Bardzo profesjonalna obsługa, wszystko dokładnie wyszczególnione cennik nie posiada żadnych ukrytych kosztów, pacjent wie na ile się przygotować co jest bardzo komfortowe i rzadko spotykane w innych gabinetach. Na recepcji Pan Oliver i Pani Kasia służą pomocą zawsze z uśmiechem odpowiadają nawet na najgłupsze pytania. Pan dr Kluzek to fachowiec w swojej dziedzinie i bardzo dobrze omawia plan leczenia, który jest dla pacjenta zrozumiały. Czułam się naprawdę komfortowo podczas zabiegów. Implanty wykonane idealnie cieszę się, że trafiłam właśnie na tą klinikę. Zapomniałam jeszcze wspomnieć o Pani która wykonuje zabieg usuwania kamienia i piaskowania, gdzie nigdy nie miałam tak dokładnie i dobrze wykonanej usługi. Polecam z Czystym sumieniem! I pozdrawiam całą załogę Kamienicy 25 :)
Zdjęcia
Opinie
-
Małgorzata Tyrakowska ★★★★★
-
Jarosław Maliński ★★★★★
Serdecznie polecam Kamienicę 25. Wstawianie implantów przebiegło sprawnie, lekarze na bieżąco informowali o stanie zębów i dalszych etapach leczenia. Panowie Sławek Kluczek i Maciej Piasta naprawdę znają się na rzeczy. Polecam!
-
kamila wełnicka ★★★★★
Polecam Stomatologia Kamienica 25 jestem bardzo zadowolona Pani Doktor Joanna bardzo miła fajna opiekuńcza wszystko dobrze wyjaśnia czułam się komfortowo i dobrze zaopiekowana Pani Basia asystentka stomatologiczna również bardzo wspaniała kobieta pozdrawiam wszystkich ze Stomatologia Kamienica 25
-
Patryk Kuczer ★★★★★
Znowu wracam, by zostawić opinię o tej klinice – poziom usług jest naprawdę na najwyższym poziomie! Polecam ją z całego serca. W przeciwieństwie do wielu innych gabinetów, tutaj naprawdę chcą pomóc pacjentowi. Zarówno lekarze, jak i recepcja zasługują na ogromne uznanie – wszyscy są godni polecenia. Sami wychodzą z inicjatywą, by znaleźć najlepsze rozwiązanie. Dzięki nim pozbyłem się bólu zębów, z którym nikt wcześniej w Szczecinie nie potrafił sobie poradzić. Jeszcze raz dziękuję! I nie, to nie jest spam ani bot , po prostu jestem bardzo wdzięczny.
-
Madzia ★★★★★
Pan dr Piasta to pierwszy lekarz do którego nie boi się chodzić mój mąż i moje dzieci :), jest to lekarz z powołania, nie boi się trudnych przypadków, nie rezygnuje przy niepowodzeniach, prowadzi leczenie do pożądanego przez pacjenta i lekarza efektu. Ma bardzo dobrą pamięć i bardzo indywidualne podejście do każdego przypadku. Jest dokładny i solidny, a także optymistycznie nastawiony do swojej pracy, jego spokój i opanowanie udziela się pacjentom, czego efektem jest zaufanie i kompletny brak strachu. Wiem, że u niego jestem w dobrych rękach. Kiedyś, gdy pan doktor był niedostępny, zostałam wyjątkowo przyjęta przez panią doktor Obrycką - zaopiekowała się mną równie solidnie i fachowo, za co bardzo dziękuję. Polecam ten gabinet z całego serca, myślę, że pracują tu sami profesjonaliści i pasjonaci. Pozdrawiam wszystkie pielęgniarki, które współpracują z lekarzami bardzo aktywnie.
-
Wojtek W. ★★★★★
Żona przeszła zabieg implantacji i jest bardzo zadowolona. Szybko i bez problemu, bez zbędnych wizyt i przymiarek. W gabinecie czysto. Podczas zabiegu duży nacisk na reżim sanitarny. Polecam.
-
Margo Wizaz ★☆☆☆☆
Niestety nie mogę zgodzić się z pozytywnymi opiniami na temat pana lek. Kluzka. Byłam jego pacjentką przez 8 lat. Lekarzowi nigdy nie chciało się leczyć malych problemów z zębami, nazywał je "kosmetycznymi". Interesowały go tylko poważne zabiegi, na których mógł poprostu nieźle zarobić..W styczniu2019 roku wybrałam się do niego na implantację zęba. Zabieg został wykonany w pośpiechu, bez odpowiedniego przygotowania, bez chłodzenia kości, jak również bez zabezpieczenia mnie antybiotykiem. Od razu po zabiegu rozchorowałam się, w czym Pan Kluzek nie widział związku. Kazał mi czekać, bo ból miał niby minąć. Niestety nie mijał przez 3 tyg tylko narastał. A lekarzowi ciężko było znaleźć dla mnie nawet czas, by sprawdzić co sie dzieje. W momencie gdy już byłam w wielkim bólu, lekarz zamiast sprawdzić co się dzieje z implantem, rozwiercił kanałowo zęba, który był "mm" obok implanta - co spowodowało jeszcze większe moje cierpienie, jak się okazało zabieg ten spowodował rozniesienie się infekcji po kości żuchwy! doprowadzając do zapalenia kości. Tego samego dnia Pan Kluzek wyjechał sobie na urlop dalej nie zabezpieczając mnie antybiotykiem i zostawiając pod opieką swojego pracownika który sam twierdził "że na implantacji się nie zna"! Konsekwencją działania lekarza Kluzka jak I jego pracownika straciłam nie tylko implanta, również zęba obok, który wcześniej nie dawał żadnych dolegliwości. Od 3 lat cierpię ogromnie! na zapalenie kości żuchwy. Prakrycznie najlepsi specjalisci w dziedzinie stomatologii/implantacji/chirurgii nie wiedzą jak ratować moje zdrowie" bo zostało to tak schrzanione" (to słowa jednego z nich) obecnie kilkutygodniowe leczenie antybiotykami tak wykończyło mój cały organizm, że właśnie leżę w szpitalu pod kroplówką. Pan Kluzek za niemałe pieniądze zafundował mi zdrowotny koszmar, który ciężko sobie nawet wyobrazić! Lekarz nie poczuwa się do odpowiedzialności za wyrządzone mi krzywdy. Nawet nie usłyszałam, że jest mu przykro/ bardzo zawiedziona pacjentka/ ps.Panie Kluzku nie da Pan rady mnie wszędzie blokować w końcu i tak trzeba będzie się skonfrontować z prawdą! Do zobaczenia! Chciałam jeszcze dodać, że choroba zafundowana przez Pana Kluzka trwa już 3lata. Przeszłam 5 ciężkich antybiotykoterapii które zrujnowały mój organizm. Fizjoterapię. Rehabilitację. Akupunkture. Zabiegi w komorze barycznej. Całe leczenie kosztowało już mnie blisko 40 tysięcy zł. Ogrom cierpienia i prawie rok z życiorysu mam zabrane. Pan Kluzek zafundował mi przewlekłe zapalenie kości żuchwy, które dotyka gałęzi nerwu trojdzielnego. Jest to ból, na który nie pomagają nawet ciężkie leki neurologiczne! Pan Kluzek zrujnował moje życie zabiegiem implantacji i za nic nie czuje się odpowiedzialny. Jest to człowiek bez sumienia! Który zapomniał, że zadaniem lekarza jest "przede wszystkim nie szkodzić"! Panu Kluzkowi zależy tylko na tym, by pieniążki się zgadzały! Odmówił mi nawet zwrotu pieniędzy za błednie wykonany zabieg! A jego sposobem na naprawianie wyrządzonej mi krzywdy, było wlewanie podchlorynu (który działa jak domestos) w rozepchany kanał zęba 45, pod którym jest gałęz nerwu trójdzielnego (nerw bródkowy ). O czym ten lekarz chyba nie ma pojęcia! Gdybym po kilku takich zabiegach nie zrezygnowala z tej jego pseudo pomocy, doszło by do martwicy kości w obrębie nerwu i zapewne trwale został by mi ten nerw uszkodzony. Po 3latach ciężkiego leczenia czuje ciągle ból żuchwy, drętwieje mi cała szczęka, czuje pulsowanie i prąd przechodzący po zębach. Więc nie wiadomo czy kiedykolwiek wrócę do zdrowia i komfortu życia jaki miałam przed zabiegiem u Pana Kluzka. Ostrzegam wszystkich przed wykonaniem zabiegu implantacji w gabinecie kamienica 25 na ul.Wielkopolskiej 25 w Dodam jeszcze że Pan Kluzek pracuje na przestarzałym sprzęcie a kasuje jak za najlepszej klasy implant!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stomatologia Kamienica 25 - dentysta Szczecin?
Stomatologia Kamienica 25 - dentysta Szczecin znajduje się przy Wielkopolska 25, 70-451 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stomatologia Kamienica 25 - dentysta Szczecin?
Można skontaktować się z Stomatologia Kamienica 25 - dentysta Szczecin pod numerem +48 918 205 000
Jak można dotrzeć do Stomatologia Kamienica 25 - dentysta Szczecin?
Do Stomatologia Kamienica 25 - dentysta Szczecin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku