Opinie

  1. Agata M ★★★★★

    Pani Dorota jest wspaniałą zarówno stomatolog jak i osoba , bardzo empatyczna . Tak wiele pomogła w leczeniu mojego uzębienia oraz wyleczyła martwicę kości, gdzie inni lekarze stomatolodzy nie potrafili zdiagnozować problemu ( co gorsze chcieli usuwać zęby a problem tkwił gdzie indziej...) Do swojego fachu podchodzi z ogromnym profesjonalizmem , co się nie często zdarza . Z całego serca polecam!

  2. X ★☆☆☆☆

    Omijać z daleka. Kanciapa z marnym wyposażeniem. Dentystka obgaduje wszstkich pacjentów, jacy są cwani. Nie szczędziła też bardzo przykrych uwag na temat mojego uzębienia. Zachowywała się jak profesor doktor habilitowany. Cena też jak z kliniki.

  3. Inez P ★★★★★

    Pani Dorota to najlepsza specjalistka w swoim fachu. Widać i czuć (!), że ma ogromną wiedzę i praktykę, a przy tym (czego mi zawsze, wszędzie indziej brakowało) ciepło, cierpliwość i empatię, dzięki którym wszystkie wizyty są właściwie bezbolesne. Pani tłumaczy co się dzieje, co będzie robić, a na oznaki dyskomfortu reaguje niezwłocznie, nie lekceważąc pacjenta. Jestem przeogromnie wdzięczna i zadowolona, że znalazłam w końcu docelową dentystkę :) Polecam serdecznie! Szczególnie wszystkim wrażliwcom, takim jak ja :)

  1. Ines Libre ★★★★★

    Pani Dorota to najlepsza specjalistka w swoim fachu. Widać i czuć (!), że ma ogromną wiedzę i praktykę, a przy tym (czego mi zawsze, wszędzie indziej brakowało) ciepło, cierpliwość i empatię, dzięki którym wszystkie wizyty są właściwie bezbolesne. Pani tłumaczy co się dzieje, co będzie robić, a na oznaki dyskomfortu reaguje niezwłocznie, nie lekceważąc pacjenta. Jestem przeogromnie wdzięczna i zadowolona, że znalazłam w końcu docelową dentystkę :) Polecam serdecznie! Szczególnie wszystkim wrażliwcom, takim jak ja :)

  2. Alicja Ankiewicz ★★★★★

    Nareszcie mam swojego stomatologa:) Dokładna, perfekcyjna - fachowiec:) a do tego uśmiechnięta, wrażliwa... po prostu dobra dusza ❤️

  3. Mrpartos1 ★★★★★

    Pani stomatolog jest naprawdę specjalistką w swojej dziedzinie, i wiem co mowie bo widzę to w lustrze :) do tego dowcipna i szczera. Dziękuję p. Doroto ! Naprawdę polecam jej usługi, pozdrawiam.

  1. katarzyna kotula ★★★★★

    Moja Pani stomatolog od 18 lat. Chodzimy do niej całą rodziną. Plomby , które zakłada trzymają się w zębie latami. Delikatna, daje znieczulenie. Gabinet jest nowocześnie wyposażony. Na pewno nigdy nie zmienię dentysty

  2. Anna Osuch ★★★★★

    Świetna specjalistka! Panią Doktor polecam każdemu, małemu i dużemu, a szczególnie tym z Państwa którzy cierpią na lęk przed leczeniem stomatologicznym. Do Pani Doktor trafiłam dobre kilka lat temu z polecenia, dzisiaj dojeżdżam z zagranicy na konsultacje i leczenie, bo nie wyobrażam sobie iść do kogoś innego. Pani Doktor jest bardzo dokładna, stale się dokształca i podąża za najnowszymi trendami w leczeniu. Ponadto ma niesamowite podejście do pacjenta. Kiedyś przerażona, dzisiaj z radością odwiedzam gabinet :) Wizyty są zawsze na czas, Pani Doktor przejmuje się zdrowiem pacjentów i zawsze szybko odpowiada na wiadomości/telefony. Dziękuje i polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dentysta Lek. dent. Dorota Miczuga-Bieława?

Dentysta Lek. dent. Dorota Miczuga-Bieława znajduje się przy Milczańska 12, 70-117 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dentysta Lek. dent. Dorota Miczuga-Bieława?

Można skontaktować się z Dentysta Lek. dent. Dorota Miczuga-Bieława pod numerem +48 601 912 158

Jak można dotrzeć do Dentysta Lek. dent. Dorota Miczuga-Bieława?

Do Dentysta Lek. dent. Dorota Miczuga-Bieława można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements