Wizyta u Pani Katarzyny - nie polecam, dostałem z polecenia kontakt i jestem zawiedziony
Zdjęcia
Opinie
-
atom ★☆☆☆☆
-
Mr Futrzak ★☆☆☆☆
Jeśli ktoś szuka stomatologicznej wersji escape roomu – proszę bardzo, trafiłem idealnie. Emocje gwarantowane: zdezorientowanie, stres i pytania bez odpowiedzi. Pani Doktor katarzyna sprawia wrażenie, jakby pacjenci tylko przeszkadzali w jej ciężkim dniu. Komunikacja? Głównie wzrok typu „czego jeszcze?”. Zabieg przeprowadzony błyskawicznie – niestety nie w tym pozytywnym sensie. Bonus? Uczucie, że trzeba teraz szukać prawdziwego dentysty.
-
Lena Smardzewska ★★★★★
Polecam bardzo! Kiedyś bardzo bałam się wizyt u dentysty ale wszystko się zmieniło kilka lat temu od pierwszej wizyty tutaj. Cudowna atmosfera sprawiła, że przychodzę tutaj z uśmiechem na twarzy, z pięknym uśmiechem który zawdzięczam wspaniałej Pani Ewie I Doktorowi Przemkowi . Dziękuje I do zobaczenia niebawem! :)
-
Karolina ★★★★★
Od lat leczę się u Pani Ewy. Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, bezbolesne i krótkie wizyty. Nawet po przeprowadzce do innego miasta i tak wracam na wizyty.
-
Xxx Xxx ★☆☆☆☆
Dramat. Miałam wyrywanego zęba chirurgicznie. Pani Ewa zleciła to Pani Sandrze. Dość że Pani Sandra źle oczyściła rane po wyrwaniu. To jeszcze zdarli ze Mnie wiecej pieniedzy niż powinnam zapłacić. Rana mi się babrała. Trafilam znów na fotel Pani Ewy. I okazuje się, że znów muszę płacić za wyczyszczenie rany. No jak to Pani Ewa twierdzi"tak się zdarza"pokazuje mi zdjecie robione przed wyrwaniem i mówi bo był stan zapalny. Istna bzdura. Nie zdecydowałam się już na nic w tym gabinecie. Po paru dniach okazuję się, że z rany wyszedł mi zostawiony kawałek zęba!!! Pani Ewa dobrze o tym wiedziała i chciala ze Mnie zedrzeć kolejne pieniadze. Nie polecam nikomu tego gabinetu. Zwykli naciagacze!!!
-
Anna P ★★★★★
Bardzo, bardzo polecam! Znieczuliła mnie przemiła pani Ewa, a wyrwała mi zęba pani Katarzyna, która zna się na tym co robi. Wyrwanie 8 rosnącej w policzek to dla pani doktor 10 minut pracy (przed wizytą mało nie zwiałam ze strachu z poczekalni!) Bez bólu, bez dłutowania, w bardzo przyjemnej atmosferze. Niedługo wrócę na wyrwanie drugiej 8, już bez strachu :) Wytłumaczyła mi także dokładnie, że moje wypukłości pod językiem ( które nie dawały mi spokoju) to tylko mięśnie... Polecam każdemu kto boi się dentysty :) wyjdziecie zadowoleni :) Anna P.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gabinet stomatologiczny NZOZ Ewa i Waldemar Mazur s.c.?
Gabinet stomatologiczny NZOZ Ewa i Waldemar Mazur s.c. znajduje się przy Słoneczna 16, 73-110 Stargard, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gabinet stomatologiczny NZOZ Ewa i Waldemar Mazur s.c.?
Można skontaktować się z Gabinet stomatologiczny NZOZ Ewa i Waldemar Mazur s.c. pod numerem +48 915 733 660
Jak można dotrzeć do Gabinet stomatologiczny NZOZ Ewa i Waldemar Mazur s.c.?
Do Gabinet stomatologiczny NZOZ Ewa i Waldemar Mazur s.c. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku