Przecież ten sklep od 14 dni nieistieje
Zdjęcia
Opinie
-
Ad ★★★★★
-
Ketchup6613 ★☆☆☆☆
Pewnego dnia poszedłem do lewiatana z kolegą kupić bułki bo byliśmy głodni już braliśmy i pani zaczeła Na nas krzyczeć żebyś my opuścili sklep nie polecam
-
Weronika ★☆☆☆☆
Odwiedziłam Lewiatana po raz pierwszy od długiego czasu, ponieważ często zdarzały się problemy ze świeżością produktów. Słyszałam od byłych pracowników, że data ważności produktów była wielokrotnie zmieniana. Podczas mojej ostatniej wizyty doświadczyłam nieprzyjemnej sytuacji, gdy pracownica, która myła podłogę, wyraziła niezadowolenie z mojej obecności w sklepie, przeklinając i wyzwywając mnie. Choć rozumiem, że każdy może być zmęczony po całym dniu pracy, należy zachować odpowiedni poziom uprzejmości wobec klientów. Brak szacunku, który wykazała ta sytuacja, sprawia, że nie zamierzam więcej tam robić zakupów.
-
Jasia L ★☆☆☆☆
Na zakupy tutaj przychodzę średnio trzy razy w tygodniu, bo mam najbliżej. Powiem tak; brak cen, puste półki i w dodatku często brudno na sklepie. Co chwilę nowe osoby, które i tak na długo nie zostają z jakiegoś powodu, może warto się nad tym zastanowić? Nowa Pani blondynka na porannej zmianie to jakieś nieporozumienie. Kolejka na pół sklepu, kasuje nie te produkty co trzeba, wbija złe ceny i tak w kółko. Zacznijcie zatrudniać poważne osoby z podejściem do klienta i predyspozycjami. Niedawno przy kasie pracowała młoda dziewczyna z rudymi włosami, bardzo miła, energiczna, można było pożartować, ale teraz już jej niestety nie widzę, a szkoda. Nie potraficie zarządzać ludźmi i widać, że negatywne opinie was nie ruszają, bo od lat nic nie nie zmieniło
-
Marcin J ★☆☆☆☆
Sklep mocno zaniedbany. Ceny na półkowych etykietach nie zgadzają się z cenami na paragonie zakupu. Dramat....
-
Jarek J ★★★★★
Ja jestem bardzo zadowolony z obsługi mięsa Pani Honorata z wielkim sercem poleciła mi wędliny które chcialem jak i również mięso bardzo miła i serdeczną osoba polecam
-
Maja Kc ★★☆☆☆
Byłam dzisiaj w tym Lewiatanie i kupowałam chrupki. Poszłam do kasy spytałam sie czy mozna dopłacać gotówka bo chciałam zapłacić karta i dopłacić gotówką. Pan miał problem do mnie i mojej koleżanki chyba ze chce dopłacić nabijał to jakies 2 minuty i powiedział „dziewczyny nie mam czasu”. jakby po co pracuje skoro mówi małym dzieciom że nie ma czasu.zabrał mojej kolażanxe chrupki mimo zE za nje zapłaciła i musiała sie o nie przypominać. Pan trochę nie miły. Ale są dobre Soczi
-
Oliwia ★★☆☆☆
Bardzo mi przykro z tego powodu że zazwyczaj jak przychodze z koleżanka To często są inne ceny powieszone niż kosztuje to w rzeczywistości. Ostatnio pan Zabrał mi rzeczy za którą zapłaciłam musiałam się przypomnieć Dałam dwie gwiazdki dlatego że są takie pyszne soczki których praktycznie nigdy nie ma lecz rzadko sa. Ceny często w górę rosną, wiem ze jest inflacja.
-
Dariusz Toborek ★☆☆☆☆
Sklep jedna wielka porażka, powinien go zamknąć sanepid, pracownicy w niedzielę ie handlową pracują za 200 zł za osiem godzin a szefostwo rozbija się autami za conajmniej 200 tysi, a o karaluchach nie wspomnę, wolny wybieg
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lewiatan?
Lewiatan znajduje się przy Łomżyńska 4, 41-219 Sosnowiec, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Lewiatan?
Do Lewiatan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku