Nauka pływania u instruktorki Gosi to świetna decyzja! Jako dorosła osoba zaczynająca od zera bałam się wody, ale Gosia potrafi stworzyć tak komfortową atmosferę, że stres szybko znika. Jest cierpliwa, spokojna i potrafi doskonale tłumaczyć technikę w sposób prosty i zrozumiały. Dzięki niej robię postępy, których wcześniej się nie spodziewałam.Polecam każdemu, kto chce nauczyć się pływać.
Zdjęcia
Opinie
-
Iwona Mazur ★★★★★
-
Magdalena Kandulska ★★★★★
Polecam wszystkim szkołę pływania WODNIK i całą kadrę instruktorów. Miła rodzinna, serdeczna atmosfera i profesjonalni instruktorzy. Moja córka uczęszcza na zajęcia już trzeci rok, a w tym roku dołączyłam również do niej. Muszę przyznać, że sama nie mogę doczekać się kolejnych zajęć, które są zróżnicowane, ciekawe, z różnorodnymi pomocami do pływania. Dzięki profesjonalnemu prowadzeniu instruktorów po paru zajęciach czuć postępy w pływaniu i satysfakcję z wysiłku. Dla nas to najlepsza szkoła nauki pływania!
-
Kamil Zień ★★★★★
Świetna szkoła pływania! Zajęcia prowadzone są w bardzo profesjonalny sposób – Gosia i Robert to instruktorzy z ogromnym doświadczeniem i pasją do tego, co robią. Potrafią doskonale dopasować podejście do każdego uczestnika, niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania. Dzięki ich cierpliwości i zaangażowaniu nauka pływania staje się przyjemnością, a postępy widać z każdą lekcją. Serdecznie polecam wszystkim, którzy szukają fachowej i przyjaznej nauki pływania!
-
Matka Agatka ★★★★★
Chodziliśmy rodzinnie do Wodnika 10 lat. Lwia część naszej rodziny, czyli ja i dzieci zaczynała od zera. Mąż powiedzmy pływał, a może lepiej powiedzieć, że się nie topił. Były to bardzo miłe rodzinne sobotnie poranki. Dzieci na swoich torach i pierwsze hasło ''Mamo, ja się boiłem'', My na torze grupy geriatrycznej. Może się nie boiłam, a jednak do najłatwiejszych i najpilniejdzych uczniów nie należałam. Ale trenerzy byli cierpliwie. Trójka naszych dzieci zdobyła żólte czepki, na których powinien być napis ''Nie pamiętam, kiedy się boiłem''. Kiedy mój mąż pływa crawlem, nie boję się już, że głowa mu się odkręci. A ja? Cóż, przestaliśmy pływać z powodu pandemii. Przez pięć suchych lat śniło mi się, że płynę i woda przepływa mi między palcami. Aż w końcu po pięciu latac poszłam na basen. Nie tylko sie nie utopiłam, ale zrobiłam 20 basenów. I caly czas słyszałam głos Roberta ''Agata, ręce bliżej głowy'', ''Agata, niżej głowa, nie będzie takiego oporu''. Słuchałam tego głosu, ja bardzo krnąbrna uczennica. Tak jak kiedyś, kiedy mówił ''Agata, nauczysz się''. Robert, dzisiaj ja Ci mówię ''Dziękuję, umiesz nie tylko nauczyć pływać. Umiesz przekonać, że można dać radę''.
-
Łukasz Głowacki ★★★★★
Jednym zdaniem: Wodnik to ludzie z pasją, którą dzielą się z innymi i tworzą wspaniałą atmosferę na zajęciach. Do szkoły Roberta Mrozka uczęszczam od wielu lat i z czystym sumieniem mogę ją polecić, szczególnie niedowiarkom ("nidgy nie będę pływał") i strachliwym przed wodą - dla profesjonalnej kadry Wodnika nie ma rzeczy niemożliwych :). Nie ma znaczenia czy masz 5 czy 55 lat - grupy są precyzyjnie dobierane w zależności od wieku czy umiejętności kursanta, a duży wybór terminów zajęć pozwala dobrze zaplanować czas. Instruktorzy są zaangażowani, dokładni, opiekuńczy, dużo uwagi poświęcają poszczególnym podopiecznym. Ambitne osoby mogą sprobować sił w treningach przygotowujących do triathlonu - o tej dyscyplinie Robert wie wszystko, o czym świadczą jego liczne sukcesy na zawodach, również tych międzynarodowych. Zajęcia dla dzieciaków - co prawda już mnie nie dotyczą, ale wiem (i widzę), że cieszą się dużą popularnością: rodzice są zadowoleni, a kajtki z chęcią wskakują do wody :). Zapraszam do Wodnika!
-
Toma Ser ★★★★★
Polecam, w przyjaznej atmosferze dzieci szybko osfajają się z wodą, odpowiedni podział na grupy zaawansowania sprzyja dynamicznej nauce pływania w czterech stylach. Zajęcia prowadzone są w profesjonalny sposób przez licencjonowanych instruktorów i czynnych zawodników.
-
Karolina Kilinska ★★★★★
Fajnie tu jest, zajęcia prowadzone na luzie dostosowane do poziomu uczestników. Polecam:)
-
Alia Maris ★★★★★
Polecam, świetna kadra, dzieci bardzo szybko uczą się i oswajają z wodą, w super atmosferze. Zawsze jest też czas na chwilę zabawy. Jestem pod ogromnym wrażeniem metod dydaktycznych - nauka poprzez zabawę, zaciekawienie. Świetne i szybkie postępy, dziękujemy
-
Honorata Chołomej ★★★★★
Jeśli szukacie szkoły, w której instruktorzy są maksymalnie zaangażowani i skoncentrowani na swojej pracy, to zdecydowanie polecam szkołę pływania Wodnik. Pasja, z jaką są prowadzone zajęcia, ale przede wszystkim pełen profesjonalizm są zdecydowanym atrybutem tej szkoły. Doskonale dobrane metody nauczania sprawią, że każdy z wielką chęcią uczy się tu pływać. Dla dzieci oprócz nauki zawsze jest też czas na zabawę, a całe zajęcia pod czujnym okiem doświadczonego instruktora
-
Zofia Rej ★★★★★
Rewelacyjna szkoła pływania, profesjonalni instruktorzy, którzy dzielą się swoją pasją i doświadczeniem. Dzięki tej szkole nauczyłam sie pływać, a pływanie stało sie częścią mojego stylu zycia. Serdecznie polecam :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Szkoła Pływania WODNIK?
Szkoła Pływania WODNIK znajduje się przy Głęboka 31, 20-612 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Szkoła Pływania WODNIK?
Można skontaktować się z Szkoła Pływania WODNIK pod numerem +48 514 310 955
Jak można dotrzeć do Szkoła Pływania WODNIK?
Do Szkoła Pływania WODNIK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku