Opinie

  1. SilesianFight ★★★★★

    Bardzo przydatny punkt.Obsługa rewelka,chodzi o Panią Alinę,jedna z najmilszych Pań.Aż chce się podejść do kasy z uśmiechem ;)

  2. Stefania Kamińska ★★★★★

    Najlepsza sprzedawczyni/ kasjerka - p. Alina - zawsze pomocna, uśmiechnieta, życzliwa. Proszę się nie zmieniać i dalej z takim uśmiechem witać klientów, market na tym tylko zyskuje

  3. Magdalena Kupisz ★☆☆☆☆

    Jestem nową mieszkanką Imielina, trafiłam do marketu szukając paru rzeczy...niestety mega się zawiodłam, ceny w tym sklepie to jakiś odlot, nawet jeśli jest to usprawiedliwione brakiem konkurencji to i tak jest to sroga przesada.Personel również pozostawia wiele do życzenia , śmiechy pogadanki i brak zainteresowania klientem. Oprócz złego wrażenia, wyszłam z niczym. Powodzenia

  1. Natalia Wróbel ★☆☆☆☆

    Sytuacja na składzie przy Ul Imielińskiej Przyjechałam zakupić dosłownie 50kg kamienia białego co nie miało miejsca pierwszy raz tylko juz któryś z kolei ZAWSZE staje na wadze samochodem pustym i potem z załadowanym kamieniem ( nikt nigdy z tym problemu nie miał ) Przed pójściem w dniu dzisiejszym jak ZAWSZE Poinformowałam Panią ze bede brac kamień oczywiście pozwoliła i zanotowała wagę pustego samochodu Wracając juz na wagę przyszedl nie uprzejmy Pan i zaczął miec pretensje dlaczego nie na małej wadze ... Ze tak zapytam a to ja sciany pytałam wchodząc do biura??? Przeszkolcie pracowników skoro jeden mowi jedno a drugi jeszcze co innego Moze jakas tabliczka od ilu ton/kg mozna korzystać z wagi samochodowej a od ilu ze zwykłej bo takowej przy wadze nie ma Skoro Pani siedzącą za biurkiem nie ma pojęcia i wyrazila zgode nie pytając ile bede brac kg/t to gdzie w takim razie byl w tedy pracownik, ktory najwięcej miał do powiedzenia po fakcie każąc mi wyciągać wiadra w których miałam kamień i warzyć na wadze zwykłej wagowo wychodziło 42.5 kg a wagi za wiadra nie odjął Doszkolcie swój personel i zatrudnijcie wiecej pracowników skoro wjeżdżając na skład nikt nikim sie nie interesuje

  2. Łukasz Worek ★☆☆☆☆

    Sklep czy maret budowlany z bardzo wysokimi cenami -monopol z uwagi na brak innych sklepów w okolicy. Pytasz pracownika o pomoc mówi że będzie pasować jak nie to Pan zwróci. Nie pasuje zwrotów nie przyjmujemy. Opinie które są na temat sklepu....chyba sami właściciele i dział IT doskonale wiedzą.

  3. Krzysztof Pietrzak ★★★★★

    Bardzo dobry skład budowlany o szerokim asortymencie oraz szerokiej gamie usług budowlanych, polecam

  1. Sylwester Panfiłowicz ★★☆☆☆

    Obsługa fajna ale ceny powalają niektórych rzeczy. Brak zwrotów tylko Ew wymiana.

  2. Stanisław Ziętek ★★★★★

    Często odwiedzana,chociaż drogo ale można dostać wszystko. Artykuły gospodarstwa domowego, budowlanego, ogrodnicze, dla zwierząt itd. polecam.

  3. Kinula Jula ★★★★☆

    Miła , pomocna obsługa . Duży wybór produktów i roślin .

  1. MAREK NIEMECZEK ★★★★★

    Robię tam zakupy od zarania Zawsze jestem zadowolony Towar bardzo dobrej jakości obsługa na poziomie Polecam każdemu

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres RAMPA Imielin – Centrum budowlane i ogrodnicze?

RAMPA Imielin – Centrum budowlane i ogrodnicze znajduje się przy Generała Józefa Hallera 64, 41-407 Imielin, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do RAMPA Imielin – Centrum budowlane i ogrodnicze?

Można skontaktować się z RAMPA Imielin – Centrum budowlane i ogrodnicze pod numerem +48 322 255 543

Jak można dotrzeć do RAMPA Imielin – Centrum budowlane i ogrodnicze?

Do RAMPA Imielin – Centrum budowlane i ogrodnicze można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements