Nauczyciele mają ciulowe podejście, dajmy przykład pani z chemii która wywołuje większości stres i strach zamiast faktycznie dać się innym uczyć z przyjemnością. Pani z informatyki chyba pierwszy raz komputer na oczy w szkole zobaczyła.Ogólnie to słabo że ławki są pojedyncze ale to tylko taka moja opinia. Ludzie z pasją i jakimś celem w życiu lepiej niech tu nie idą bo się zmarnują razem z pieniędzmi na korepetycje. Rodzice strzeżcie się tej szkoły zanim wyślecie tu swoje dziecko, żaden nauczyciel pewnie nawet nie ma pedagogicznego wykształcenia.
Zdjęcia
Opinie
-
Anka Michalka ★☆☆☆☆
-
Ktoś Ktoś ★☆☆☆☆
Ogólnie to nauczyciele to katastrofa, nie licząc pani kostarczyk :). Poziom jest totalnie niski, na osoby które potrzebują wspomagającego nauczyciela normalny nauczyciel poświęca cała lekcje ponieważ jedna pani wspomagajaca z którą miałam doczynienia zamiast skupiać się na pomocy uczniom którzy tego Potrzebują drze się i przyczepia o wszystko co nie ma z nią związku i do osób które jej nie potrzebują, ogólnie to wkurzające.
-
nie wiem ★★★★★
supre szkola fajni ludzi tam sa i najlepsza pani gajdzia i pani chanowska moje ulubione nauczycielki i pan grzesiu z historii pozdrawiam sedrecznie :))))))))))
-
Ola Ratajczak ★☆☆☆☆
Nauczyciele tej szkoły są powodem dlaczego nie popieram strajku nauczycieli. Ich podejście do ucznia przeczy temu, by ktokolwiek tam kończył pedagogikę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Szkoła Podstawowa nr 47?
Szkoła Podstawowa nr 47 znajduje się przy Grzegorzka 4, 40-309 Katowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Szkoła Podstawowa nr 47?
Można skontaktować się z Szkoła Podstawowa nr 47 pod numerem +48 322 566 148
Jak można dotrzeć do Szkoła Podstawowa nr 47?
Do Szkoła Podstawowa nr 47 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku