23 grudnia odwiedziłam sklep Netto i byłam zszokowana. Wiem, jak powinien wyglądać taki sklep i jaką jakość powinien oferować, ale to miejsce nie spełnia żadnych standardów. Zacznijmy od oświetlenia – jak na supermarket, jest bardzo słabe i nieprzyjemne. Towary na półkach były pokryte czymś, co wyglądało jak mąka lub kurz. Czy naprawdę takie produkty oferuje się klientom? Chciałam kupić ananasa w kostkach, który był w promocji, ale po zobaczeniu jego stanu, widocznego na zdjęciu, zrezygnowałam z zakupu. Natomiast inne produkty, które potrzebowałam, kupiłam.Podejście pracowników do sklepu i klientów pozostawia wiele do życzenia. Pracownicy układają towar, zupełnie ignorując obecność klientów – można odnieść wrażenie, że jesteśmy gośćmi w ich domu, a nie w sklepie.Na kasie sytuacja była równie nieprzyjemna – otwarta była tylko jedna kasa, kolejka ogromna, a kasjerka pracowała bardzo wolno. Widać, że nikt tam nie dba ani o tempo pracy, ani o jakość obsługi. Mam wrażenie, że niektórzy pracują tam za karę, co absolutnie nie wpływa dobrze na atmosferę. Sam sklep jest stary, zaniedbany, brak jakiejkolwiek troski o jego wygląd i czystość. Po tej wizycie podjęłam decyzję – więcej tam nie wrócę.Pozdrawiam
Zdjęcia
Opinie
-
Kamila Bordonus ★☆☆☆☆
-
Ono P ★☆☆☆☆
Przychodzę na zakupy po całym dniu pracy,zmęczony dzisiaj około 19:30. Sklep w zasadzie pusty ,krzątają się Panie z obsługi. Podchodzę do kasy w której nikogo nie ma. Czekam kilka minut. W końcu podchodzi kasjerka. Myślałem że będzie mnie obsługiwać ale ona przyszła do koleżanki którą pojawiła się za mną z coca colą i ją postanowiła obsługiwać bo ma mniej. Ale to nic choć jak tej Pani spieszyło się to powinna mnie przeprosić a nie Pani kasjerka wyznaczać kolejność. Okazało się że kobiecie wcale nie spieszyło się do domu tylko przeszła do sklepu za kasami i w trójkę z kasjerką postanowiły sobie uciąć pogawedkę ponad moją głową. A ja stoję jak kołek z zakupami. Okazuję się że to nie jest sklep dla klienta który robi większe zakupy tylko dla pań koleżanek. Wyobraźcie sobie że ja też ciężko pracuję że wyszedłem do pracy o 6 rano i dopiero wróciłem z niej i wyobraźcie sobie że w domu czekało na mnie chore dziecko. Kompletny brak szacunku do klienta.
-
Dariusz Drozdek ★☆☆☆☆
Po Lidlu kolejny sklep, który ukarał klientów za to, że firma nie potrafi sobie poradzić z organizacją parkingu. Zamiast karać ludzi, którzy w sposób nieuprawniony korzystają z miejsc parkingowy Netto podjęło decyzję, żeby obowiązek administrowania parkingiem przerzucić na klientów. System pobierania biletów jest zły i niewygodny, a wybór firmy zarządzającej parkingiem jest jest nieprzypadkowy. Nie życzę nikomu kontaktu z tą firmą. Czas się pożegnać. Moja noga już tam więcej nie stanie. Dodam tylko, że odpowiedź NETTO jest nie na temat. Jeśli stanę na końcu parkingu, to muszę chodzić tam i z powrotem, żeby uniknąć kary i pobrać bilet. Mam nadzieję, że Tyszanie dołącza do mnie i będą wybierać tylko przyjazne miejsca, w których klient nie jest dyskryminowany, tylko dlatego, że sieć nie potrafi sobie poradzić z nieuczciwymi użytkownikami Waszych parkingów.
-
Noam Mojtabai ★☆☆☆☆
Po Lidlu kolejny sklep, który ukarał klientów za to, że firma nie potrafi sobie poradzić z organizacją parkingu. Zamiast karać ludzi, którzy w sposób nieuprawniony korzystają z miejsc parkingowy Netto podjęło decyzję, żeby obowiązek administrowania parkingiem przerzucić na klientów. System pobierania biletów jest zły i niewygodny, a wybór firmy zarządzającej parkingiem jest jest nieprzypadkowy. Nie życzę nikomu kontaktu z tą firmą. Czas się pożegnać. Moja noga już tam więcej nie stanie. Dodam tylko, że odpowiedź NETTO jest nie na temat. Jeśli stanę na końcu parkingu, to muszę chodzić tam i z powrotem, żeby uniknąć kary i pobrać bilet. Mam nadzieję, że Tyszanie dołącza do mnie i będą wybierać tylko przyjazne miejsca, w których klient nie jest dyskryminowany, tylko dlatego, że sieć nie potrafi sobie poradzić z nieuczciwymi użytkownikami Waszych parkingów.
-
Aleksander Święty ★★★★☆
Mają dobre pieczywo z piekarni Klos
-
Sławurka ★★★☆☆
Sklep i obsługa fajna ale nie wiem czy chciałbym popierać ten sklep ze względu na parkomat! wcześniej był bliżej mieszkańców tu mieszkających a dziś nie--- płatny porking ---mnie i innym się nie podoba to jest dla tego miejsca minus
-
Arkadiusz Lorek ★☆☆☆☆
Stanowczo nie polecam pieczywa na kupować na hali , bułki nie świeże chyba z zeszłego tygodnia można nimi w przysłowiowego hokeja grać, pączki pomieszane stare z nowymi.
-
Robert Gawecki ★★★★★
Super sklep mimo że nie duży, szybko tanio i co ważne miła obsługa mimo cięć kadriwych
-
Zuzanna Zimoląg ★★☆☆☆
Poniewarz w sklepie nie było połowy rzeczy z gazetki
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Netto?
Netto znajduje się przy Burschego 13, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Netto?
Można skontaktować się z Netto pod numerem +48 531 994 994
Jak można dotrzeć do Netto?
Do Netto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku