Jeden z uczniów planuje stworzyć 4 rzeszę, ale po za tym okropna szkoła.
Zdjęcia
Opinie
-
tost 910ST ★★☆☆☆
-
Wojciech Cieślar ★☆☆☆☆
Podczas lekcji matematyki mój kolega za głośno oddychał.
-
Roxanne Pauline ★☆☆☆☆
Bardzo źle wspominam tą szkołę. Nauczyciele większość okropna, psycholodzy szkolni też okropni. Jeśli coś się dzieje dziecku mają to gdzieś.
-
Jan Lentas ★★★★☆
Dobra szkoła, spędziłem tam wiele lat swojego życia jako dzieciak, nauczycieli w większości wspominam miło, chociaż istnieją wyjątki. Budynek szkoły od dłuższego czasu jest już po remoncie i dalej utrzymuje należyty, dobry poziom, to samo tyczy się obiektów sportowych na terenie szkoły.
-
Daniel Krakowski ★☆☆☆☆
Z wyglądu - ładnie, niestety na tym się kończy. Brak ławek na korytarzach szkolnych gdzie TRZEBA przebywać podczas przerwy jest niedopuszczalne. Nie znam drugiej takiej szkoły gdzie nie można w spokoju usiąść i odpocząć np. po lekcji W-F. Ściany są zrobione z karton-gipsu, gdy się mocniej uderzy w ścianę przy oknach śmiel twierdzić, że się rozleci. Niewiem kto wymyślił drzwi przeciwpożarowe na klatkach schodowych, ale żeby wejść na drugie piętro minutę po dzwonku trzeba się naprawdę namęczyć przez ścisk panujący na schodach. NIEKTÓRZY nauczyciele nie potrafią prowadzić lekcji w sposób ciekawy, w żaden sposób nie jestem w stanie zainteresować się niektórymi zajęciami. Uczniowie, którzy się dobrze uczą są faworyzowani i zwalniani z testów, kartkówek, projektów itp. Lekcje w-f ma kilka klas jednocześnie w zeszłym roku było bodajże 5 klas do "rozłożenia" na 3 sale w tym ping pong. W lato przed wakacjami nie można wyjść na zewnątrz się przewietrzyć pomimo że w budynku jest duszno i na oko 25-26 stopni. Od czasu do czasu jednak tylko po 4 i 5 lekcji łaskawie otwierają podwórek. Jestem uczniem klasy III gimnazjum i nigdy nie słyszałem żeby na wycieczke do Oświęcimia jechały tylko 2 klasy na 4 z powodu zamówienia 1 autokaru. Jako uczeń tej oto "szkoły" o ile można to tak nazwać NIE polecam wysyłać dzieci do tej placówki, bo patrze na to co się dzieje od kilku lat i gdyby moi rodzice i ja wiedzieli co tu się dzieje, w życiu bym się tu nie wybrał.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres SP30 dg?
SP30 dg znajduje się przy Jaworowa 6, 41-310 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do SP30 dg?
Można skontaktować się z SP30 dg pod numerem +48 322 624 042
Jak można dotrzeć do SP30 dg?
Do SP30 dg można dotrzeć, korzystając z poniższego linku