Szanowni Państwo, Chciałem bardzo serdecznie podziękować za miłą i profesjonalną obsługę, którą otrzymałem podczas moich ostatnich wizyt w Państwa firmie. Od momentu wejścia do budynku czułem się mile widziany, a Wasza uprzejmość i życzliwość sprawiły, że wizyta była dla mnie bardzo przyjemna. Dziękuję za cierpliwość, jaką wykazaliście podczas odpowiadania na moje pytania oraz za to, że zawsze byliście gotowi pomóc mi w razie potrzeby. Wasza uwaga dla klientów jest godna podziwu, a ja z przyjemnością będę polecał Państwa firmę moim znajomym. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i życzę dalszych sukcesów w Państwa działalności. Z poważaniem, Arkadiusz Jaskulski
Zdjęcia
Opinie
-
Arkadiusz Jaskulski ★★★★★
-
Ihor H ★★★★★
Drugi raz korzystałem z usług tego zakładu. Wszystko sprawnie, szybko i bezproblemowo. Bardo miłe i pomocne Panie na recepcji. Zdjęcie, odebranie płyty to 10 minut wszystkiego :) polecam
-
Настя Никулина ★★★★★
Bardzo miłe dziewczyny, uśmiechnięte , wszystko tłumaczą , krok po kroku nie ma co bać. Bez kolejek , szybkie terminy , badanie trwało mniej niż 8 minut . Polecam serdecznie.
-
Marlena Witkowska ★★★★★
Serdecznie polecam. Profesjonalna obsługa.
-
Hanna Hryniewicz ★★★★★
Dzień dobry, bardzo polecam punkt na pogodnie do wykonania zdjęć RTG. Szybko i profesjonalnie ;) Bardzo miłe Panie, które pomogą, wytłumaczą wszystko krok po kroku co w danym momencie robią;) Na wykonanie zdjęć nie trzeba się wcześniej umawiać, co uważam za dodatkowy plus.
-
Artur Hamerski ★★☆☆☆
Potrzebowałem na szybko zdjęcia pantonograficznego. Dzwoniłem do punktu przy ul. Grzegorza z Sanoka - niestety telefon od razu przełącza na automatyczna sekretarkę. Zadzwoniłem do punktu w Centrum - pani, trochę z łaską udzielała odpowiedzi na pytania. Nie poinformowała mnie, że w punkcie nie przyjmują e-skierowań. Dopiero na miejscu okazało się że trzeba przesłać plik .pdf na adres mailowy. Ogólnie oceniam średnio podejście do pacjenta / klienta. Dwie gwiazdki: jedna za szybkość wykonania i przesłania zdjęcia, druga z a możliwość płatności kartą.
-
Tadeusz Nowak ★★★★★
W czwartek 21 lipca byłem z wnuczkiem na badaniu RTG zębów. Panie, które tam pracują mają bardzo dobre podejście do dzieci i stwarzają miła atmosferę podczas badania. Byliśmy bardzo zadowoleni z wizyty w Państwa gabinecie. Pozdrawiam.
-
Jan Kowalski ★★★★★
W środę rano byłem na zdjęciu pantomograficznym w tym gabinecie. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Przyjemne podejście do pacjenta, polecam
-
Dominik Śliwiak ★☆☆☆☆
Byłem 4 grudnia o 11.30 ( pracownia czynna do 12) jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak niemiła obsługą. Pani która tam Pracuje nie dość ze do każdego czekającego ma pretensje ze przyszli w sobotę na badanie jej ton wypowiedzi i nieprofesjonalizm wskazuje na to ze pracuje tam za karę. Najpierw mi powiedziała ze mnie przyjemnie a tuż przed 12 ze jej nie płaca za nadgodziny i kończy prace o 12. Właściciele powinni przyjrzeć się jej pracy bo nie traktuje się tam klientów na badanie prywatne…
-
Małgorzata ★☆☆☆☆
Zdjęcie rtg zębów, za które zapłaciłam mogę wyrzucić do kosza, praktycznie niewidoczna całe górne uzębienie... Porażka. Gdybym sprawdziła jak wygląda zdjęcie zaraz po wyjściu z gabinetu na pewno bym złożyła reklamację, ale cóż kopertę otworzyłam już w tramwaju, a z bólem nie miałam już sił wracać się i prosić o zwrot pieniędzy, albo powtórkę badania. Na następne badanie pójdę do medikusa tak jak wcześniej, nigdy więcej skierowań do tej pseudo pracowni.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pracownia Rentgenowska Piotr Stodolny?
Pracownia Rentgenowska Piotr Stodolny znajduje się przy Grzegorza z Sanoka 17, 71-278 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pracownia Rentgenowska Piotr Stodolny?
Można skontaktować się z Pracownia Rentgenowska Piotr Stodolny pod numerem +48 914 872 224
Jak można dotrzeć do Pracownia Rentgenowska Piotr Stodolny?
Do Pracownia Rentgenowska Piotr Stodolny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku