Opinie

  1. grzegorz pawłowski ★★★★★

    Dzień dobry, wczoraj skorzystałem z usług fotostudio 6. Obsłużyły mnie dwie bardzo miłe panie, były chętne do pomocy i wykonały usługę bez żadnych zastrzeżeń. Jestem pewien że jeszcze skorzystam z usług tego zakładu. pozdrawiam

  2. Matheo ★★★★★

    "Z pełnym przekonaniem rekomenduję usługi świadczone przez salon fotograficzny. Standard obsługi klienta jest na najwyższym poziomie, co zasługuje na uznanie. Pragnę wyrazić szczególne podziękowania dla Pani Mileny, której profesjonalizm, wiedza i niezwykle uprzejme podejście do klienta są godne naśladowania. To osoba, która idealnie reprezentuje wartości i profesjonalizm tego miejsca

  3. Little_joy ★★★★★

    Bardzo miła Pani fotograf. Zdjęcia na dowód rewelka. Może cena ciut zawyżona ale warto.

  1. Yana Lisica ★☆☆☆☆

    Wcześniej było jako tako nie źle, ale po ostatnim doświadczeniu już nie skorzystam z ich usług. Na zmianie było dwie bardzo młode dziewczyny (domniemam, że stażystki?). Potrzebowałam zrobić zdjęcie na dowód takie jak już robiłam u nich dwa lata temu. Pokazałam przykład. Także chciałam wydrukować pliki z pendrive i zrobić ksero paszportu. Niestety z wydruku z pendrive musiałam zrezygnować ze względu na cenę kompletnie oderwaną od rzeczywistości - 2,50 za jedna stronę! Ja rozumiem, że mamy w kraju inflację, ale już bez przesady żeby aż tyle kasować, gdy w okolicy można to zrobić za złotówkę (tak w końcu zrobiłam). Ksero paszportu było trochę ucięte z prawej strony (chyba dziewczyna źle włożyła do kserowania), a zdjęcie na dowód było źle wykadrowane - z prawej strony przycięte na wlosach, a z lewej biały pasek tła. Miło było, że minimalny retusz druga dziewczyna zrobiła gratis, zdjęcie było okej, wydrukowała jeszcze raz zrobione trochę lepiej, ale w połączeniu z tym, że w międzyczasie przerywały swoją pracę żeby robić rzeczy dla następnych klientów było niefajnie. Przyszłam wcześniej, zróbcie moje zlecenie do porządku, a nie że jedna przerywa kserowanie i idzie przyjmować od kogoś następną pracę, a druga zamiast wykadrować zdjęcie rozmawia z klientami... Nawet o zapłatę musiałam się upominać, bo najwyraźniej tak miło im się rozmawiało i obsługiwało następnych klientów. Kolejny minus jest taki, że ksero paszportu było wykonane tak, że na jedna kartkę papieru było tylko jedno ksero strony paszportu. Nie wiem czy chodziło o to, że dziewczyna nie umiała ułożyć paszport dalej i odwrócić kartkę żeby było po dwie strony na kartkę czy po prostu o tym nie pomyślała, czy może tak po prostu jest drożej, ale słabo to było. Mnóstwo pół pustych kartek. Może też sama sobie jestem winna, że od początku o tym nie powiedziałam, ale jakoś byłam przyzwyczajona, że w innych miejscach o to pytają albo odrazu sami robią po dwie strony. Głupio mi było przerywać ich rozmowę, też nie jestem z tych osób co będą się kłócić na miejscu i robić jakieś awantury, dlatego nie zwróciłam im uwagi od razu. Tylko poprosiłam o zrobienie poprawki na zdjęciu. Ale na ogół jestem bardzo zawiedziona, bo jakość kiepska a ceny bardzo wysokie. Już wolę w takim razie iść do innego miejsca i czekać dłużej a niech mi zrobią dobrze, niż kiedykolwiek jeszcze skorzystam z ich usług.

  2. Victoria Sobieraj ★☆☆☆☆

    Cena za wykonanie usługi kosmiczna (zdjecia ślubne plus plener), przyprowadzenie dodatkowej osoby bez wcześniejszej zapowiedzi, niedopowiedzenia cenowe, zdjęcia nagrane na płycie w sposób nieprawidłowy i chaotyczny (zdjęcia nie po kolei, odwrócone, nieposegregowane, bo jak to Pani fotograf stwierdziła, że nie chciało jej się wcześniej sprawdzić bo to przecież aż 700 zdjęć do sprawdzenia), za wszystko dopłaty, a teraz telefony dziwnym trafem "nie przychodzą", no cóż. Nie polecam.

  3. anka13021990 ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Nie można sie z nimi dogadać. Od razu zaznaczają, że nie można niczego reklamować. Radzę omijać z daleka. Mąż prosił o połączenie dwóch zdjęć a pani wykonała dwie ciapki z dwóch stron kubka. Komentując, że nie idzie tych zdjęć połączyć. Mąż mówił wyraźnie żeby "połączyć" zdjęcia ale widać pani kompletnie nie zrozumiała. Cóż ani nie zaproponowała jakiegoś wyjścia tylko od razu ze nic z tym nie zrobi. Obsługa klienta wola o pomstę do nieba ale cóż dla nich jeden klient w tą czy tą nie robi różnicy. Ceny też wysokie tak więc jest wiele fotografów u których będą państwo i wiele bardziej zadowoleni. Ja liczyłam na panią ale sie przeliczyłam :) Kompletnie nie polecam.

  1. Adam Ślenzok ★☆☆☆☆

    Rzadko korzystam z usług fotografa, a jak już jest to konieczne - wybierałem Foto-Studio 6. Dlaczego taki wybór? Nie ukrywam - bo mam do tego miejsca najbliżej. Ilekroć korzystałem z Państwa usług, za każdym razem miałem pewne zastrzeżenia co do jakości otrzymanego produktu - ale z racji iż byłem traktowany w porządku - przymykałem na to oko. Ostatnim razem jednak, przychodząc do Państwa z prośbą o wyrobienie zdjęć z wstecznego okresu, otrzymałem odmowę, ponieważ nie pamiętałem DOKŁADNEJ daty korzystania z Państwa usług. Mimo iż wskazałem Państwu przedział czasowy korzystania z usług(tydzień), to nie spotkałem się z chęcią pomocy w rozwiązaniu swojego problemu a jedynie z śmiechem i obojętnością. Wystarczyłoby przejrzeć 7 folderów a nie 1 folder aby odnaleźć moje zdjęcia...… Gdyby Państwa reakcja była inna niż zaprezentowana - nawet bym dopłacił za przegląd tych kilku folderów więcej, aby czasem Państwo nie byliście stratni na pomocy klientowi..... Proszę zatem odpowiedzieć sobie na pytanie - czy Państwa zachowanie było spowodowane pewnymi wyznawanymi zasadami czy po prostu LENISTWEM? Zarzucam więc Państwu w swojej opinii i ocenie brak zaangażowania i chęci pomocy klientowi. Dodam jeszcze - choć to powinno być oczywiste - iż z Państwa usług ja ani moi bliscy już nie skorzystają. Pozdrawiam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Foto-Studio 6 Zakład fotograficzny Joanna Sturtz?

Foto-Studio 6 Zakład fotograficzny Joanna Sturtz znajduje się przy Katowicka 6, 41-600 Świętochłowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Foto-Studio 6 Zakład fotograficzny Joanna Sturtz?

Można skontaktować się z Foto-Studio 6 Zakład fotograficzny Joanna Sturtz pod numerem +48 322 450 425

Jak można dotrzeć do Foto-Studio 6 Zakład fotograficzny Joanna Sturtz?

Do Foto-Studio 6 Zakład fotograficzny Joanna Sturtz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements