Opinie

  1. Monika Bandur ★★★★★

    Bardzo dobrzy lekarze, kompetencja i empatia na najwyższym poziomie! Zawsze czuję się zaopiekowana i bezpieczna! Polecam wszystkim!

  2. Wioletta Majewska ★★★★★

    Po kilkunastu "stomatologach" trafiłam do P.Maćka. Miałam w sobie ogromny wstyd, kończącą wiare i gram nadzieji.Pomimo serdecznego zapoznania sie z P.Maćkiem i Panią Lidią (którą oczywiscie serdecznie pozdrawiam),niepewnie kroczyłam po schodach gabinetu,lecz wyluzowanie i humor sprawił że zaczęłam się po mału...po mału otwierać.Już po pierwszej konsultacji dostrzegłam że jest to człowiek który posiada ogromną wiedzę w stomatologi oraz skromność-to mnie utwierdziło w przekonaniu że jestem w dobrych rękach.Robić poprawki po innych to najgorsze co może być ja to wiem doskonale,Pan Maciek podjął się wyzwania i ratuje mi zęby znad przepaści by odzyskać zdrowy i piękny uśmiech i co najbardziej istotne-koi ból co było jak "NIE KOŃCZĄCA SIĘ OPOWIEŚĆ". A i oczywiście Pani Ania ,którą dziś dane było mi poznać-kobieta z ogromnym poczuciem humoru. Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia-:)

  3. elcia croft ★★★★★

    Polecam gabinet i wspaniałą Panią Doktor. Dzięki Niej kończę ten rok szerokim uśmiechem z pięknymi, uratowanymi, własnymi zębami. Profesjonalizm, uczciwość, serdeczność a przede wszystkim skuteczność spowodowały, że to co wydawało się niemożliwe, zostało perfekcyjnie zrobione.Mam wreszcie Swojego Lekarza. Wszystkim pracownikom gabinetu życzę wszystkiego najlepszego a wspaniałej Pani Doktor nisko sie kłaniam i dziękuję. Ela J.

  1. Agnieszka Treichel ★★★★★

    To najlepszy gabinet stomatologiczny , z którego usług korzystam od ponad 20 lat . Profesjonalna obsługa , wspaniała atmosfera , przemiły personel . Poleciłam już wielu znajomym , którzy również podzielają moją opinię.

  2. Joanna Ubych ★☆☆☆☆

    Źle oczyszczona próchnica i źle dobrany kolor wypełnienia. Na tle reszty zębów wyróżnia mi się teraz biały ząb z brązowym paseczkiem. Jeżeli ktoś chce mieć zęby w kolorach zebry, to p. Elżbieta Partyka jest właściwą osobą do prowadzenia leczenia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Na Pogodnie - Stomatolog, Implanty, Protetyka?

Na Pogodnie - Stomatolog, Implanty, Protetyka znajduje się przy Stanisława Ignacego Witkiewicza 17d, 71-177 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Na Pogodnie - Stomatolog, Implanty, Protetyka?

Można skontaktować się z Na Pogodnie - Stomatolog, Implanty, Protetyka pod numerem +48 914 899 888

Jak można dotrzeć do Na Pogodnie - Stomatolog, Implanty, Protetyka?

Do Na Pogodnie - Stomatolog, Implanty, Protetyka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements