Opinie

  1. Milena Czerner ★☆☆☆☆

    Odradzam dzwonić na sklep bardzo niekompetentni ludzie nikt nie ma zamiaru telefonu odebrać dzwoniąc 35 razy czy tam za przeproszeniem pracują emeryci ale pewnie emeryt prędzej by odebrał brak słów

  2. TOMASZ GORZAWSKI ★☆☆☆☆

    Obsługa reklamacji na bardzo niskim poziomie. Reklamacja została błędnie zakwalifikowana przez obsługę sklepu bez poinformowania klienta o możliwości wyboru trybu (rękojmia/gwarancja). W efekcie zgłoszenie zostało sztucznie przekierowane na gwarancję, mimo że odpowiedzialność powinna wynikać z rękojmi po stronie sprzedawcy. Dodatkowo pracownicy przekazywali nieprawdziwe informacje dotyczące terminów rozpatrywania reklamacji, wskazując 30 dni, co nie ma zastosowania przy rękojmi. Sprawa została zamknięta bez rzetelnego odniesienia się do zgłoszonych roszczeń. Zdecydowanie nie polecam obsługi reklamacji w tym sklepie.

  3. Magdalena Mrowiec ★★★★★

    Jak dla mnie najbardziej kompetentna obsługa sklepu, w szczególności Pani Natalia! (Łaziska Górne) Zamówiliśmy lodówkę z wniesieniem i tylko dzięki Pani Natalii lodówka finalnie znajduje się u nas w kuchni, a nie przy drzwiach wejściowych. Doradziła nam również przy zakupie pralki+suszarki i innych sprzętów do nowego domu, wprowadziła mega korzystne opcje cenowe, gratisy i inne cuda. Jesteśmy mega zadowoleni! Bardzo dziękujemy, polecamy w 10000% ❤️

  1. Adam Fojcik ★☆☆☆☆

    Sklep w którym nie ma możliwość oddać towaru na drugi dzień po kupnie chociaż według prawa konsumenta można zwrócić przedmiot do 14 dni, w dodatku w sklepie przy zakupie czajnika zapewniali że albo gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy , czajnik nie nadaje się do używania w domu jest tak głośny , ale jak chcieliśmy go oddać to powiedzieli że się nie da

  2. Dawid Szmukler ★☆☆☆☆

    Zdarzyła się nieprzyjemna sytuacja u państwa w sklepie, ponieważ chciałem zakupić grę Star Wars Jedi: Ocalały. Przy kasie zostałem poinformowany przez pracownika, że gry nie posiadają na stanie, mimo iż było wystawione 5 lub 6 egzemplarzy na półce, i jedynie, co mogą zrobić, to zamówić mi ją na jutro. Oczywiście zgodziłem się na to, mimo iż muszę jechać drugi raz do sklepu po odbiór, a nie jestem z Łazisk Górnych. Po czym pan kasjer stwierdził, że tak, gra już jest w cenie 280 zł, jak mi ją zamówi. Poprosiłem w takim razie o rozmowę z kierownikiem w celu uzyskania szczegółów i wyjaśnienia, skąd nagle cena jest 6x wyższa niż sugerowana przez cenówke na sklepie. Kierownik mi wyjaśnił, że to jest inna wersja gry niż ta, którą dla mnie zamówi, ale nie chciał podać wersji gry, którą dla mnie zamówi, i różnic pomiędzy tak rozbieżną ceną, po czym stwierdził: "Że jak sobie wyobrażam zakup gry, której nie mają na sklepie". Nie zaproponował żadnego rozwiązania dla klienta i wyjścia z sytuacji, broniąc się cały czas inną wersją gry, której nie potrafił uzasadnić. Kupuję u was w sklepach latami, w różnych punktach, ale tak absurdalnej sytuacji jeszcze nie miałem okazji doświadczyć.

  3. Ja W ★☆☆☆☆

    Kupiłam dzień wcześniej słuchawki do telefonu z kablem i w domu tylko otworzyłam a dziś chciałam wymienić na bezprzewodowe, byłam gotowa dołożyć nawet 150 zł. Jednak pan poinformował mnie że nie wymieniamy otwartego bo to należy jako produkt higieniczny.!, He he to nie majtki które nawet higieniczne i można przymierzać! Spytałam a może w drodze wyjątku wymieni , chwilę pomyślał bo tak robią znajomym i odpowiedział NIE, no nie byłam znajomą. Wiele razy tam kupowałam i za każdym razem coś mnie dopada. Już tam nie wejdę i wszystkim będę odradzać. Tragedia ten sklep

  1. Wojtek Hanusek ★☆☆☆☆

    Zakupiłem zmywarkę pod zabudowę wraz z usługą komfort, w czasie zakupu zostałem poinformowany ze nieobejmuje tylko montażu frontu... w momencie montażu okazało się że usługą ma obejmować tylko podłączenie do odpływu gdniadka i wypoziomowanie... Pani Kierownik przez telefon próbowała mi wmówić że natym polega usługą komfort... szkoda ze w czasie sprzedaży mówią inaczej.

  2. Kamil ★★★★★

    Zamowienie złożone 08.01.2023 w niedziele o godzinie 17 było do odbioru już 09.01.2023 w poniedziałek. Bardzo szybka dostawa. Obsługa na najwyższym poziomie, w szczególności Pani Magdalena. Nie dość, ze pomogła w wyborze zegarka, przedstawiła argumenty za i przeciw w dodatku przeprowadziła do końca transakcje, łącznie z wystawieniem kredytu. Przemiła Pani i bardzo profesjonalna.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Media Expert?

Media Expert znajduje się przy Ogrodowa 32, 43-170 Łaziska Górne, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Media Expert?

Można skontaktować się z Media Expert pod numerem +48 321 385 355

Jak można dotrzeć do Media Expert?

Do Media Expert można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements