Spędziłem z Panem Bartoszem kilka lat. Od dawna mam uraz do dentystów i niestety został on w tej klinice pogłębiony dlatego zmieniam ocenę z 5 na 1. Jedynki, które miały zabieg wizualny były poprawiane ponad 50 razy. Raz trzymały się dzień, innym razem dwa, innym tydzień. Całkowicie zrezygnowałem z jedzenia twardszych rzeczy i zrobiłem sobie tym krzywdę. Pieniądze wyrzucone w błoto i brak efektu. Leczenie kanałowe w starym zakładzie było robione kilkukrotnie bo Pan nie umiał zrobić to porządnie. Dopiero po kilku latach ból zmalał. Szala się przelała gdy podczas rutynowej kontroli lekarz stwierdził, że trzeba sprawdzić ząb, który nie dawał mi żadnych objawów oraz wymienić amalgamat w innym. Zepsuł oba do tego stopnia, że zęby z którymi nic się nie działo w tym momencie nic ma opcji uleczyć i są do leczenia kanałowego. Ból na nagryzanie, ogromny na zimno, nawet przy płukaniu zębów po myciu. Kilkukrotnie wracałem od lekarza i dostawałem zapalenia gardła i podniebienia w okolicy leczonych miejsc. Nigdy nie spotkałem się z takim brakiem profesjonalizmu. Po tych akcjach chciałem zmienić lekarza i przyjść do niego z dokumentacją zabiegów. Okazuje się, że Pan Bartosz nie ma pełnych dokumentacji pacjentów. Sprawa została zgłoszona do ubezpieczalni i uszczerbek w zdrowiu. Jest to firma Allianz Pana Bartosza, do której od 4 miesięcy nie jest w stanie dostarczyć dokumentacji. Przestrzegam!
Zdjęcia
Opinie
-
Sebastian Strachowski ★☆☆☆☆
-
Ignacy Małyska ★★★★★
Korzystam z usług Pana Bartosza już od 6 lat i mogę z całego serca go polecić - zawsze dokładnie tłumaczy przebieg leczenia, nie ma problemu z umówieniem się na ostatnią chwilę, a ceny pozwalają nawet studentowi skorzystać z profesjonalnej pomocy
-
Ab K ★★★★☆
Odradzam korzystanie z usług młodej Ortodontki w tym gabinecie. Naciąga na nakładki invisilne i każe usuwać zdrowe zęby niepotrzebnie, a chirurg chętnie chce usuwać zdrowe zęby
-
Ak ★★★★☆
Odradzam korzystanie z usług młodej Ortodontki w tym gabinecie. Naciąga na nakładki invisilne i każe usuwać zdrowe zęby niepotrzebnie, a chirurg chętnie chce usuwać zdrowe zęby
-
Magdalena Ankudowicz ★★★★★
Lekarze bardzo kompetentni.Mila atmosfera,szybkie terminy.Na dużą pochwałę zasługuje pani Julia,cudowna kobieta,zorganizowana i pomocna.
-
Marta Kowal ★★★★★
Bardzo fachowo, rzetelnie, miło i z humorem. Lekarz szanujący swojego pacjenta, zaangażowany i rzeczowy. Bardzo dobrze przygotowany do wizyty. Leczy i pomaga. Dziękuję i polecam.
-
Rafal Rafael ★★★★★
Szczerze Polecam :)))))))) Super dentysta ,świetny specjalista . Po nieudanej wizycie w innym gabinecie ,Pan doktor przywrócił mi nadzieje ,że będzie wszystko dobrze ,że wszystko da się zrobieć -tak aby było na 100% .Tak jak Pan doktor powiedział tak się stało :-)...Po tym co było a jest teraz powiedział bym ,że jest 1000% :-)) Rafał Łachwa
-
Hejka tu kinga Budka ★★★★★
Stomatolog pierwsza klasa,z polecenia dostałam dostałam namiary, wszystko objaśnienie i mówienie po kolei co będzie robione,ale ja wolę nie wiedzieć co będzie robione ;). Z nieczulenie super usuwanie zeba bezbolesne 3 zeby mialam usuwane kiedyś przez innych stomatologów, ale pan doktor perfekt jest. Serdecznie polecam !! !
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Presidental Clinic Bieganowscy?
Presidental Clinic Bieganowscy znajduje się przy Koralowa 86, 71-220 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Presidental Clinic Bieganowscy?
Można skontaktować się z Presidental Clinic Bieganowscy pod numerem +48 533 943 394
Jak można dotrzeć do Presidental Clinic Bieganowscy?
Do Presidental Clinic Bieganowscy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku