Opinie

  1. Jusia J. ★☆☆☆☆

    Jawnie oszukują klienta. Cena na oryginalnej metce inna niż finalnie na kasie. Jeszcze chamsko nabijają inną cenę metkownicą do robienia cen!

  2. Agnieszka Harmaj ★☆☆☆☆

    Uwaga na doklejane metki przylepki są wyższe od ceny przy oryginalnej cenie kupiłam dziś spodnie które kosztowały 45zl a doklejana cena wyniosła 60 zł

  3. tzCombot ★★★★★

    Miejsce jest zadbane i prezentuje się dobrze. Można tam kupić wiele tanich ubrań w dobrej jakości. Obsługa robi to co trzeba, nie wydarzyło się nic co by mogło spowodować jakiekolwiek negatywne odczucia. Sklep położony jest w miejscu niedaleko parkingu, co jeszcze bardziej ułatwia zakupy i pozwala na lepszy komfort.

  1. Małgorzata Łasińska ★☆☆☆☆

    Nie polecam. W dniu wczorajszym zrobiłam w tym sklepie zakupy na kwotę 270 zł płacąc karta zostałam obciążona podwójnie czyli zapłaciłam dwa razy po 270 zł. Wróciłam do sklepu chcąc zwrotu moich pieniędzy lecz niestety nikt nie chce mi ich zwrócić bo są procedury które trwają 10 dni. Sklep korzysta z moich pieniędzy powtarzam moich i to nie mała dla mnie suma. Nigdy nie zrobię tam zakupów i Państwu też nie polecam dla mnie to jest okradanie klienta.

  2. anowak9000 ★☆☆☆☆

    Nie polecam...., nie byłam w stanie dostać się do półek z dziecięcymi ubraniami ponieważ zastawione były paletami. Obsługa na moje pytanie jak się tam dostać wzruszyła ramionami i stwierdziła: "No nie widzi Pani że palety tam stoją!?" Tak więc przepraszam, że w ogóle tam przyszłam. Dziękować obok było Peppco i tam zrobiłam zakupy na dość sporą sumę. Kik pewnie nie potrzebuje takich klientów.

  3. Agata M ★☆☆☆☆

    Nie polecam...., nie byłam w stanie dostać się do półek z dziecięcymi ubraniami ponieważ zastawione były paletami. Obsługa na moje pytanie jak się tam dostać wzruszyła ramionami i stwierdziła: "No nie widzi Pani że palety tam stoją!?" Tak więc przepraszam, że w ogóle tam przyszłam. Dziękować obok było Peppco i tam zrobiłam zakupy na dość sporą sumę. Kik pewnie nie potrzebuje takich klientów.

  1. Marzena Kusz ★☆☆☆☆

    Obsługa pozostawia wiele do życzenia. Prywatne rozmowy personelu na sklepie. Towar skasowany i zapłacony, niestety nie został zdjęty klips zabezpieczający przed kradzieżą, dyskomfort przy wyjściu ze sklepu. Pani owszem pyta czy doliczyć płatną reklamówkę, a poproszona o nią i tak jej nie daje po czym wmawia, że się jej nie chciało. Ponadto podczas płatności kartą kredytową rachunek został obciążony inną kwotą niż wartość zakupów. Różnica minimalna została zwrócona, ale nikt nie potrafił wyjaśnić dlaczego kwota na paragonie jest inna od kwoty ściągniętej z konta. Ogólnie brak profesjonalizmu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep odzieżowy „KiK”?

Sklep odzieżowy „KiK” znajduje się przy 11 Listopada 8, 42-500 Będzin, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Sklep odzieżowy „KiK”?

Do Sklep odzieżowy „KiK” można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements