Opinie

  1. ANGELIKA PODLASKA ★★★★★

    Wszystko bardzo smaczne. Jestem tu któryś raz z rodziną . Dania są szybko wydawane , Pani kelnerka przemiła . Jedliśmy Żurek i kotleta . Wszystko doprawione , smaczne , świeże . Bardzo polecam ! Często tu wracam. Dziękuję i do zobaczenia

  2. Iga W ★☆☆☆☆

    Jeśli istniałaby możliwość dania oceny 0 gwiazdek to chętnie bym skorzystała, niestety z powodu jej braku (i tylko dlatego) dałam 1 gwiazdkę. Pani stojąca za ladą niechętnie przerwała rozmowę telefoniczną, żeby z łaską odpowiedzieć nam, że na obiad będziemy czekać godzinę, a prawie połowa karty jest niedostępna lub trzeba czekać ponad godzinę. Wydawała się pracować za karę, co skutecznie odebrało nam apetyt.

  3. ToMen ★★★★★

    jeśli chodzi o schabowego to lepszego nie znajdę nigdzie . Zawsze jest pyszny ale to Panie za Baru już wiedza ;)

  1. E0BOGU ★★★★★

    Polecam. Miła obsługa. Smaczne dania. Świeże produkty.

  2. Azi Kalog ★★★★★

    byliśmy dziś któryś raz i oczywiście bardzo smaczne jedzenie ,dziś z racji pory wpadło śniadanie ale i szarlotka na ciepło z bitą śmietana i lodami ,pychota. Jedliśmy już burgery ,różne zupy i oczywiście Kanapkę Zosi która jest duzzzaa i sycąca . Polecamy

  3. Anna Żebrowska ★★★★★

    Dowód na to, jak cudownie może zaskakiwać niepozorne miejsce. Przepyszny, syty żurek, filet z kurczaka najlepszy, jaki do tej pory jadłam, z uwagi na kruche mięso i chrupiącą, delikatną panierkę. Bardzo dobre frytki, przepyszne surówki z białej i czerwonej kapusty. I co ważne - porcje są naprawdę duże, od serca. Wystrój bardzo estetyczny, czysto i klimatycznie. Pani, która obsługiwała tego dnia, była niezwykle sympatyczna, uśmiechnięta, więc nie czuliśmy się klientami, tylko mile widzianymi gośćmi. Dla mnie to miejsce absolutnie obowiązkowe do odwiedzenia przy kolejnej okazji!

  1. Przemysław Lerski ★★★★★

    Niepozorne bistro obok stacji paliwowej Moya. Jedzenie wbrew pozorom pyszne. Największym minusem jest mało miejsca lecz. Smak potraw szybko to wynagradza. Polecam z czystym sumieniem!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ToZo Bistro?

ToZo Bistro znajduje się przy 08-504 Ułęż, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ToZo Bistro?

Można skontaktować się z ToZo Bistro pod numerem +48 512 431 215

Jak można dotrzeć do ToZo Bistro?

Do ToZo Bistro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements