Wszystko bardzo smaczne. Jestem tu któryś raz z rodziną . Dania są szybko wydawane , Pani kelnerka przemiła . Jedliśmy Żurek i kotleta . Wszystko doprawione , smaczne , świeże . Bardzo polecam ! Często tu wracam. Dziękuję i do zobaczenia
Zdjęcia
Opinie
-
ANGELIKA PODLASKA ★★★★★
-
Iga W ★☆☆☆☆
Jeśli istniałaby możliwość dania oceny 0 gwiazdek to chętnie bym skorzystała, niestety z powodu jej braku (i tylko dlatego) dałam 1 gwiazdkę. Pani stojąca za ladą niechętnie przerwała rozmowę telefoniczną, żeby z łaską odpowiedzieć nam, że na obiad będziemy czekać godzinę, a prawie połowa karty jest niedostępna lub trzeba czekać ponad godzinę. Wydawała się pracować za karę, co skutecznie odebrało nam apetyt.
-
ToMen ★★★★★
jeśli chodzi o schabowego to lepszego nie znajdę nigdzie . Zawsze jest pyszny ale to Panie za Baru już wiedza ;)
-
E0BOGU ★★★★★
Polecam. Miła obsługa. Smaczne dania. Świeże produkty.
-
Azi Kalog ★★★★★
byliśmy dziś któryś raz i oczywiście bardzo smaczne jedzenie ,dziś z racji pory wpadło śniadanie ale i szarlotka na ciepło z bitą śmietana i lodami ,pychota. Jedliśmy już burgery ,różne zupy i oczywiście Kanapkę Zosi która jest duzzzaa i sycąca . Polecamy
-
Anna Żebrowska ★★★★★
Dowód na to, jak cudownie może zaskakiwać niepozorne miejsce. Przepyszny, syty żurek, filet z kurczaka najlepszy, jaki do tej pory jadłam, z uwagi na kruche mięso i chrupiącą, delikatną panierkę. Bardzo dobre frytki, przepyszne surówki z białej i czerwonej kapusty. I co ważne - porcje są naprawdę duże, od serca. Wystrój bardzo estetyczny, czysto i klimatycznie. Pani, która obsługiwała tego dnia, była niezwykle sympatyczna, uśmiechnięta, więc nie czuliśmy się klientami, tylko mile widzianymi gośćmi. Dla mnie to miejsce absolutnie obowiązkowe do odwiedzenia przy kolejnej okazji!
-
Przemysław Lerski ★★★★★
Niepozorne bistro obok stacji paliwowej Moya. Jedzenie wbrew pozorom pyszne. Największym minusem jest mało miejsca lecz. Smak potraw szybko to wynagradza. Polecam z czystym sumieniem!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres ToZo Bistro?
ToZo Bistro znajduje się przy 08-504 Ułęż, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do ToZo Bistro?
Można skontaktować się z ToZo Bistro pod numerem +48 512 431 215
Jak można dotrzeć do ToZo Bistro?
Do ToZo Bistro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku