Opinie

  1. Baltazar Gąbka ★☆☆☆☆

    15 lutego chcialem kupić płetwy, bo za kilka dni wylatuję do Egiptu. Pani sprzedawczyni oznajmiła mi, że nie ma sezonu i płetw też nie ma. Czyli rozumię, że jak ktoś w okresie zimowym chce popływać w ciepłych krajach lub choćby na krytym basenie, to musi sam sobie zrobić pletwy z np.opony? Debilna polityka firmy. Nigdy już tam nie zajrzę.

  2. Marek Wróblewski ★☆☆☆☆

    Sklep sprzedaje buble. Do tego niesympatyczna obsługa próbuje uniemożlić reklamacje. Jeżeli stwierdzi się wadę po odejściu od kasy wówczas obsługa odmawia wymiany. Sprawdzajcie dokładnie szwy w ubraniach bo sprzedają niedoszyte a później wmawiają, że to klient wyciągnął nici.

  3. Paweł ★☆☆☆☆

    Odrzucają wszelkie możliwe reklamacje obuwia. Omijajcie szerokim łukiem tych cebulakow.

  1. Adrian Adi ★★☆☆☆

    Bardzo kiepsko jeśli chodzi rozmieszczenie towaru. Rzeczy często upchane i pozakrywane. Brak porządku wg. kategorii sportu. Po całym sklepie trzeba szukać konkretnej rzeczy. Dziewczyny pracujące w Martes bardzo miłe i pomocne.

  2. paweł kasperuk ★☆☆☆☆

    Sklep nie ponosi odpowiedzialności za produkty które sprzedaje. Zakupione buty reklamowane po pół roku aczkolwiek wada wystąpiła po 2 miesiącach użytkowania tylko z racji braku czasu na zgłoszenie reklamacji czekały. Były to pierwsze buty od 15 lat jakie zaniosłem do reklamacji poprzednie takie produkty i takie postępowanie sklepu było w atles foots na arki bożka Dołączam zdjęcia do oceny

  3. Mariusz Koczorowski ★☆☆☆☆

    Nie zwracają pieniędzy za oddane rzeczy, dają jakieś śmieszne bony w zamian, które trzeba jednorazowo wykorzystać , reszty nie wydają oraz krótki termin ważności bonu. Porazka. Jedna wielka pomyłka. Omijam ten sklep szerokim łukiem …

  1. Hopcyk ★★★★★

    Kupione dwie koszulki ,przy zakupie drugiej 50% taniej . Skusiłem się. Polecam

  2. Bozena Glowacka ★☆☆☆☆

    Rzadko korzystam z zakupów w tym sklepie , ale prawdą jest że obsługa jest niemiła.Przeszłam po kolei regały i trafiłam na super obniżkę kurtek . Była solidna i w dobrej cenie. Postanowiłam ją kupić. Podchodzę do kasy , by upewnić się że jest z promocyjnej cenie , kolor i rozmiar pasuje. I wiecie co? Pani szuka w komputerze po kodzie , i nie ma towaru na sklepie. Pytam jak to możliwe, przecież jest. Pytam o kierownika sklepu , a pani nic. Pytam dalej kiedy będzie wiadomo coś na temat tego kurtki.. jak będzie inwentaryzacja mówi , a ja dalej pytam , kiedy będzie , ona nie wie. Taki paradoks, jeszcze nigdy mnie nie spotkał w żadnym sklepie. Praktycznie towar jest , ale go nie można kupić. Może można było wziąć za darmo-(hahaha). Nie polecam.

  3. Agnieszka ★☆☆☆☆

    Ostrzegam!!!!! Totalna porażka ten sklep.. Mąż reklamował buty przy ich oddaniu sprzedawca powiedział że to nie pierwsza reklamacja tego modelu że wadliwe. A kiedy poszedł odebrać to napisali że to uszkodzenie mechaniczne i oni z tym nic nie zrobią.. Buty które kosztowały 350 zł można wyrzucić do kosza.. to paranoja co oni w tym sklepie robią w dodatku kiedy mąż domagał się wyjaśnienia od kierowniczki ta powiedziała by przestał się odzywać bo ochronę wezwie..To nie jest normalne.. ostrzegam przed tym sklepem.. Mają gdzieś klienta liczy się tylko utarg w kasie.. a obsługa to wogule średniowiecze i dno.. jak można przyjąć kilka par butów tego samego modelu i przyznaje to sam sprzedawca mówiąc zdanie Panie nie jesteś pan pierwszy z tymi butami i bezczelnie powiedzieć nic z tym nie zrobimy.. tak łatwo bo to nie ich 350 zł leży dziś w koszu..Dno, dno, dno!!!!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Martes Sport?

Martes Sport znajduje się przy Podhalańska 26, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Martes Sport?

Można skontaktować się z Martes Sport pod numerem +48 571 445 611

Jak można dotrzeć do Martes Sport?

Do Martes Sport można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements