Opinie

  1. Justyna ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Syn chodził na dyżur wakacyjny jednak po kilku dniach pobytu nie chciał już tam zostać. Podczas kolejnej próby pozostawienia dziecka - gdy dziecko płakało i się tuliło Panie w żaden sposób nie chciały dziecka zachęcić do pozostania, nie wykazał żadnej inicjatywy żeby pomóc. Dodam że do swojego przedszkola syn chodził zawsze z przyjemnością. Z opowiadań dziecka wynika, że w tym przedszkolu jest nudno i dzieci same muszą sobie organizować czas. Syn mówił rownież, że Panie czasami gdzieś wychodzą albo jeśli jest w sali to jest zajęta sobą i nie próbuje dzieci niczym zainteresować. Na pewno już nigdy nie skorzystam z oferty tego przedszkola.

  2. Monika Banaszek-Kałuża ★★★★★

    Predszkole jak z PRL-u? Dlaczego nie?! Czy to na minus, czy plus? To nie mury a ludzie tworzą to miejsce! Duży ogród wykorzystywany przez wychowawców w celu hartowania organizmu. Jedzenie bardzo smaczne dzieci nigdy nie są głodne. Oddany zespół, na czele z Panią Dyrektor. Do tego przedszkola chdziła moja starsza córka, a teraz udało się, dostała się i młodsza. Maluchy zaopiekowanie, kadra - naprawdę robi co może by wychować, nauczyć a jak trzeba to i przytuli małego - "wielkiego człowieka". Z całego serca polecam to przedszkole

  3. Dagmara Ślusarska ★★★★★

    Moje dziecko chodziło na dyżur wakacyjny i ja i on byliśmy bardzo zadowoleni.Dobra opieka,bardzo miłe Panie,dobra organizacja i czysto.Nie mam zastrzeżeń bardzo dobre przedszkole.

  1. Ga-Ga L ★☆☆☆☆

    Panie oddały zafoliowane książki ,nic nie nauczyły ,w wakacje musiałam Sama z dzieckiem przerobić podstawy .ZERO nauki . Czas nasłać jakiegoś kuratora na całą kadrę

  2. Ola G ★★★★★

    Dla mnie najlepszą opinią jest opinia mojego dziecka. Wraca zadowolony z przedszkola a to dla mnie ważne. Zawsze jeśli rodzic potrzebuje można iść do wychowawcy i porozmawiać. Panie pomagające są przemiłe i zawsze gotowe do pomocy. Syn zaczął w tym roku 3 grupę i jestem zadowolona.

  3. Patryk Grabiszewski ★★★★☆

    Dobra kadra pedagogiczna, nastawiona na zdrowie, bezpieczeństwo oraz naukę poprzez zabawę, ciekawe zajęcia dla dzieci, wycieczki oraz spotkania rodzinne, a także zawsze świeże, ręcznie przygotowywane, zdrowe, smaczne i urozmaicone posiłki

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przedszkole nr 13?

Przedszkole nr 13 znajduje się przy III Powstania Śląskiego 4a, 41-303 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przedszkole nr 13?

Można skontaktować się z Przedszkole nr 13 pod numerem +48 322 688 931

Jak można dotrzeć do Przedszkole nr 13?

Do Przedszkole nr 13 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements