Opinie

  1. Robert Zaniewski ★★★★★

    Po usunięciu sukcesywnie w czasie i z sukcesem moich czterech zatrzymanych ósemek powrociłem po wielu latach do Pani Basi usunąć tym razem patologiczną 6 ,bo nie wyobrażałem sobie iść do kogoś innego. Polecam Panią Basię względu na pełen profesjonalizm,wiedzę,pewną rękę i komunikację z pacjentem.

  2. TOMEK M. ★★★★★

    Bardzo profesjonalna Pani, głośno i wyraźnie mówi wszystko co robi i jak. Po max 5 minutach wyszedłem z gabinetu z wyrwaną ósemką, bez bólu! Jedynie zastrzyk lekko zabolał, rwania nie poczułem i dziwiłem się że doktor już zszywać chce. mój pierwszy rwany ząb, był strach a po wszystkim to już! Polecam Panią Siedlecką

  3. Magdalena Krawczyk ★★★★★

    Trafiłam do Pani doktor z polecania, nie żałuję i będę polecać wszystkim, którzy potrzebują trafić do profesjonalisty w swoim fachu. U doktor wyrwałam wszystkie ósemki, oczywiście przy pierwszej był ogromny strach ale potem to już było z górki wiedząc jak wygląda zabieg. Szybko i bezboleśnie, zaopiekowana pod każdym względem, dodam że synowie też usowali ósemki u Pani doktor bezproblemowo, polecam.

  1. Marek Dorobczyński ★★★★★

    Bałem się wyrywania 8-ki jak ognia. Pani Siedlecka załatwiła temat w 5 minut.... Nawet mi sie opuchlizna po zabiegu nie pojawiła. Profesjonalizm!

  2. Tomasz Szkiela ★★★★★

    Najlepszy lekarz stomatolog na świecie, szybko sprawnie bezboleśnie temat zęba został profesjonalnie załatwiony. Żaden inny lekarz nie chciał się tego podjąć. Naprawdę wielki Szacunek, mega profesjonalizm, bardzo dobre podejście do pacjenta. Ja tylko do tej panie będę chodził naprawdę polecam. Pierwszy stomatolog do którego idę z radością. Pozdrawiam

  3. Ciri ★☆☆☆☆

    Dobry miesiąc męczenia się po wizycie, bo Pani chirurg nie zaszyła po usunięciu 8ki i nie dała recepty na antybiotyk. Dopiero moja Pani stomatolog musiała poprawić, dać leki i przeszło, ale zamiast tydzień trwało ponad miesiąc. Bardzo NIE polecam. Samo wykonanie ok, ale reszta podejścia dyskwalifikuje.

  1. TheJACEKMG ★★★★★

    Rewelacja , Pani doktor złote ręce , fachowość jak i podejście do pacjenta , zabieg usunięcia ósemki trwał pół minuty , nawet nie wiem kiedy ząb został wyrwany , Lekarz z powołania, Pozdrawiam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Siedlecka-Szyszko Barbara, lek. stomatolog?

Siedlecka-Szyszko Barbara, lek. stomatolog znajduje się przy Krzemienna 42B, Prawobrzeże, 70-734 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Siedlecka-Szyszko Barbara, lek. stomatolog?

Można skontaktować się z Siedlecka-Szyszko Barbara, lek. stomatolog pod numerem +48 914 609 526

Jak można dotrzeć do Siedlecka-Szyszko Barbara, lek. stomatolog?

Do Siedlecka-Szyszko Barbara, lek. stomatolog można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements