Zero gwiazdek na tyle zasługuje to "studio fotograficzne" kupiłam dla znajomych voucher na katalogu marzeń mając nadzieję że wszystko będzie na odpowiednim poziomie. W zamian za to dostaliśmy jedno wielkie rozczarowanie. Kontakt z fotografem jest utrudniony. Wymyśla jakieś wymówki na poczekaniu, sesja zdjeciowa to jakieś niedomówienie, zero zaangażowania do pracy. Robił co chwilę przerwę na papierosa wychodząc bez uprzedzenia. Narobił pełno zdjęć z których ciężko cokolwiek wybrać, smartfonem ładniejsze zdjęcia można zrobić. Oferta vouchera oferowała obrobienie kilku wybranych zdjęć o które nie można się doprosić. Rozumiem okres przedświąteczny każdy jest zabiegany. Ale zamiast ściemniać to niech powie odrazu że wróci do tematu pi świętach a nie szuka wymówek. A tu podejście jakby musiał to za darmo zrobić. Niepolecam, żałuję że nie przeczytałam opini wcześniej. Nie rozumiem po co ten człowiek się ogłasza na takich stronach prezentowanych skoro lekceważy klientów.
Zdjęcia
Opinie
-
Weronika ★☆☆☆☆
-
Magda Jendrzyca-Czapla ★☆☆☆☆
W dalszym ciągu nie otrzymałam zdjęć z sesji. Pan fotograf nie odpowiada na wiadomości SMS i nie odbiera telefonu. Jestem bardzo rozczarowana. Zwłaszcza, że przed sesją zainwestowałam w fryzjera i makijaż do sesji zdjęciowej. To jest bardzo nie w porządku, tak traktować klienta. Zdecydowanie nie polecam!
-
AntsForever ★☆☆☆☆
Nie polecam sesja odbyła się w lipcu, wszystko fajnie pięknie. Zdjęcia wybraliśmy nawet dokupiliśmy parę ale po zapłacie nie otrzymaliśmy nic, ciągłe wymówki że w pracy, że potem, że zostały już wysłane. Tragedia, miała być fajna pamiątka a jest tylko kupa nerwów.
-
Aleksandra Rusak ★★☆☆☆
Pomimo miłej atmosfery na sesji o całkiem fajnego studio nie polecam. Sesja odbyła się rok temu i niestety ale nie otrzymałam zdjęć. Ciężko sie dodzwonić a jak już sie udało to zawsze byly wymówki a to urlop a to dużo pracy a to zdjecia sie długo łądują a to sie nie wysłały a to coś. Finalnie ich nie mam więc miał ciekawą przygodę ale bez pamiątki szkoda tylko że ktoś wydał na to pieniądze abym ją miała
-
maria szklanny ★☆☆☆☆
Nie polecam. Podczas sesji fotograf nie wykazywał zaangażowania ani inicjatywy, nie dawał żadnych wskazówek dotyczących pozowania czy ujęć. Zdjęcia były technicznie słabe – ciemne, rozmazane, często z widoczną lampą w tle. Mimo zapewnień, że pojawią się już na drugi dzień, na zdjęcia z znakiem wodnym czekaliśmy dwa tygodnie. Po tzw. postprodukcji zdjęcia wyglądały, jakby zostały przepuszczone przez filtry z telefonu. Zmarnowany czas i pieniądze.
-
Julia Kulik ★★★★★
Fantastyczne miejsce, profesjonaliści we własnej osobie.
-
Wojny ★★★★★
Wszystko szybko i sprawnie załatwione
-
Stefan Matyjaszczyk ★★★★★
Zdjęcia do dokumentów szybko i bez kolejki. Piękny wystrój wnętrza. Cena zdjęć do paszportu najniższa w centrum.
-
Przemysław Pniak ★★★★★
Ok
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Manufaktura Kadrów?
Manufaktura Kadrów znajduje się przy Dęblińska 1, 41-200 Sosnowiec, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Manufaktura Kadrów?
Można skontaktować się z Manufaktura Kadrów pod numerem +48 517 082 047
Jak można dotrzeć do Manufaktura Kadrów?
Do Manufaktura Kadrów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku