Opinie

  1. Dawid Tchurzewski ★★☆☆☆

    Wszędzie tylko palety poustawiane na środku przejścia. Nie da się swobodnie poruszać. Po sklepie

  2. Asia ★☆☆☆☆

    Strasznie tu oszukuja Z paragonu na 260zl oszukano nas na prawie 60 zł Kasjerka z krótkimi ciemnym włosami bardzo niemiła, nie powinna pracować z ludźmi, mimo że to sklep zawinił podniosła na nas głos ,a w zasadzie nie sklep , a ona. Po zwrocie tych ok 60 zł nawet nie powiedziała przepraszam..Brak słów,A przed tym wykrzyczala ,ze nie ma jak wydac reszty,a rachunek byl 260 zl ,ja dalam 300....Z całą pewnością nie polecam tam zakupów

  3. Marcin Kamiński ★☆☆☆☆

    Ten sklep to jakiś żart i to mało powiedziane. Palety na drodze, nie można się dostać do towaru bo jest zastawiony. Biorąc pieczywo klient musi się znać co które jest bo w jednej szufladce jest 3 rodzaje bułek z ziarnami. Wymiar? Jakieś 40 cm szerokości. Oczywiście przy kasie liczą najdroższą. Jak by było, nie było by pomyłki. Nie można zapomnieć o kasach. Ludzi mnóstwo. Kosze pełne, jedna kasa czynna z czego kasjerka lata co chwilę do samoobsługowych. Zapomniał bym o ich "promocjach". Na półce inna cena, przy kasie inna cena i oczywiście wyższa. Chyba Lidl ma rację mówiąc że w biedronkach są ceny jak im się wbije. Lubiłem ten sklep. Ale już przestałem.

  1. Patryk Kurzempa ★☆☆☆☆

    Straszne kolejki, towar na półkach zastawiony jak zwykle towarem na paletach...

  2. Michal Wach ★★★★☆

    jedna z najlepiej zorganizowanych biedronek w okolicy, jednak jak to w biedronce ...pozastawiane alejki, sa miejsca gdzie nie da sie przejsc z wózkiem... skep za mały na taką ilosc towaru.

  3. kazbacz ★★★☆☆

    Zaopatrzenie może być, ceny ewentualnie też ale idiotyczne zdrapki które wydłużają czas oczekiwania przy kasie to przesada / 20 minut kasjerka męczyła się aby zczytać 8 zdrapek a z trzech osób przy kasie zrobiło się 10/. Ustalcie jedną kasę do realizacji tych zdrapek i niech zainteresowani tam stoją a reszta klientów bez stresu niech płynie.

  1. Nat Ka ★★☆☆☆

    Długa kolejka a tylko jedna kasa otwarta, pomimo 3 pracowników na sklepie rozkładających towar. Zero reakcji na "dzwonki" na kasę. Częsty brak produktów. Brak kas samoobsługowych.

  2. Ja Ty ★☆☆☆☆

    Istny dramat, kasierka Pani Agnieszka nie powinna pracować z ludźmi, bardzo chamska, opryskliwa, nie uprzejma Radzę Omijać tą kasierka. Rozumiem dużo pracy ale żadna z pozostałych osób pracujących tam nie jest taka jak wyżej wymieniona kasjerka DNO!!!

  3. Michał Równiak ★★★★☆

    Czysciutko, porządek, wszystko nowe, gra muzyczka, aż miło. Pracownicy jak mróweczki uwijają się z robotą żaby niczego nie zabrakło. Największy minus to brak kas samoobsługowych. Sklep dopiero co otwarty a ktoś o tym zapomniał. Chociaż sklep znajduje się w Milejowie a nie w jakiejś metropolii to większość klientów potrafi takie kasy obsługiwać jak również płatności bezgotówkowe. W innych sklepach wielu klientów wybiera takie rozwiązanie, bo jest szybko, wygodnie i nie trzeba nikomu zawracać głowy. A tu trzeba czekać w kolejce aż obsługiwany klient zdecyduje czy pomidorki mają być koktajlowe czy może jednak wrócić po malinowe.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Partyzancka 123A, 21-020 Milejów, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements