującego w tym sklepie potrafi poirytować pytanie czy woli płatność gotówką czy kartą to tam coś mocno nie łączy, i nie jest to elektronika.

  1. Honorata 71 ★☆☆☆☆

    Przemądrzały,wszystkowiedzący obsługujący,a tak naprawdę nie umiał nic poradzić. A nie, jedną miał radę, niech pani sobie kogoś weżmie do tej usługi i zakupu.Naprawdą pomogła mi obsługująca na hali w Auchanie.Niekiedy młodzi ludzie sprzedawcy uważają ,że zjedli wszystkie rozumy i kogoś kto jest laikiem w tej dziedzinie traktują z wyższością,a nie taka ich rola.Czekam na takich na egzaminie z matmy.

  2. Tomasz ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam, sklep z domeną kup i "bujaj się". Chcesz wymienić nieużywany produkt na ciut mocniejszy NIE DA się. Chcesz zwrócić coś, też NIE DA się. Pracownik sklepu pokazuje ci palcem kartkę, że zwrotów nie ma bo właściciel ma swoje antykonsumenckie "Zasady". Pierwszy raz spotykam się z takim olewanie klienta. Lepiej kupić przez Internet OMIJAĆ szerokim łukiem.

  3. Ryszard Respondek ★★★★★

    Kupiłem to co potrzebowałem. Na razie brak zastrzeżeń.

  1. Karol Witański ★☆☆☆☆

    Obsługa klienta 0. Poszukaj se pan sam na internecie. Nie dopasujemy panu radia do auta które stoi przed sklepem bo nie mozemy wychodzić ze sklepu xd

  2. Kris Resztka ★★★★★

    Wspaniała obsługa - mili panowie zawsze chętni do pomocy i doradzenia w zakupach, ogromny wybór towarów wszelakiej maści elektroniki, przestronny sklep, bardzo dobra ekspozycja towarów, dobre ceny i dobra lokalizacja.

  3. Tomek Kula ★☆☆☆☆

    Nie polecam, Klienta mają z nic, Polityka ZERO zwrotów. Niegrzeczna obsługa. Odradzam jakiekolwiek zakupy, szkoda nerwów, lepiej iść do konkurencji.

  1. JACEK PISARZOWSKI ★★★★☆

    Sprzedawca dobrze mi doradził przy zakupie zasilacza i taśmy LED. Zmontowane oświetlenie działa. Bogate wyposażenie sklepu. Jak narazie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Z.U.H. Nowy Elektronik Henryk Faruga?

Z.U.H. Nowy Elektronik Henryk Faruga znajduje się przy Marszałka Józefa Piłsudskiego 12, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Z.U.H. Nowy Elektronik Henryk Faruga?

Można skontaktować się z Z.U.H. Nowy Elektronik Henryk Faruga pod numerem +48 322 178 902

Jak można dotrzeć do Z.U.H. Nowy Elektronik Henryk Faruga?

Do Z.U.H. Nowy Elektronik Henryk Faruga można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements