Stanowczo odradzam. Z usług gabinetu korzystałam prawie przez 2 lata,wizyty kontrolne miałam średnio co 3 miesiące mimo tego zęby nie były leczone w należyty sposób,w wyniku czego(i mimo tak czestych wizyt straciłam 2 zęby). Na pierwszej wizycie zostało wykonane zdjęcie rtg na którym wyraźnie widać ubytek w 5tce+zmianę w żuchwie. Dziura nie leczona przez 2 lata powiększyła się i doprowadziła do pęknięcia zęba. Leczenie kanałowe+plomba kosztowały 1800zl (nie dostałam gwarancji jak dlugo się utrzyma bo została mi 1/3 zeba i czy nie zakonczy się implantem). Zab zlamal mi sie 2 tygodnie po wizycie kontrolnej...Zmiana w żuchwie okazała się torbielą korzeniowa. Na wizycie zwróciłam uwagę lekarzowi, że niepokoi mnie ten guz ,ten zbył mnie mówiąc,że taka moja uroda i nie zlecił dalszych badań. Po konsultacji u innego stomatologa zostałam wysłana na rezonans+do chirurga. Okazało się,że torbiel urosla do tego stopnia,że nie da się już tego leczyć,musiałam zab usunąć,torbiel wyłuskać. Koszt ekstrakcji zeba +uzupełnienie materiałem biologicznym 2200. Implant to wydatek min 8000. Także w wyniku zaniedban doktora poniosę wydatki rzedu 12000 zł (w najgorszym przypadku 20000zl). Liczyłam na fachową pomoc, wieloletnie doświadczenia a bardzo się zawiodłam. Oprócz powyżej opisanych przypadków miałam jeszcze 4 ubytki całe szczęście zakończyło się plombami(chociaż gdybym dłużej korzystała z usług tego gabinetu to mogłoby się to znacznie gorzej zakończyć)
Zdjęcia
Opinie
-
Ania Sekalska ★☆☆☆☆
-
Kamil Rogulski ★★★★★
Biorąc pod uwagę profesjonalność, opiekę nad pacjentem, wysłuchanie, zrozumienie, profesjonalna diagnozę, a finalnie zabieg - nie wiem czy mógłbym znaleźć doskonalszą opiekę stomatologiczną. Do gabinetu mam niedaleko |(Szczecin), ale pod drzwiami stoją rejestracje z innych województw. Wątpię, abym znalazł lepsze miejsce. To jest 6/5
-
Dirty Gandalf ★★★★★
Bardzo polecam ortodoncję u Pani Ewy Jabłońskiej, profesjonalne podejście, dbanie o pacjenta z niesamowitą troską, pełne przekazanie informacji na temat prowadzonego leczenia oraz opieki po leczeniu, natomiar tego przemiła przesympatyczna osoba. Moje leczenie zębów trwało dwa lata. Problem był bardzo złożony, najpierw usuwanie ósemek potem korygowanie całego zgryzu poprzez aparat. Dwójki wychodziły na jedynki i trójki, piątki pokrzywione tak samo góra jak i dół to był stomatologiczny koszmar. Pani Ewa podjęła się tego zadania oraz ciężkiej i mozolnej pracy nad układem mojej szczęki. W tej chwili nie mogę na nic narzekać. Wszystko zostało zrobione profesjonalnie i efekt końcowy jest świetny. Gorąco polecam każdemu, kto chce rozpocząć swoją przygodę z aparatem ortodontycznym i każdemu kto ma problem podobny do mojego.
-
Mateusz Spieszny ★★★★★
Jestem bardzo zadowolony z leczenia ortodontycznego u Pani Dr. Ewy Jabłońskiej. Od samego początku do ostatniej wizyty, Pani Ewa wykazała się niezwykłym profesjonalizmem i troską o moje indywidualne potrzeby. Jej wiedza oraz zaangażowanie sprawiły, że czuje się bardzo usatysfakcjonowany z efektów. Gorąco polecam Dr. Jabłońską każdemu, kto szuka wysokiej jakości leczenia stomatologicznego.
-
Katarzyna Łada ★☆☆☆☆
Zdecydowanie odradzam, zero zainteresowania pacjentem podczas leczenia ortodontycznego. W razie problemu, nie można dostać się na wizytę, trzeba się prosić o przyjęcie, bo dziwnym trafem nigdy nie ma Pani Jabłońskiej albo nie ma czasu. Pomimo, że leczona byłam w Pyrzycach musiałam jeździć do Szczecina żeby łaskawie zostać przyjęta. Zdarzało się nawet, że Pani Jabłońska wraz ze swoją asystentką nie pamiętały co było robione, bo zapomniały zrobić notatki w dokumentacji. Metody leczenia przestarzałe, z tego co wiem to inne gabinety są o wiele bardziej profesjonalne. Gdybym miała aktualną wiedzę przed założeniem aparatu to nigdy nie zdecydowałabym się na leczenie tam. Ostatecznie po dwóch latach i po ściągnięciu aparatu jeden z najważniejszych zębów został krzywy. Pani doktor stwierdziła, że sam się naprostuje w ciągu trzech miesięcy (co jest raczej nierealne bez aparatu). Za ściągnięcie aparatu zapłaciłam dość sporą kwotę, za nakładkę retencyjną tak samo, ale po ściągnięciu nawet nie została zaproponowana higienizacja, przez co i tak musiałam udać się do innego gabinetu i zapłacić kolejne pieniądze. (w ciągu niecałych trzech miesięcy aparat retencyjny odpadł już dwa razy, co świadczy o tym ze jest najprawdopodobniej źle przyklejany lub kwestia braku oczyszczenia zębów przed jego nałożeniem, bo „są czyste”). Muszę udać się do innego gabinetu i zapłacić kolejne pieniądze, aby mieć w końcu poprawnie przyklejony i nie męczyć się regularnie. Nie pozdrawiam.
-
MówMiDave ★★★★★
Po wizytach w moim rodzinnym mieście bałem się pójść do stomatologa, znajomy namówił mnie na wizytę w tym o to gabinecie i powiem że naprawdę nie żałuję wszystko było robione z pasją w fajnej przyjemnej atmosferze to jest gabinet którego wszędzie szukałem, jak dla mnie 5 gwiazdek to za mało powinno być 10/10 pozdrowionka ;)
-
Wojtek Pawlowski ★★★★★
Profesjonaliści i wspaniali ludzie. Bardzo indywidualna obsługa oraz doradztwo. Gorąco polecam.
-
Wladyslaw Pazdirek ★★★★★
Miałem robione protezy w listopadzie i grudniu. Wszystko było sprawnie jak należy .Jest koniec stycznia, przyzwyczaiłem się. Jest OK Dziękuję
-
Andrzej Molendowski ★★★★★
Najlepsze TRIO Lekarzy w Polsce. Warto jeżdzić kilkaset kilometrów aby poznać ludzi życzliwych, z pasją, którzy potrafią rozwiązać w doskonały sposób problemy, których nikt inny nie chce się podjąć.Widać, że praca w tym gabinecie wykonywana jest z przyjemnością, a fachowość oraz indywidualna opieka przerasta oczekiwania.
-
Soft_cloud ★★★★★
Pani dr Ewa Jabłońska ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, jest to osoba uśmiechnięta i życzliwa, ale przede wszystkim jest znakomitym lekarzem. W gabinecie panuje bardzo przyjazna i miła atmosfera. W czasie leczenia bez problemu można się zwrócić z każdym problemem czy wątpliwościami. Po 2 latach leczenia aparatem ortodontycznym naprawdę brakuje mi co dwumiesięcznych wizyt, zawsze była to wyczekiwana chwila. Myślę, że jest to miejsce godne polecenia zarówno dla młodszych jak i dla starszych.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczne?
Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczne znajduje się przy Szkolna 6, 74-200 Pyrzyce, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczne?
Można skontaktować się z Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczne pod numerem +48 692 692 525
Jak można dotrzeć do Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczne?
Do Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku