Opinie

  1. Antonina Sroka ★★★★★

    Media Ekspert w Gemini w Tychach jest najlepsze pod słońcem, uwielbiam tam wracać. Zawsze jest miła obsługa. Szczególnie dzisiaj poczułam się wyjątkowo. Pan Łukasz ( z brodą) kierownik pomógł mi z kartą podarunkową i przy zakupie mopa elektrycznego. To nie był pierwszy raz, kiedy mi pomógł i to zawsze z uśmiechem i spokojem. Dzisiaj nawet Mu powiedziałam, że powinien być conajmniej dyrektorem a nie kierownikiem. Mam nadzieję, że za taką pracę otrzymuje odpowiednią płace, premię! Również wspomnę o pani Angelice, która pomimo choroby potrafiła odpowiednio podejść w stronę klienta. JEDNYM SŁOWEM- Najlepsza Ekipa !!! Pozdrawiam Antonina !

  2. Adrian Skiba ★★★★★

    Gdyby każdy sprzedawca był jak Przemek, zakupy byłyby czystą przyjemnością. Zero wciskania kitu, same konkrety i fachowe doradztwo. Sprzęt dobrany idealnie pod moje potrzeby. Polecam bez wahania!

  3. michele bordignon ★☆☆☆☆

    Od tygodnia czekamy, aż odbiorą starą pralkę i suszarkę, ponieważ kupiliśmy u nich nowe. Dzwoniliśmy kilka razy i za każdym razem odpowiadają, że przyjadą jutro. Najgorsza obsługa, jaką kiedykolwiek widzieliśmy. Nie polecamy tego sklepu.

  1. Alicja Moryl ★★☆☆☆

    Weszłam do sklepu poszukać dobrych słuchawek. Dwóch pracowników stoi obok patrząc, nie podejdą bo są zajęci rozmową ze sobą. Męczyłam się z wyciągnięciem pudełka nie wiedząc że jest założone zabezpieczenie połączone z półką, pracownicy patrzą bez reakcji nie podejdą mimo że obserwują co robisz, nie pomogą, nie odezwą się. W inny dzień obsługa spytała czy potrzebna jest pomoc (chyba dlatego bo podeszło się do droższych towarów) namawiała na najdroższe produkty a nie to co faktycznie jest potrzebne i ważne dla klienta. Przy kasie obsługa normalna nie ma się o co przyczepić szybko sprawnie.

  2. Arkadiusz G. ★★★★★

    W pierwszej kolejności podziękowania dla Pracownika działu Duże AGD ,Pana Łukasza S. ,który posiada wielką wiedzę na temat danych modeli w tym wypadku lodówki Samsung,oraz pralki Elektrolux, żona osoba kupującą teoretycznie zapłacone część z mojej karty:-) zachwycona podejście w/w osoby ,na wysokim poziomie wiedza, kultura ,spokój wszystko tak tłumaczone by klient zrozumiał to bez zawiłości ,jednym słowem pełna profeska " Życzę każdemu z osobna takiego podejścia do klienta. A żeby nie było tak prosto to sam kiedyś pracowałem w firmie nie istniejącej juz czy też przejętą SA...N, więc nie jest mi obca wiedza samej pracy jak i sprzętu. Oby więcej takich ludzi.. Podziękowania dla Pani od kwesti ratalnych i całego zespołu. Pozdrawiamy Edyta L. Arkadiusz

  3. PAWEŁ PAWEŁ ★☆☆☆☆

    Obsługa klienta na bardzo niskim poziomie, dziś chciałem zakupić słuchawki. Chodziło o konkretny model, ale gdy potrzebowałem dopytać o jakieś szczegóły to z nikąd pomocy. Pan z działu był czymś zajęty i po 15 minutach cierpliwego czekania zawołał kolegę, który nie wiedział jak pomóc i wprost powiedział że się nie zna. Tutaj akurat plusik.

  1. Malgorzata Pasja ★★★★★

    W czwartek kupiłam elektryczną hulajnoge i umówiłam się z pania że odbiorę ją w niedzielę.Kiedy dziś podeszlam do pani Izabeli która i w czwartek i dzis mnie obsługiwała dostalismy z mężem wyczerpującą wypowiedź. Pani Iza powiedziala ze hulajnoga jest sprawdzona przez nią osobiscie i jest wszystko ok.zwiozla ja nam wuzkiem na parking do auta.pozegnanie bylo przemiłe z życzeniami wesołych świąt. Pani Iza jest bardzo miłą spokojną ekspedientką polecam jej doroctwo i obdluge

  2. Aguś K ★★★★★

    Dzisiaj zakupiłam soundbar, pan Łukasz widząc, że biorę dodatkowo kabel optyczny zapytał o powód jego zakupu. Po wyjaśnieniu zaproponował mi lepszy kabel (hdmi) i wyjaśnił, ze będzie on miał dużo lepszą jakość dźwięku, gdyż obsługuje pełen zakres mojego jbl. Na koniec Pan zapytał czy oby na pewno dam radę zanieść sprzęt sama do samochodu. Mega przyjemna obsługa, fachowe doradztwo i uprzejmość. To kolejny zakup w tym sklepie i na pewno wrócę. Pozdrawiam!

  3. Kalina Żyła ★☆☆☆☆

    szczerze odradzam zakupy w tym sklepie. pomimo zakupu internetowego w czasie po pandemicznym pan z obsługi oświadczył że nie może przyjąć zwrotu słuchawek ponieważ towar pewnie był dotykany. Pan zasłania się prawem a tak naprawdę uważam że to brak chęci do pracy. Nie polecam wizyt w tym sklepie.

  1. Dariusz Wójcik ★☆☆☆☆

    Przyjechałem z zamiarem kupna głośników które widniały na stanie sklepu na stronie. Przed wyjazdem próbowałem dodzwonić się kilka razy aby się upewnić czy podróż nie będzie na darmo. Bez skutku. Po przyjeździe dowiaduje się że głośników nie ma na sklepie ani w magazynie (błąd systemu?). Zmarnowany czas i paliwo.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Media Expert?

Media Expert znajduje się przy Towarowa 2c, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Media Expert?

Można skontaktować się z Media Expert pod numerem +48 539 693 060

Jak można dotrzeć do Media Expert?

Do Media Expert można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements