Usuwałam dwa zęby. Jestem wyszedł gładko zero bólu w trakcie i po. Zero opuchlizny. Drugi się złamał ale wszystko przebiegło szybko i profesjonalnie. Polecam serdecznie. Z takim fachowcem zęby można rwać.
Zdjęcia
Opinie
-
kamila kondarewicz ★★★★★
-
Natalia Jaworska ★★★★★
Polecam serdecznie Pana doktora, zadzwoniłam z bólem ósemki, a zostałam przyjęta i miałam zabieg jeszcze tego samego dnia.Pełen profesjonalizm i zero bólu. Jestem bardzo zadowolona ☺️
-
Anna Janik ★★★★★
Wspaniały chirurg stomatolog z poczuciem humoru i niesamowitą wiedzą z zakresu swojej specjalizacji. Gorąco polecam jeśli ktoś potrzebuje chirurgii stomatologicznej.
-
Ania Ania ★★★★★
Polecam Gabinet dr Wlazło wybrałam sugerując się szybkim terminem i opiniami . Usunięcie ósemki mimo że było skomplikowane przebiegło szybko i bez powikłań. Dr Wlazło to jest prawdziwym w pełni tego słowa specjalistą. Chirurg z bardzo dużym doświadczeniem.
-
Julia ★★★★★
Bardzo kompetentny, rzeczowy i profesjonalny stomatolog. Miałam usunięcie ósemki, zabieg przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolona z uslug. Polecam serdecznie!
-
Natalia Kwiatkowska ★★★★★
Szybko, bezboleśnie. Po zabiegu bardzo dokładnie zostałam poinstruowana, co i jak robić. Wszystko po kolei zostało mi wytłumaczone przez co czułam się komfortowo przed, w trakcie i po zabiegu. Jeśli musiałabym jeszcze raz skorzystać z usług chirurga, to tylko i wyłącznie u tego Pana. Pełen profesjonalizm. Polecam!
-
Paweł Kubski ★★★★★
Zgadzam się z pochlebnymi opiniami, jestem mega zadowolony z wizyty. Pozdrawiam.
-
laura sendi ★★★★★
Pan dr.Wlazlo wspaniały człowiek wie co robi i jest w tym świetny wyrwał mi 2 zęby nawet nie wiedziałam kiedy .Gdybym wiedziała że to tak szybko pójdzie i bezboleśnie dużo wcześniej bym przyszła a tak strach zrobił swoje .Szczerze polecam
-
Marta M ★★★★★
Dobry lekarz, nie kituje, nie pochlebia, a w zamian sprawnie i do rzeczy. Dobrze informuje pacjenta odnośnie leczenia, przedstawił mi dostępne opcje, pozwalając mi podjąć decyzję ale także nienamolnie wskazując swoją rekomendację. Doktor także znieczula bardzo dobrze, może nawet za dobrze bo pół dnia twarzy nie czułam, haha. Robiłam wyrwanie zęba + trochę łupania kości która była też do usunięcia, zagoiło się bardzo dobrze. Jestem bardzo nieufna dentystom, bo przez całe życie chodziłam do jednego dentysty, ale moja lekarz nie robi za dużo chirurgii, więc zarekomendowała dr Wlazło. Obym nie musiała wracać, ale jak trzeba będzie to bez obaw wrócę. ;-) Bardzo podobało mi się że w trakcie zabiegu informował że "będzie chrupnięcie", albo kiedy będzie ciągnął itp. Mi tam rybka mentalnie, ale osobom która panicznie boją się dentystów czy zabiegów, spokojny charakter doktora może pomóc przejść zabieg z mniejszą ilością stresu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Chirurg stomatolog Łukasz Wlazło?
Chirurg stomatolog Łukasz Wlazło znajduje się przy Błogosławionego Wincentego Kadłubka 10, 71-532 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Chirurg stomatolog Łukasz Wlazło?
Można skontaktować się z Chirurg stomatolog Łukasz Wlazło pod numerem +48 603 344 787
Jak można dotrzeć do Chirurg stomatolog Łukasz Wlazło?
Do Chirurg stomatolog Łukasz Wlazło można dotrzeć, korzystając z poniższego linku